Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

Ob 5. 5. 2015 ob 9:00, HyperJack pravi:

Po predalih se mi vala še kar nekaj folij različnih barv, če kdo potrebuje obrobo platišč, debeline 5 mm ali 8 mm.

Lahko preko ZS

A maš slučajno srebrno odsevno folijo, da bi iz nje naredil nalepke za rob feltne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Rabil bi nekoga ki lahko naredi startne stevilke iz vinila. Ce se kdo bavi s tem prosim javi na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

...a koga zanima, kako zgledajo kitajske nalepke po pol ure nalepljene na rezervoar...

20160407_190203[1].jpg

:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Zivnorc pravi:

...a koga zanima, kako zgledajo kitajske nalepke po pol ure nalepljene na rezervoar...

20160407_190203[1].jpg

:lol1:

 

a nimaš doma spenjača?

Drgač se pa to rado dogaja, če ni bila čista podlaga (mastna), ali je bila prehladna. Jaz ponavadi kar segrejem s fenom, ko zalepim. Sicer pa kaj ti bom razlagal, sej poznaš finte :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razmaščeno.... temperatura pa ponavadi še bolj mehča lepilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

...razmaščeno.... temperatura pa ponavadi še bolj mehča lepilo...

ponavadi je ta plastika, gel kot vzmet, sploh če je hladna, pa se ne zvije lepo po obliki rezervarja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Rabu bi par nalepk (enobarvnih)-ampak take obstojne ne da zbledijo po enmu mescu. Pozna kdo koga ki se sz tem ukvarja pa nima zlatarskih cen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošlji vektorje..mam 5 letne folije...bova nrdila po študentski ceni :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sevede... DUCATI ima mat barvo zato, da duct tape bolj prime, da motor ne razpade..   :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Zivnorc pravi:

... sevede... DUCATI ima mat barvo zato, da duct tape bolj prime, da motor ne razpade..   :P

 

Zakaj pa ne poskeniraš nalepke, da naredim vector, pa izreževa nove...takšne ki bodo ostale na motorju? :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Sedaj dejansko ne vem, če kdo izvaja (kvalitetni in obstojni) print na nalepke (sam izrez ene barve ni problem, ampak print)... Potreboval bi (skoraj originalne) nalepke za mojega Suzukija DR 800. Oblika bi morala ostati cca enaka, kot so originalne, design bi pa malo customiziral... Tako potrebujem nekoga, ki se ukvarja z printom na nalepke, ne pa samo z izrezom...!?

Kakšna uporabna informacija?

LP-M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozna kdo kakšnega mojstra ki se ukvarja z izdelavo nalepk ...na netu jih je ogromno in te ki delajo reklamne napise in tiste ki cele avte polimajo. Klical sem 3 izbrane naključno in ko omenim da rabim dve nalepki bmw  "gs adventure" rečejo da tega pa ne delajo. Očitno je to premajhen zaslužek in se jim neda jeb.....

Na ebay so modeli nalepk že naprodaj za par 10 evrov sam ko ne vem kakšna je kvaliteta potem ko s emi polije malo bencina da ne bo dol padla s tanka ....

Če ima kdo kakšen link ki ve da je ok prosim če pošlje. Pa hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Moje kovčke je polepil Tadej iz Škofje loke. Firma je Kreativ :)

Pokliči in vprašaj, druge ni :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Imam eno težavico.

naj povem celo zgodbo.

Kolega je lani kupil motor Honda CBF 1000 letni 2011

Ful lep motor.

Motor je sive barve, on si je pa želel belega in takrat ga ni dobil.

Mislil ga je prebarvat, vendar je odlašal. (renovira hišo in saj veste kako je z plačami)

Ker je res dober kolega in se mu v kratkem nasmiha štiridesetka, sem odgovornost za barvanje prevzel jaz.

Motor je že na barvanju in tukaj nastopi težavica. KJE ZA VRAGA NAJ DOBIM NALEPKE.

Samo to kaj je na originalnem motorju.

Ko se nalepke nalepijo, šele potem gre na lakiranje. Motor bo zgledal hudo.

A pozna kdo koga, ki bi takšne nalepke naredil. Ne zastonj, premoženja pa tudi nebi dal.

Najdel sem jih na ebayu, vendar iz nemčije ne pošiljajo v Banana republiko.

 

Hvala za pomoč.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko Kralj iz Bizovika .......dela nalepke tudi za KTM  motorje, čelade itd ......bil zelo zadovoljen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zio ekipa..

Se komu valjajo doma nalepke za obrobo platisc? 17 col.. Gsxr 1000 k8..

V modro crni barvi.. Ali modro belo rdeci.. Ali modri :)

Lp

Ps: hkrati pa iscem bel flomaster za pisanje po gumah.. Slovenske cene so bolane.. Kitajca se mi ne da cakat:)

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 16. 3. 2017 at 8:30 PM, Kmet2 said:

Marko Kralj iz Bizovika .......dela nalepke tudi za KTM  motorje, čelade itd ......bil zelo zadovoljen !

A napišeš št. oz. spletno stran če obstaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 3. 2017 ob 18:15, stankolovski pravi:

 

Ps: hkrati pa iscem bel flomaster za pisanje po gumah.. Slovenske cene so bolane.. Kitajca se mi ne da cakat:)

nism zihr...sam mislm da jih je prodajal za 4 evre al neki tazga rumeni v logatcu..

Popravljeno . Popravil Rogerg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Yoghurt said:

A napišeš št. oz. spletno stran če obstaja?

031-344-756

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Rogerg pravi:

nism zihr...sam mislm da jih je prodajal za 4 evre al neki tazga rumeni v logatcu..

Hvala za info.. Za 4 evre imam 5 flomastrov prek e baya.. Tele bolane oderuške Slovenske cene me ne zanimajo več - sem obupal.. Sem se odločil, da bom pač čakal 3 tedne..

 

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stankolovski pravi:

Hvala za info.. Za 4 evre imam 5 flomastrov prek e baya.. Tele bolane oderuške Slovenske cene me ne zanimajo več - sem obupal.. Sem se odločil, da bom pač čakal 3 tedne..

 

Lp,S.

meni se ne mudi s farbanjem, pa če prideš do mene (Ljubljana), ti jih dam za enako ceno kot na ebayu. Oziroma, ko jih dobiš ti, jih daš meni :) imam pa 4 flomastre se mi zdi...

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!