Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

Pred leti sem delal v tiskarstvu. Dal sem skozi 3. dnevno izobraževanje glede carwarping.... Vglavnem sem polimal tri kombije, štiri mlekomate in dva avta. Problem je v vdoblinah, kjer moraš foljo zagreti na določeno temperaturo da jo " zapečeš". To ne pomeni da jo pofenaš in je to to. Imeti moraš lasersko pištolo za temperaturo. Na koliko stopinj jo zgreješ je pa odvisno od folje.

V končni fazi to ni noben bav bav dokler gre za enobarvno foljo ali karbon look. problem nastane če imaš kakšno fotko ki je ne smeš razpotegniti.....

Zelo je važna čistoča!!!!  Sploh kjer so vdobline. Površina mora biti zelo čista. Priporočeno je lepiti foljo poleti, okol 23-28 stopinj.

Če se vam naredijo mehurčki, vzamite bucko in samo piknite in iztisnite in je. Se sploh ne vidi. Ko jo limate jo morate fajn z lopatico tiščati....Na netu je čuda posnetkov, kr mal poglejte.

Kakšen kesl, blatnik,ogledala,.... bi si lahko vsak nalimal ni nobena umetnost.

Aha pa še neki, če vam kje folja odstopi, ponavadi je zaradi nečistoče ali zato kr ni bila zapečena.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če še kdo nima samolepilnih obrob za feltne, je še nekaj zadev na lagerju (ali po želji), v 5mm ali 8mm različici...

 

ermax1.jpg

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Odločitev je padla...imam namen polepit celoten motor. Gre za enduro motor, tako da nekih hudih izboklin in ostrih robov ni na plastikah. Če bo v redu izpadlo pa mogoče oblečem še pokrov motorja na avtu, je ves obtolčen od kamnčkov :BUA:

 

Katero folijo pripročate, ter kje se jo da dobit po ugodni ceni? Sem že malo gledal Ebay.de za 3M folijami...

Iščem pa črno, rdečo in belo...vse carbon look.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ksz...

Ker so mi zaklenili temo (hvala Cufa :004 ), bom vprašanje zastavil še tukaj:

 

 

Na cenjene forumaše se obračam z naslednji vprašanjem:

Kje bi lahko kupil nalepki (par), ki bi jih nalepil na obeh straneh rezervoarja. Stvar je namreč taka, da imam Suzuki GSR, ki ima obliko tanka malo neposrečeno in če "držiš" motor tudi s koleni, rahlo drsi, kar je v hitrih ovinkih neprijetno. Poleg tega je mat črne barve in sem ga na teh delih s koleni že rahlo spoliral.

Torej, potrebujem nalepke, ki bodo preprečevale drsenje kolen in zaščitile mat barvo.

Nekje na netu sem nekoč to že zasledil, zdaj pa se ne spomnim kje. Kolikor sem videl naj bi bile prozorne, bolj mehke na površini pa imajo neke vrste bunkice oz. čepke.

Za vse uporabne odgovore bom zelo hvaležen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ksz...

Ker so mi zaklenili temo (hvala Cufa :004 ), bom vprašanje zastavil še tukaj:

 

 

Na cenjene forumaše se obračam z naslednji vprašanjem:

Kje bi lahko kupil nalepki (par), ki bi jih nalepil na obeh straneh rezervoarja. Stvar je namreč taka, da imam Suzuki GSR, ki ima obliko tanka malo neposrečeno in če "držiš" motor tudi s koleni, rahlo drsi, kar je v hitrih ovinkih neprijetno. Poleg tega je mat črne barve in sem ga na teh delih s koleni že rahlo spoliral.

Torej, potrebujem nalepke, ki bodo preprečevale drsenje kolen in zaščitile mat barvo.

Nekje na netu sem nekoč to že zasledil, zdaj pa se ne spomnim kje. Kolikor sem videl naj bi bile prozorne, bolj mehke na površini pa imajo neke vrste bunkice oz. čepke.

Za vse uporabne odgovore bom zelo hvaležen.

 

 

stomp grip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ksz...

