Skoči na vsebino

Morocco 2011-2012


menih

Priporočene objave

Pir, žgano, vino in vse ostalo se da dobiti  v vseh večjih nakupovalnih centrih v Maroku. Po većini so Francoski in sem pozabil ime . 

Ker imajo ta njihov praznik je mogoče drugaće.

V Fesu nam je zaposleni v hotelu kjer smo spali poštimal pir in veseli tobak :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta veseu Tobak usi prov na veliko ponujajo, za pir in podobno Pa Tako Kot so rekel v tavlkem supermarketu carefare alneki takega( to sem zvedu sele pred dvemi dnevi), manse trgovince ne dobijo licence za prodajo alkohola. Hoteli Pa ta velki Majo Alko alpa ce ti ga nekdo zrihta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 6. 2019 ob 20:14, gasperX pravi:

.... Ce je bilo Pa pri tebi vse odprto in povsod so imeli pir, Pa kaj naj recem, odlicno zate.....

 

Dej brat se nauč ... kje sem pa to napisala ?

Bv... velik srece vsem ki hodjo po svetu brez glave, sam da se pofocka... ? tudi tebi velik uzitka na cesti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si napisala da so restavracije vse odprte ;) tako da ;) tako da tudi ti beri kaj sem jaz napisal... ker sem napisal da so cez dan povecini zaprte.... zvecer so bile po vecini vse odprte in po vecini vse brez alkohola....  zdej ga je povsod dost k ni ramadana.

Ampak vazno da ti hodis z glavo po svetu.... ne da se mi res ne, vazno da imas ti prov pa da se mamo vsi finofajn ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!