Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      kar vem v tem primeru odloča zdravnik, ki prispe na prometno. Meni niso dali pihati, je bil kasneje odvzem v bolnišnici. Bi pa komot pihal, ker če sem lahko govoril s folkom, poklical ženo po founu..no ja čez pol ure sem bil pa že v devetih nebesih in ne vem več kaj se je dogajalo.
    • DAMI34
      prjatu, sem bil na krapu, razn da sem dobil krvave oči, k sem toliko bulil v plovček, vsi okoli mene so vlekli ven krape, jaz pa nič, je bila investicija točno ena palica. Pa ajd dodam še avto za 3 jurje. Za 3 jurje tut kupim moped: kar pomeni stroški so enaki. Profi ribolov= profi motorizem, zdej pa računaj.    
    • J.a.m.e.s
      Jap, če loviš v mrzlih dneh je skoraj nujna. Najbolj mrzlo kar sem lovil je bilo ponoči -9°C.  Zjutraj ko sem se zbudil se je kadilo iz mene. Sem si hotu kavo skuhat, pa sem bumbar pozabil čez noč pospraviti kanister z vodo v šotor. Sem ga moral najprej odtaliti, da sem do vode prišel.    Tu sem bil na dnevnem....  Ko sva s kolegom zaključila nama je avtomobila tak zametalo da sva komaj ven prišla.   Takšna pečka: https://www.trofeja.si/artikel/plinska-pecka-seven-oaks-gasheadbox-16kw70181
    • VS800
      MIsl na kej lepga, pau bolJE
    • Loba
      Samo na hitro, da ne smetim tvoje teme: Res HVALA za vse te reporte, vedno komaj čakam na vsak nov prispevek. Še posebej so dobrodošli sedaj v tem "kriznem obodbju" ko imamo doma vsi po večini motorje v garaži in nas daje abstinenčna kriza. Res super in srečno dalje !!! 😀
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!