Skoči na vsebino

Maroko - Zahodna Sahara, Mavretanija 2011


Whiskey

Priporočene objave

Aja. Koliko si pa dal za trajekt ?

Se mi pa zdi malo veliko denarja. Midva z ženo sva letos v mesecu dni fure in 10.000 km (ok ravno ene 40 km manj) zapravila cca 2.500 eur komplet z upoštevanim bencinom, futrom, gumami, spominki, ipd. Nisva pa prišla do planirane Dakhle (sva nekaj dni izgubila zaradi zjebanega zdravja).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrho, jest sem imel v najemu Toyoto + ostalo za 6 dni -> 1.150 €. Spal sem po hotelih razen 2 noči v kempu pri Rabatu in ene noči na prostem pod Ben Amiro. Hoteli v Maroku niso poceni in vedno zaračunajo najem cele sobe. 5x sem bil v ****. Znesek najema pride malo manj kot za dve osebi. Tudi pri hrani nisem šparal. GNV me je stal v obe smeri 523 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... GNV me je stal v obe smeri 523 €.

Ja, midva sva bolj na "cgansk" to, pa izgleda da kar pride do razlike.

GNV pomen trajekt Genova - Tanger - Genova ? Kar ugodna cena.

Kateri fotič pa maš?

Lep pozdrav

Ena majska:

post-38-0-14704500-1321622700_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJEN DOMA..ZDEJ PA TEH DIVJIH 40 DNI (KOLKR PAČ JIH JE BLO) ŠE V TEKST IN SLIKO DEJ,DA BOMO ŠE DRUGI SLINE CEDIL.. IN TO PO CENEJŠ VARIANTI!! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam slike, s slinčkom zavezanim okoli vratu :grim .

Jaz pa s čeljustjo gor zvezano ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, končno sem se prebil čez vse fotke in jih 549 obdelal. Lahko si jih pogledate na mojem disk serverju: http://www.s59w.com/photo pod MotorCycle Travel in podmeniju klik na Sliko z zastavami Maroka, Zahodne Sahare, Mavretanije in Slovenije. Potem samo še klik na Slideshow, pa bo. Manjkajo samo še slike z Google Earth za vsako dnevno etapo posebej. Dodal sem še Nasino sliko kraterja Guelb er Richat. Zapeljal sem se do samega centra. Slika pred njo je s tega mesta.

S potopisom začnem takoj po praznikih.

Sva se z Guidom nekaj menila, da organizirava off-road jeep in/ali moto krog po Mavretaniji. Okoli 3.000 km uživancije peska, Sahare in kameljih steakov. Motorje bi eden od naju zapeljal na prikolici do Nouakchotta, jeepe bi rentali tam doli, "piloti" pa prihod z avionom. Zadevo bi speljali lahko v 12 do 14 dnevih. Za marec 2012 se mi zdi neizvedljivo, bolj verjetno pa novembra.

Bom izrabil priliko in še vsem zaželel vesele Božične praznike, ter čimveč varnih in uživaških kilometrov v 2012.

Halo as.Za 1.majske 2012 se odpravljam v Maroko.Zanima me,če imaš GPS rute oz.sledi kje si se vozil.Pri ogledu tvojih slik,pa sem bil ves slinast,tako da komaj čakam.....!LP Mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj sohen. Imam Topo karto v.2 - rutabilno, CN-NA 2012.2 - rutabilno samo zelo netočno, zemljevidi, tracki s kordinatami, buklo z opisi trackov, ... Andreju je kar precej pomagalo. Mogoče se tudi s kompanijo spravim konec junija bolj na orto v Maroko. Da pogliham račune tam kjer zaradi razmer nisem uspel preplezat. Poklič po novem letu, pa se zmenva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj sohen. Imam Topo karto v.2 - rutabilno, CN-NA 2012.2 - rutabilno samo zelo netočno, zemljevidi, tracki s kordinatami, buklo z opisi trackov, ... Andreju je kar precej pomagalo. Mogoče se tudi s kompanijo spravim konec junija bolj na orto v Maroko. Da pogliham račune tam kjer zaradi razmer nisem uspel preplezat. Poklič po novem letu, pa se zmenva.

OK.Se slišiva.LP Mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa, ko po tepihu :smoke: Mam cel kup ponbudb za drugo leto. Med ostalim eno iz Italije, drugo iz Londona, domačih logov, ... Se pravi gremo, a ne!

Ravno klical Andrej. Je že v Tati, jutri gre skozi kanjon Igmirja (zadnje 4 slike na strani 4) navzgor do Tafrouta.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo as.Za 1.majske 2012 se odpravljam v Maroko.Zanima me,če imaš GPS rute oz.sledi kje si se vozil.Pri ogledu tvojih slik,pa sem bil ves slinast,tako da komaj čakam.....!LP Mare

tudi jaz se odpravljam v tiste kraje ampak okrog 28. 04 .2012

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej je že v Marakeshu. Iz Aoulouza vas pozdravlja hčerka hotelirja katera išče princa svojih sanj.

seherezada.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil po pošti še nekaj slik z njune poti vse od Fesa, čez Visoki Atlas, Erfouda, Zagore in Anti Atlasa (Igmir). Danes imata cilj v Aoulouzu, jutri pa zrana čez Tizi-n-Test do Marakesha.

VAU! Fenomenalne fotke! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej je že v Marakeshu. Iz Aoulouza vas pozdravlja hčerka hotelirja katera išče princa svojih sanj.

seherezada.jpg

Zdravo, Princ tukaj! Samo še vreme počakam in pridem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!