Skoči na vsebino

Gilera Nexus 500


Priporočene objave

Naj me negdo razsvetli... prosim za naslednje:

Daj motor na centralno stojalo, naj ga negdo vzadaj z zadno kolo pritisne ob tla in gre z belanco levo in desno od ene skrajne točke do druge. 

Zanima pa me, če se belanca pri nexusu normalno na sredini ''UJAME'' malo zašteka.. ? pri meni se na sredini belanca kr ujame, tak da rabiš

malo več sile, da jo premakneš preko sredine. 

Da vidim če mam hin ležaje v krmilu  :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega meni ni pocelo!

No motor sem prodal...novi lastnik zelo zadovolljen pravi da gre ko sneta skira!!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni pa se krmilo na sredini kr pošteno zatakne :/ ok, vsaj ugotovil sem razlog! Hvala :) Kje ste naročli multivara? razmišljam o nakupu :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni pa se krmilo na sredini kr pošteno zatakne :/ ok, vsaj ugotovil sem razlog! Hvala :) Kje ste naročli multivara? razmišljam o nakupu :)

Italjanski ebay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna gdo direkt trgovino iz italije? grem v ponedeljek na morje, pa bi mogoče malo usput zavil do italije :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem kupil multivar preko ebay.it cena je bila 166e. 

 

ps:prodam original variomat zer original povratno vzmet za gilero nexus 500!

prodam tudi fedrce za klopko malossi:modre barve(najbolj trda) ter rdeče (srednja trdota).

cena ugodna:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ugotovil sem razlog zakaj se mi zatika krmilo!! 
Zadevo sem razstavil in ugotovil, da je zaradi pranja in pa tudi vožnje po dežu prišla vlaga v ležaje.
Vrjetno so bile tudi vilice preveč zategnjene. 

Sledi menjava ležajev in pa semeringa na levi vilci. Komaj čakam da zadevo sestavim!! :D :D :D Bo pa vsaj 100€ stroškov :/ 

20150921_162952.jpg

20150921_162958.jpg

20150921_181731.jpg

20150921_181748.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 2 let pozneje...

zivjo vidim da dosti se pogovarja o gilleri tu. Pa me zanima koliko litrov olja se kupi za zamenjavo, saj nenjadem koliko je rezervoar, 1l ali 2. ter ce bi sam menjal je priporocljivo tudi zamennjati oljni filter. Pa me zanima kje kuujete rezervne dele oziroma dodatne ali kakorkol ze to imenujete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!