Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

A kdo slucajno pozna kaksno dobro stran z logotipi in podobno, da bi dobil idejo za moj motor?! Iscem namrec nekaj bolj "agresivnega" (recimo ogenj rdece barve, zmaja...), ki bi namesto CBR pisalo v sprednjem delu motorja... Skratka, kaksna WWW stran in podobno, da se pred sezono preuredim motorin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo slucajno pozna kaksno dobro stran z logotipi in podobno, da bi dobil idejo za moj motor?! Iscem namrec nekaj bolj "agresivnega" (recimo ogenj rdece barve, zmaja...), ki bi namesto CBR pisalo v sprednjem delu motorja... Skratka, kaksna WWW stran in podobno, da se pred sezono preuredim motorin...

Mene tut to zanima, al pa mogoče da bi dal gor kake zastavce, take k jih majo pri Suzukiju (MotoGP, Roberts).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, tega ti pa ne bi pripisal. Ampak, vedno drug druge presenečamo :lol: :P

Hmmmm... cesa mi ne bi pripisal?! :? :?:

Mimogrede: ker bodo nove (cenejse) plastike nadomestile originalno, potem to niti ni tako cudno.... Ves pa, da originalnih ne bi sel preurejat... so predrage... zato gredo s prvim vlakom v spanje do prodaje... enkrat, ko bom prodajal motor... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, tako misliš narediti. Sam se boš vozil z nekakšnim nadomestkom, da bo naslednji kupec srečnejši. To je tako kot pri avtomobilih. Kupiš novega, daš na sedeže prevleke, da se ne umažejo, ko prodajaš, sedeži sijejo kot novi, zaradi tega ne dobiš niti tolarja več, ker vsi gledajo zgolj letnik in WEurotax, pa skozi se ti je pod ritjo nekaj gužvalo.

Meni to na kraj pameti ne pride. Če je usojeno, da bom sesul plastike, potem bom originalne, tiste, ki sem jih s polno ceno plačal. Naslednji kupec pa naj dobi nadomestne, saj ne bo plačal polne cene.

Česa ti ne bi pripisal? Zdiš se mi bolj tehnični tip, ki ga ne zanima, kako motor izgleda, temveč, kako vozi. Zato mi okraševanje ni šlo v mozaik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ... jaz imam en krasen načrt za tvoj motor ... 3 mat črne spraye, 30m zaščitnega lepilnega traku in 3 kile cajtngov.

V kakšnem vrstnem redu in kako boš to uporabil pa prepuščam tebi, saj veš ... ni važno kakšne barve je ... samo da je črn. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grregs - Tejka ima kar nekaj prakse z izdelavo logotipov in artov za motorje in avte, tudi dirkalne... :)

Če imaš kakšno posebno željo --> don't hesitate to contact her :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi pa tudi kak airbrush gor vrgu. Nekaj nalepk sem vidu v katalogu od Hein Gericke. Misli da imajo enih par motivov, samo je potrebno najprej dat barvo, potem nalepko in nato čez lakirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če bi se dalo dobiti kaj v tem stilu, da mu ti pokažeš kakšno bi imel pa ti jo naredi.sem že klical malo tele izdelovalce nalepk, pa pravijo da bi to prišlo okrog 40k.nalepke mislim za na enduro(vsaj za na tank).sprašujem za yamaho wr 400, ker je brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če bi se dalo dobiti kaj v tem stilu, da mu ti pokažeš kakšno bi imel pa ti jo naredi.sem že klical malo tele izdelovalce nalepk, pa pravijo da bi to prišlo okrog 40k.nalepke mislim za na enduro(vsaj za na tank).sprašujem za yamaho wr 400, ker je brez.

Jah sej to ti lahko nardi vsak k se malo s kakim graficnim programom zeza, ce mas idejo je ql, ponavad teh zmanjka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj odgovor, da bom bolj specificen:

1. Brrrm: kot si spotoma ugotovil, se zna zgoditi, da jaz kdaj skupaj z motorjem malo "zaspim" na cesti, pa bova oba potem polezana... zato bi menjal plastike. In ja, kot si ugotovil: me bolj zanima, kako se vozi, kot pa, kako izgleda. Ampak ce je ze nov motorin, naj bo se vsaj malo lep... :wink:

2. Hotschko: dobra ideja, ampak posteno povedano, crna barva je lepa, a vendar malce moreca. Mogoce sem se prevec v teh crnogledih stvareh, ampak hvala, bo kar srebrna. Malo spremembe....

3. Enduras: stara sva prevec. Brrrm se malo vec prevec kot jaz... v vsakem primeru pa vec kot ti... :D

4. Zarja: ja, saj njega moram tudi se malo pobarati.. Hvala, da si me spomnila... in ja, tudi Grobnik je v planu... samo se malo, da se motorja navadim... :wink: :D

5. Symru: hvala za info. Tejka, ze klicem... :lol:

6. Tratnjak in Alcapone: aha.. hvala.. ampak 40 kSIT niti pod razno.... potem bo raje cel srebrn brez napisov, razen motosvet bo gor... 8)

7. racing: eh, tu je najvecji problem... IDEJA... ta je najpomembnejsa....

8. Premza: eeheheheh... mogoce pa res....

Skratka, ce ima kdo idejo, kaj bi lahko gor dal, pa se toliko bolje... zbiram predloge.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, ko boš imel idejo, pa meni povej, pa ti povem za nekoga, ki ti naredi nalepke lepe pa poceni (tutmojatigrčkastabilatamnarjenapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja imam idejo...samo mi ne rata prilept sliko gor(a more bit prav iz neta).

Ne, ni nujno.. samo, da bo malo drugacen, a vseeno ne samo v eni barvi.. malo mora vseeno biti ziv... kaj pa vem... mogoce pa ne bo, ce ne bo cekinckov... :oops: :D

(ma cekini bodo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!