Skoči na vsebino

Nalepke, logotipi, vinil folija... za motor


Gregs

Priporočene objave

Cutgrafix

Sam sem narocil pri njih in je bilo cez dva tedna pri meni. Dobil sem se kupon za 50$, ki velja za komplete za cel motor (ce bo kod narocal mu ga podarim)

Popravljeno . Popravil Dmonster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

potreboval bi za yamaho r6 yzf komplet desni bok nalepk.

klical sem na yamaho na dunajski in so mi rekli za komplet 180€ kar mi je seveda predrago pozna kaksen ki bi znal to naredit problem je samo pri sredinski maski ki je grafitna nalepka tista yzf in deltabox se pa da itak narediti.

post-26392-126324927549_thumb.jpg

post-26392-126324932625_thumb.jpg

post-26392-126324996015_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa dejte fantje mal' nazaj pogledat'!! - Vse piše; s podatki, telefonom... vse! Samo pogledati je treba v tejle temi.

Mater si radi "dopisujete".

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

zanima, kje se bi dalo dobit nalepko (številko za motor)?hvala za odg. in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ja radim nalepnice za motorcikle (honda, aprilia, yamaha, suzuki, kawasaki ...) svi modeli i godista i ako neko hoce da menja vektorske fajlove za moto nalepnice neka mi se javi na : dragomir@kovin.info

mjenjam fajl za fajl

meni trenutno treba vektorski fajl za tomos avtomatik nalepnice

moj mejl: dragomir@kovin.info

pozdrav

60989876.jpg

Popravljeno . Popravil dragomir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kje bi dobil zaščitno prozorno folijo ali nalepko? Rabim A4 format. Lahko kdo pošlje po pošti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem odstranil nalepke tako ,da sem jih z fenom segrel, lepilo ki je ostalo na plastiki, pa sem zelo enostavno odstranil z sprejom za amaturke avta .preverjeno deluje odlično.

brez stranskih očinkov :trance_27_notworthy:

rabim pa komplet desne nalepke za thundercat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

mene pa zanima kje ste videli da imajo največjo izbiro tank nalepk?

ker kar sem gledal tle po internetu, nimajo nikjer kakšnih posebno lepih nalepk...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

jaz bi rabil tri nalepke za motor, imam tudi vektorske datoteke in mere- rabim samo nekoga ki bi jih natisnil.

Če kdo to dela naj se mi prosim javi na PM.

Hvala in LP,

Urban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oy!

Kar se tiče tiska in oblikovanja... tank nalepke, logotipi, zastavice, našitki, mikice itd...

Vse dobite pri meni! Oblikovanje tud po vašem okusu.

Pošljite PM!

Popravljeno . Popravil Billy69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oy!

Kar se tiče tiska in oblikovanja... tank nalepke, logotipi, zastavice, našitki, mikice itd...

Vse dobite pri meni! Oblikovanje tud po vašem okusu.

Pošljite PM!

Vse kar je pri tebi narejeno, je res odlično ... preverjeno in pohvalno. A je, za motoriste, še vedno popust ?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je, za motoriste, še vedno popust ?

Odvisno kere :)

Drgač pa u zvezi s tem se tudi js ukvarjam... poleg carwraping-a, svetlobnih tabel in ostalega označevanja :D edin tank nalepk ne delam, k to je tisti zajeban način nanašanja poliuretana gor, k košta stroj precej deset tisoč € :D

Billy69: Povej ti meni, u kerem fajlu ti pošlem 1:1 dizajn za tank nalepko? CDR 14 bo uredi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar je pri tebi narejeno, je res odlično ... preverjeno in pohvalno. A je, za motoriste, še vedno popust ?

:yes: Za motoriste po defaultu 10% popusta, tu ni milosti ... Bomo pa seveda preverili če si res motorist ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kere :)

Drgač pa u zvezi s tem se tudi js ukvarjam... poleg carwraping-a, svetlobnih tabel in ostalega označevanja :D edin tank nalepk ne delam, k to je tisti zajeban način nanašanja poliuretana gor, k košta stroj precej deset tisoč € :D

Billy69: Povej ti meni, u kerem fajlu ti pošlem 1:1 dizajn za tank nalepko? CDR 14 bo uredi?

OK, nalepke k jih lohk dobite pr men so NALITE - take kot jih prodajajo v TC-shopu ipd...

File mi pošlji vektorski, če se le da..., najraje .ai ali .pdf, ker delam v Illustratorju. Lahko pa tudi .cdr, ampak X3.

Mejl dobiš prek PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Potrebujem nalepke za na tank in sicer ne nalepke kjer piše firma motorja ampak une kjer piše neko opozorilo za alarm in za gorivo, če kdo ve kje bi se dalo dobiti kaj podobnega prosim za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

OK, nalepke k jih lohk dobite pr men so NALITE - take kot jih prodajajo v TC-shopu ipd...

File mi pošlji vektorski, če se le da..., najraje .ai ali .pdf, ker delam v Illustratorju. Lahko pa tudi .cdr, ampak X3.

Mejl dobiš prek PM

js sm tud naroču tank nalepko - unikat ... komi čakam :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo moje nove tank nalepke ... v živo zgleda lepša :P

Hvala Billy69

post-3497-013431800 1284756028_thumb.gif

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pol ipak to vzel :D Je bl simpatična kot miki miška :P

ma ja ... sicer sem imel velik zamisli, ampak pol bi cel motor polepu :lol:

ta podganca je zlo najsi... sj boš u živo vidu :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!