Skoči na vsebino

Maroko - Zahodna Sahara, Mavretanija 2011


Whiskey

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

@whiskey

si ti mogoče kje združil na enem mestu (kak www) kje si šel, kaj od opreme si imel s sabo itd...

So še kaki plani o povratku v Maroko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobri ste, da gresta na takša potovanja sami...jst se česa podobnega ne bi lotil. Še posebej to velja za države izven Evrope recimo.

na sploh mi solo potovanja niti malo ne sedejo...izkušnjo je treba z nekom deliti in malce družbe naredi vse skupaj dosti bolj prijetno in varno (vsaj občutek).

ampak to je zgolj moje mnenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sem na YouTube našel en filmček treh norvežanov (3x Vespe) iz relija Budapest-Bamako kateri so se vozili po isti pisti MS-7 od Zagore do Foum Zguida.

Na You Tube baru so tudi še ostale trase. Zanimive so zlasti tiste puščavske. Obilo užitkov ob gledanju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Sem z obema bil v stiku tudi preko SMS. Prvotni plan, da gresta do Dakarja se jima je sfižil, ker nista imela sabo Karneta du passage. V Rabatu sta dvignila tudi vizi za Mavretanijo, pa do tja nista prišla. Upam, da tudi kaj napišeta in objavita kaj fotk, vsaj Container.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jutri bom imel ob 17 uri predavanje v Infoconi, Prevale 9, IOC Trzin. Tema bo Maroko 2012 združen z Zahodno Saharo in Mavretanijo 2011. Malo bolj razširjeno kot že objavljene slike na MS. Vstop je prost. Placa ni ne vem kako veliko.

 

Še link kako do tja: http://www.e-fotografija.si/predavalnica.htm

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh super! A to je po sistemu "prej pride, bolš sedi"?

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, upam, da bova utegnila. Služba kliče, upam, da ne bo prehudo če kakšno minuto zamudiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam. Vsaj dve uri, ker je 650 fotk v kompjuterju.

Super jih je bilo pogledat, in seveda poslušat komentarje.

:worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, se mi je zdelo, da si ti. Skoda, ker smo na koncu ostali samo motoristi, da bi si segli v roke in se predstavili. No pa ob prvi drugi priliki. Hvala vsem za obisk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav  rad  bi  prišel  ,ampak  sem  zaključil  zimsko sezono  kot  Lyndsey  Vonn .....še  motorja  ne  morem  na  tehnični  peljat   :devil: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, se mi je zdelo, da si ti. Skoda, ker smo na koncu ostali samo motoristi, da bi si segli v roke in se predstavili. No pa ob prvi drugi priliki. Hvala vsem za obisk.

 

Ja res škoda, sm še jst hotla mal iniciativo prevzet ... ampak v tko moški družbi :rolleyes:

 

Drugač pa super predavanje in timing u nulo :lol:  Hvala, Johnny Walker ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda k sm šele zdej vidla bi bilo zanimivo....sploh ker načrtujem zopet novoletno turo po afriki in sicer maroko,zahodna sahara,mavretanija,in če bo bog dal še senegal in gambia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Basbas: Kam si pa prste utikal?

Na Podkorenu  me je"  vrglo z ovinka" pa sm natrgal  ahilovo tetivo ,si  nisem  nikoli mislil ,da se ti to  lahko v pancerjih  zgodi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@BelaStrela: A smo se mi štirje na koncu sami pogovarjal, ali si bila tista katera si že prej odšla? Tolk, da te mal spredalčkam.

 

Darči, zaliži rance. Se vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!