Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

Mislm... Vse v redu in prav, super linki, ampak da ti pa edn nardi enobarvno nalepko 7x5 cm za 460 Sit, k cel kvadrat kvalitetne devet-letne folije stane dobrga jurja je pa za kozlat! Pa to je pet minut dela, z pošiljanjem vred! :angry: Pa da me pol še obravnava k enga šminkerja z polno ritjo dnarja. F... o..!

Dej, če bo kdo kej nalepk rabu, nej mi napiše na PM... pa bomo probal zrihtat neki.

Če pa kej ne maram, je pa to, da se iz motoristov dela budale!

P.S. Se opravičujem prizadetim, ampak kar je preveč je pa preveč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej... če sem bila jst tista, ki sem ti dala link in ti tip ni bil "všeč", se ti opravičujem. nikjer nisem omenila ali je poceni ali je drag, napisala sem samo, da jih dela on tudi po naročilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm... Vse v redu in prav, super linki, ampak da ti pa edn nardi enobarvno nalepko 7x5 cm za 460 Sit, k cel kvadrat kvalitetne devet-letne folije stane dobrga jurja je pa za kozlat! Pa to je pet minut dela, z pošiljanjem vred! :angry: Pa da me pol še obravnava k enga šminkerja z polno ritjo dnarja. F... o..!

Dej, če bo kdo kej nalepk rabu, nej mi napiše na PM... pa bomo probal zrihtat neki.

Če pa kej ne maram, je pa to, da se iz motoristov dela budale!

P.S. Se opravičujem prizadetim, ampak kar je preveč je pa preveč!

a 460 SIT ti je preveč plačat za nalepko po meri? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem dal nalepke delat pri firmi gravo. so super naredli pa ni blo drago. majo tudi web page www.gravo.si mogoče vam lahko pomagajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 460 SIT ti je preveč plačat za nalepko po meri? :headbang:

Ja Brum, za nalepko veliko kot škatlica čikov sorry jest tud za pir nebi upal rečt človeku. Nej rajš razni "tatovatorji" služjo na očkovih sinčkih, k jim atek da dinarčke, da so lahko njihovi taglavni na vasi pa še kakšen organ se jim za par cm podaljša, motoriste nategovat je pa bolno.

Iz lastnih izkušenj vem, kdaj motorist rabi nove nalepke. K mu je asfalt delal redesign plastike, ane?!

Pr takih cenah (smo bli trije, pa noben kriv) je blo ceneje na ebayu vzet rezalnik, pa doma jih nardit.

GULI:

Tele so na netu, za tiste "ognje" za podlago je pa mal jajc, ker majo ene Africe prehod iz barvne v prozorno in ti pride v poštev samo print al pa na žalost original.

AfricaTwin.zip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Brum, za nalepko veliko kot škatlica čikov sorry jest tud za pir nebi upal rečt človeku. Nej rajš razni "tatovatorji" služjo na očkovih sinčkih, k jim atek da dinarčke, da so lahko njihovi taglavni na vasi pa še kakšen organ se jim za par cm podaljša, motoriste nategovat je pa bolno.

Iz lastnih izkušenj vem, kdaj motorist rabi nove nalepke. K mu je asfalt delal redesign plastike, ane?!

Pr takih cenah (smo bli trije, pa noben kriv) je blo ceneje na ebayu vzet rezalnik, pa doma jih nardit.

vauuuuu in zdaj bi morali vsi ubogemu motoristu vse šenkat ker je revež na asfaltu delal redizajn :slap:

za en pir in pol ali pa še to ne, si kakorkoli gledaš človeku vzel vsaj pol ure dela. če človek živi od takšnega dela ima sigurno bolj pametno in boljše plačano delo kot za 460 tolarjev eno nalepko delat nekemu neznancu ker predvidemam da nista kolega.

