Skoči na vsebino

Gilera Nexus 500


Priporočene objave

Pozdravljeni,

Nekako se odločam za nakup Nexusa ki mi je pogle T-max najlepši. Recimo, d aT-max izpade zaradi cene in ostane na izbor le NEXUS.

Kaj mi lahko poveste o tem scooterju, je ok, kronične težave, se da voziti po avtocesti ( mislim na udobje )..itd?

Vsakega komentarja bom vesel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Gilera NEXUS spada med bolj "športne" maxi scooterje, kar je videti že po videzu. Pelje se videzu primerno, športno in uživaško z porabo nekje med 4 in 5 litri. Kako se bo motor izkazal bom iskreno napisal po končani sezoni, ko bom z njim naredil par tisoč km. Jaz sem njegov lastnik od oktobra lani in kot vidiš na forumu sem si ga pripravil za vožnjo letos. Upam, da kaj pametnega dobiš, kupiš ter se na kakšnem srečanju vidimo in kakšno več rečemo.

PS: 9 ur za "A" imam pod streho. LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je z kakšnimi okvarami in kroničnimi napakami? imate kake izkušnje, napotke kaj kaj opaziti ob nakupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učne ure za "A" smo zvozili. Sedaj čakam na glavno vožnjo in nov maxi scooterist je propravljen za vožnjo. Vsem lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proda kdo Nexusa??? do nekje 4000€ :) ker trenutno ni nič na obzorju :(

Kaj pa letniki 2006 so mašine iste? oziroma v čem se razlikuje od trenutnega? razen v ogledalcih....so tista fiksna na l.2006 funkcionalna ali so jih prav zato ukinili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz če bi osebno kupoval Gilero bi šel pogledat tisto ki je na avtonetu iz omrežne skupine 04 letnik2007, 9150 km, cena 3500eur.

Motorju se že vizualni vidi dobro stanje, le pogledat bi ga moral v živo ter zapeljat in pri teh km če je bil res vzdrževan je šele nabolj utečen in mu nima kaj biti, seveda odločitav je v tvojih rokah. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej smeri tudi nekako razmisljam :)

Sicerj je motor iz Italije a nan bi imel potrjeno servisno....

Dosti izbire pa tudi ni na razpolago..

Sicer pa so me na PVG ju ze skoraj prepricali da za ta denar naj kupim novega 300ccm sam ne..bom kar vstrajal na 500 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp,

nov motor je pač nov motor in je sigurno boljši in veš kaj kupiš. Jaz bi tudi vzel rajši 500, to se strinja s tabo. Meni bi bilo sigurno žal če bi vzel 300, če pa ni finac pač ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsekakor sam nov 500 je čez 6000€, 3000 pa 4500€ (vseeno preveč).

Kupovati rabljeno je vedno loterija..

Če bo bo kar 500 in tu ni odstopanja :)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani kupil mojega 400cc in potem sem ugotovil da so začeli prodajat 500cc, sem bil jezen. :jezen Zdaj sem se navadil na 400, ma če bi bil 500 ne bi se branil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zadovoljen, gre ok. Lani sem naredil okrog 7.000km brez težav. Edino sem namestil varjator od malossija in zdaj gre boljše. Saj Piaggio in Gilera sodelujejo skupaj tako da sta si podobna motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piaggio je lastnik tako Gilere, kot tudi Aprilie. Vsi ti trije imajo tako iste agregate in še marsikaj drugega. Se pa Piaggio agregate uprorablja še v Malagutijih, Peugeotih, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako ja. Sem že gledal da imajo vsi isto :)

koliko ključev pride zraven novega motorja?

ker kupujem pa me zanima. Mogoče če ima kdo kak nasvet kaj pogledati je dobrodošel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi maxiscooteristi,

Pokorno javljam, da sem danes ob 10:00 opravil vozniški izpit, končno registriral NEXUSA in šel na prvo uradno vožnjo po Kočevskem. Za prvič sem prezadovoljen in navdušen tako da po kosilu zadevo ponovim. Kar je pa najvažnejše, sem kompleten za naše prvo maxisrečanjem v Celju. Kot dokaz prilagam še zadnji dve sliki v tej temi. LP vsem

post-35618-0-29914900-1332513766_thumb.jpg

post-35618-0-99400700-1332513777_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi maxiscooteristi,

Pokorno javljam, da sem danes ob 10:00 opravil vozniški izpit, končno registriral NEXUSA in šel na prvo uradno vožnjo po Kočevskem. Za prvič sem prezadovoljen in navdušen tako da po kosilu zadevo ponovim. Kar je pa najvažnejše, sem kompleten za naše prvo maxisrečanjem v Celju. Kot dokaz prilagam še zadnji dve sliki v tej temi. LP vsem

Čestitam pa srečno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi maxiscooteristi,

Pokorno javljam, da sem danes ob 10:00 opravil vozniški izpit, končno registriral NEXUSA in šel na prvo uradno vožnjo po Kočevskem. Za prvič sem prezadovoljen in navdušen tako da po kosilu zadevo ponovim. Kar je pa najvažnejše, sem kompleten za naše prvo maxisrečanjem v Celju. Kot dokaz prilagam še zadnji dve sliki v tej temi. LP vsem

Čestitke tudi z moje strani. Želim ti veliko zabavnih MAXIkilometrov ter veliko sreče na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam tudi jaz in ti želim veliko varnih kilometrov. Se vidimo in spoznamo na Rogli

Maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!