Ker so mi zaklenili temo (hvala Cufa :004 ), bom vprašanje zastavil še tukaj:

 

 

Na cenjene forumaše se obračam z naslednji vprašanjem:

Kje bi lahko kupil nalepki (par), ki bi jih nalepil na obeh straneh rezervoarja. Stvar je namreč taka, da imam Suzuki GSR, ki ima obliko tanka malo neposrečeno in če "držiš" motor tudi s koleni, rahlo drsi, kar je v hitrih ovinkih neprijetno. Poleg tega je mat črne barve in sem ga na teh delih s koleni že rahlo spoliral.

Torej, potrebujem nalepke, ki bodo preprečevale drsenje kolen in zaščitile mat barvo.

Nekje na netu sem nekoč to že zasledil, zdaj pa se ne spomnim kje. Kolikor sem videl naj bi bile prozorne, bolj mehke na površini pa imajo neke vrste bunkice oz. čepke.

Za vse uporabne odgovore bom zelo hvaležen.

 

Tole zadnje case bolj hvalijo kot stomp grip.

 

http://www.techspec-usa.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zbiras lahko med tremi različnimi strukturami in dvema dolžinama nalepke. pa se nekoliko cenejse so od stompgripa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

če ima kdo slučajo obrobo za feltne, bele barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Podarim 2seta nalepk za 17col, protiusluga je le nekaj kvalitetnih fotografij nalimanih nalepk :)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podarim 2seta nalepk za 17col, protiusluga je le nekaj kvalitetnih fotografij nalimanih nalepk :)

 

lp

 

obrobe za feltno? kake barve? nevem, če bi sedl na "zlatana" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obrobe za feltno? kake barve? nevem, če bi sedl na "zlatana" :)

 

Slikco mopeda, pa ti povem, kaj lahko ščarava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud zanima, slikco mam pa samo tole pri roki.

 

Hmm, barva predvidevam, da je metalik bela? tako da jaz bi dal mat bele 8mm obrobe, pa lahko po želji notri še kakšen napis BMW v sivi ali srebrni barvi.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, barva predvidevam, da je metalik bela? tako da jaz bi dal mat bele 8mm obrobe, pa lahko po želji notri še kakšen napis BMW v sivi ali srebrni barvi.

 

lp

Mat bela, fino, sam kolk se kej umaže od prahu ploščic, ta prah je kar zoprn.

In price?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat bela, fino, sam kolk se kej umaže od prahu ploščic, ta prah je kar zoprn.

In price?

Umaže, kot vsaka stvar, se pa folijo brez težav čisti, kot vsako drugo plastiko...

 

Trenutno mam še en komplet gratis, tako da lahko dorečeva, če ste za to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nov sem na forumu.

Na parih slikah sem že videl "pofolirane" motorne dele (plastike, ogledala, ...).

Kako se folija obnese?

Kamenčki?

Čiščenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hyper jack eno mnenje rabim. a ti bi dal obrobe na ta motor?jaz razmišljam o belih al pa sprednjo rdečo in zadnjo belo (kot motor). 

In ali jih lahko ti narediš po meri? (klasične mat, z majhnim napisom) ceno mi še povej za set. lahko se zmeniva tudi na zs;)

 

res je da mu paše to svetleče, ampak sem se že navolil tega :glare:

post-37900-0-04732400-1383687067_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa zdaj je motor malo bol prazen, nima več originalnih nalepk, odzadaj takda bi obrobe prišle še bolj do izraza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hyper jack eno mnenje rabim. a ti bi dal obrobe na ta motor?jaz razmišljam o belih al pa sprednjo rdečo in zadnjo belo (kot motor). 

In ali jih lahko ti narediš po meri? (klasične mat, z majhnim napisom) ceno mi še povej za set. lahko se zmeniva tudi na zs;)

 

res je da mu paše to svetleče, ampak sem se že navolil tega :glare:

 

Jaz bi dal rdeče na obe platišči, bela bi nudila premalo kontrasta med samo nalepko in svetlečim platiščem, se pravi bi na trenutke zgledalo kot da na tistem platišču sploh ni obrob. Jaz pravim rdeče :).. poveš mi dimezije platišč, pa ti odrežem :)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pasale rdeče? oblada kdo photo shop, da bi videl kak to zgleda:D 17colna so platišča. koliko bi stal se? jaz bi mel take k bi še napis en mal mele not pa da so res trpežne in mat. 

 

Ohjej kompliciram  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!