Skoči na vsebino

Piskač smerokaza


Priporočene objave

Al se staram al sem pa ratal havdrast... Zadnje čase pogosteje pozabim ugasnit žmigavc.

Kdo mi zrihta enega piskača ki bo nemarno piskal medtem ko je žmigavec vklopljen?

LPF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi havdrast, meni se tut to dogaja, pa sem v cvetu mladosti...hehe...jest bi raj razmisljal o avtromatu, da ti sam izklopi, ko sprostis balanco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je ze un piskac od blokade hidravlike zoprn...na semaforju, dam raje kar noge dol...hehe...

Se to, a kdo uporablja to nozno zavoro...sem jo samo enkrat sprobu, pa mi ne sede...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, točno to.

Gre kdo kaj v Luisa v bližnji prihodnosti?

LPF

Robo iz Louisa lahko naročiš v Ljubljani pri podjetju TRG in greš pol tja tudi iskat in plčata. Trgovino imajo v bišem Slovenija avtu na Celovški pri LPPju. Jest bom piskač kr tam naroču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robo iz Louisa lahko naročiš v Ljubljani pri podjetju TRG in greš pol tja tudi iskat in plčata. Trgovino imajo v bišem Slovenija avtu na Celovški pri LPPju. Jest bom piskač kr tam naroču

Ja odlično, nisem vedel. Že gledam njihovo stran.

A naročiva skupaj da imava polovično poštnino in kavico v dobrem?

LPF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja odlično, nisem vedel. Že gledam njihovo stran.

A naročiva skupaj da imava polovično poštnino in kavico v dobrem?

LPF

Kot da bi vedu, sem že naroču 2,tko ko dobim ti sporočim in prinesem do Celja. Poštnine ni, ker sem naroču direkt pri posredniku in uvozniku za Louisuve artikle v SLO. Cena ostane, ista, vsaj men se zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot da bi vedu, sem že naroču 2,tko ko dobim ti sporočim in prinesem do Celja. Poštnine ni, ker sem naroču direkt pri posredniku in uvozniku za Louisuve artikle v SLO. Cena ostane, ista, vsaj men se zdi.

Ja vsaka čast!

Super.

Sva na zvezi.

lpF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Montaža je enostavna,če so 2 žici daš eno(rujavo ali črno) na maso in drugo plus (rudečo), kar iz levega in desnega smerokaza vmes na levo in desno pa daš dve mali dijodi mislim,da je oznaka dijode 1N.Če pa imaš tri žice potem je ena masa(rujava ali črna) drugi dve pa vežeš eno na levi in drugo na desni žmigavec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ja nekak tako...sem imel nekoč neko staro vespo (še uno na prestave), ki je mela montirano tole čudo... Čist simpl zadevca v osnovi.

P.S Bremzer je avtoelektrik in se profesionalno ukvarja z takimi zadevami, tako da bo že držalo kar je napisal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Priključil bi tej temi  in vprašal. kaj je narobe ker mi na yamahi  X city 250 , se gori prednji levi žmigavec, zadnji se prižge in ne utripa, žmigavca  na desni strani sta OK. Kaj bi bilo to? Žarnica naj bi bila v redu, sem jo priklopil na aku in sveti-

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!