najboljše da kupiš vse, od stroja za nalepke do kotla za pivo kuhat in opreme za servis motorja, da ja nebo te kdo izkoriščal. pa še kruh si speči sam ker ti je verjetno 300 sit za kruh tudi dosti. :headbang:

recimo da delam nekaj podobnega kot tisti nalepke - če te ne poznam bi te nekam poslal da mi težiš z neko nalepko, potem pa ti je še tak drobiž preveč :wacko:

aja, seveda pa je v navadi, da se vedno prej pozanimaš koliko kaj stane - če bi vprašal bi verjetno že prej zvedel in bi prišparal čas in živce obema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Ljubljanskem avto sejmu vsako nedeljo en mojster za nalepke prodaja itd.Meni jih je naredil za motor po naročilu dost ugodno.Drugač pa original nalepke za motorna kolesa,pri pooblaščenih prodajalcih kar visoka cena.Recimo nalepka YAMAHA 13X3 cm 1.500.-sit.No meni jo je naredil za 350.-sit. ,popolnoma identično,kot je originalna.

L.P. :D :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoriste nategovat je pa bolno.

Motoristi se že sami nategujejo, ko se takega hobija lotevajo (totalno nerentabilnega). Reveži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

:OK: Men tud osebno rabijo nalepke z amoped......prejšnji lstnik je prevč krat biw na tleh pa je tko katastrofa .....za yamahco wrf...če ko kej o tem ve naj piše.

Hvala :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Men tud osebno rabijo nalepke z amoped......prejšnji lstnik je prevč krat biw na tleh pa je tko katastrofa .....za yamahco wrf...če ko kej o tem ve naj piše.

Hvala :doze:

če te zanima cena okrog 70 EUR

post-9228-1170081127_thumb.jpg

post-9228-1170081139_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoce kdo od teh k delajo te nalepke iz lj ali pa okolice

Te zgoraj so fabriške. Če daš delat pazi, da se ne boš nadrsal kot frend. Dal delat plačal še več in naslednji dan so bile vse napihnjene ( rezervoar). Tam morajo biti luknjane ker pridejo benzinski hlapi iz same plastike rezervoarja. Če ne verjameš gor nalepi folijo in pusti čez noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mislu na nalepke za cestaka k v postih na prejšnih straneh je full linkov sam nobenga pa nism zasledu da bi biv iz ljubljane :?

pa pri enmu v lj sm bil včeri pa mi je reklu nej kr raj origonal kupm da on tega ne o delu :BUA:

rabu bi pa bočno za cbr 600f

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tud rabu za cagivo nalepke...

če ve kdo za koga k bo dobr pa pocen naredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tvoj moptor imam jaz narejene tako da mi lahko pises na pm, sem pa iz lj

jst sm mislu na nalepke za cestaka k v postih na prejšnih straneh je full linkov sam nobenga pa nism zasledu da bi biv iz ljubljane :?

pa pri enmu v lj sm bil včeri pa mi je reklu nej kr raj origonal kupm da on tega ne o delu :BUA:

rabu bi pa bočno za cbr 600f

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tvoj moptor imam jaz narejene tako da mi lahko pises na pm, sem pa iz lj

že poslov zelje na PM

ok se tipkamo tam naprej

hvala še enkat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na netu ne najdem nikjer, bi vas tukaj prosil za pomoč. Namreč iščem logo od napisa hornet v vektorski obliki.

kaj pomeni da je oblika vektorska???? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da k sliko povečaš...da ostane kvaliteta ista...da ni taka čudna po robovih ...kvadratki ratajo ponavad..sej veš kako je...zmaže se...GRDA je po domač povedan...vektroska pa pomen da jo lohk povečaš 10000000x pa bo še zmer lepa sam pač večja bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Daj mi 100€ pa se bom zaradi praske sekiral namesto tebe :whistle: .

Daj pobarvat v orginal barvi ali pa prelepi s kakšno nalepko. Zadeva bo še bolj vpadljiva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A kdo ve kje bi se dobilo ali dalo delat odsevne nalepke? Podobne kot so na tistih oranžnih brezrokavnikih

picture_25_.jpg

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!