Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

A obstaja tak papir da je ubistvu nalepka in ti normalno sprintaš sliko iz računalnika, ki je potem nalepka?lahko to kupiš v paprinci ali tam kjer prodajajo papir?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja tak papir da je ubistvu nalepka in ti normalno sprintaš sliko iz računalnika, ki je potem nalepka?lahko to kupiš v paprinci ali tam kjer prodajajo papir?

obstaja, kupiš pa u papirnici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi se dobilo ali dalo delat odsevne nalepke? Podobne kot so na tistih oranžnih brezrokavnikih

picture_25_.jpg

Ja moj fotr vem da je mel en tak lepilni trak, lohk ga prašam ke se to naroči, k on je to na šihtu rabu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi se dobilo ali dalo delat odsevne nalepke? Podobne kot so na tistih oranžnih brezrokavnikih

picture_25_.jpg

stric lojze ma to(beri:louis.de)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj

mene pa zanima kje bi lah dal nardit odsevne nalepke za na aprilio rs 125 07 letnik replica

k sm originalne dal stran pa bi dal odsevne ob strani da me "freaki"k vozjo ponoč kej vidjo ane!!!!

če kdo ve bi prosu da mi piše na privat oz. pokliče na 040 183 429 my number:)

hvala in brezzamere ter srečno na cesti!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja tak papir da je ubistvu nalepka in ti normalno sprintaš sliko iz računalnika, ki je potem nalepka?lahko to kupiš v paprinci ali tam kjer prodajajo papir?

obstaja obstaja, sam je pa en velik problem ... ker ti ko to sprintas se ti pol ob stiku z vodo zmaže in je to zlo slaba izbira za delanje nalepk .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj

mene pa zanima kje bi lah dal nardit odsevne nalepke za na aprilio rs 125 07 letnik replica

k sm originalne dal stran pa bi dal odsevne ob strani da me "freaki"k vozjo ponoč kej vidjo ane!!!!

če kdo ve bi prosu da mi piše na privat oz. pokliče na 040 183 429 my number:)

hvala in brezzamere ter srečno na cesti!!!

A niti enga post gor nisi spodoben pogledat? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja obstaja, sam je pa en velik problem ... ker ti ko to sprintas se ti pol ob stiku z vodo zmaže in je to zlo slaba izbira za delanje nalepk .)

lohko pol še tisto foljo gor nalepš pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...kako bi bilo najlažje in najlepše (brez vidnih posledic) odstraniti original rdeče nalepke z maske?...je kdo to že počel?...thx za info... :worship:

lp

post-2086-1195412613.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja obstaja, sam je pa en velik problem ... ker ti ko to sprintas se ti pol ob stiku z vodo zmaže in je to zlo slaba izbira za delanje nalepk .)

Epson uporablja Durabrite barve, ki so baje obstojne tudi na vodo :whistle: (nisem preiskusil in "ako su lagali mene i ja lažem vas")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke za čelado. Imam celo črno, pa bi bilo fajn gor dat kakšen detajl v drugi barvi. Ve kdo kje to dobiti? Louis?

Na čelado pa ni dobro lepiti nobenih nalepk, razen če jih k čeladi priloži čeladodobavitelj (G.Šubert doda svetlobo odbojne nalepke) :whistle:

(mater sem danes konstruktiven) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kako bi bilo najlažje in najlepše (brez vidnih posledic) odstraniti original rdeče nalepke z maske?...je kdo to že počel?...thx za info... :worship:

lp

jaz sem potrgal nalepke iz čelade ker se mi je zahotelo imet celo črno čelado pa je bilo tako najceneje :whistle: :naughty:

je pa bil en problemček nekaj časa, saj je bil pod nalepkami drugačen odtenek kot tam ko jih ni bilo (verjetno od sonca) se je pa stvar popravila v kakem letu pa še pogosto sem jo čistil s čistilom za steklo tak da ni več sledu o nalepkah :rolleyes:

aja, začel sem pazljivo z ostrim tankim predmetom (skalpel) in samo načel potem pa naprej s prsti, po robovih je ostalo nekaj lepila ali kar koli ze pa sem spral s toplo vodo...

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kako bi bilo najlažje in najlepše (brez vidnih posledic) odstraniti original rdeče nalepke z maske?...je kdo to že počel?...thx za info... :worship:

lp

Zadevo rahlo segrej, najbolje uporabiti fen za lase in grejo običajno nalepke lepo dol. Preostanek lepila pa malo svaljkaš s prsti. Odsvetujem kako topilo. Lahko pa probaš na kakšnem delu plastike, ki ni viden, da vidiš ali vpliva kako na plastiko in če ne ga pač uporabiš.

Po popolni odstranitvi, pa se bodo sledi zaradi zbledelosti barve okoli še vedno videle, kot je že napisal TheMan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kje v Mb oz. okolici prodajajo raznobarvne samolepljive PVC folije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

živijo!

Že en čas se mataram dobiti logotip VFR za bok motorja letnik 05 ki ima zunaj črno obrobo. Če ima kdo logo ga prosim če ga pošlje.

post-19135-1205394397_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pako v bivši elektorkovini! Tam dobiš folije Mactac!! Tam nabavljam robo tudi jaz.

ote name='Sam dePihlja' date='25 Feb 2008 @ 16:33' post='1289516']

Kje v Mb oz. okolici prodajajo raznobarvne samolepljive PVC folije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo!

Že en čas se mataram dobiti logotip VFR za bok motorja letnik 05 ki ima zunaj črno obrobo. Če ima kdo logo ga prosim če ga pošlje.

Poglej, če na tem linku dobiš katero primerno http://www.xtreemedecals.com/default.tpl?c...ECTIONSword=ww1

LP,

MiP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni, zanima me če je že kdo kej naročeval z strani www.xtreemedecals.com, majo zlo hude nalepke. kakšne mate kaj izkušnje, rok dobave, itd.???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zanima me kje se dobijo najceneje orginalne nalepke na sprednji maski in stranski zadnji od yamahe fazer.Al se da sam narocit prek uvoznika oz zastopnih trgovin.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!