Skoči na vsebino

Honda NC 700/750


moto rider

Priporočene objave

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Kam je izginil tisti s karjolo od NC :dry:?

Ejla, se voziš kaj, ali si jo že prodal :panic:?

P.s. zadnjo gumo menjala na 6100 km :dry:. Nisem glih zadovoljna s kilometrino :blush::angryrant1:

slabo vzmetenje ti jo pobira, daj kakšno sliko da vidimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Nimam slike, sem jo že menjala.

Pobrala mi jo je Jadranka in Plominka, ne slabo vzmetenje.

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 2
  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Od včeraj tudi jaz vozim nc750xd :panic: Za moj penzionersko-turistični stil vožnje je več kot odličen, položaj na motorju mi ustreza, menjalnik pa je preprosto fantastičen. Po 300 prevoženih kilometrih je trenutna poraba 2.9 litra  :naughty:  Včeraj me je sicer od sedeža malo bolela rit, vendar danes teh težav nisem imel. V glavnem, zaenkrat zelo zadovoljen, žal mi je, da si ga nisem kupil že prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karmen ima prav, motor ni slab, sploh ne, pa marsikater drugi tudi ne, jih pa enostavno prerasteš al pa po nekih 50 jurjih naveličaš. In zakaj če je možnost ne bi menjal?

Svet goni samo še čimhitrejše menjavanje artiklov. Časi ko si mel avto po 10 ali 20 let so mimo in enako je pri motorjih.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

Mi je pa zanimivo kako poceni so ti motorčki. Čemu? Lih dobivam reklame od AS Domžale in samo gledam kake smešne cene. 

Super motor, samo premalo potegne...lepa vožnja, turistična...uživaš pa ne, to je to. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Super motor, samo premalo potegne...lepa vožnja, turistična...uživaš pa ne, to je to. :smoke:

Super motor za začetnike in da dobiš "lepe" izkušnje in občutek-filing same vožnje,,,, za začetnike in tudi za ponovne povratnike po 20-30 letih..... ja potem, ko ti je že vožnja orenk v užitek in več ne misliš kako boš vsak ovinek zvozil in to že samo telo dela pa mogoče ta motor "prerasteš", kot je napisala Karmen in se začneš ogledovati za kaj "močnejšega"... tudi jaz ker imam namen ogromno potovati ko bom šel v "penzijo"  kar bo kmalu :) ... tako , da mogoče tudi jaz presedlam na kakega pravega "močnega" "potovalca" za pravo ceno se vsaka stvar proda in tudi kupi :) ...

Popravljeno . Popravil bojanslo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Dober motorček, ja. Je pa res da ga kar hitro prerasteš. Po 26kkm v letošnji sezoni, študiram da bi kar malce menjal. Mi je pa všeč majhna poraba in nizki stroški vzdrževanja, sploh če sam vse narediš (no pa saj pri naslednjem bo isto).

Zanima me CBF1000, tiste od 2010 dalje. Je šel kdo čez kakšno podobno transformacijo? ? iz dveh na štiri valje? bi rajši ostali na 2?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz še imam CBF-600 letnik 2007, ki še nima ABS in ko me "prime", da malo več konjev začutim pod ritjo se zapeljem z njo... Ja vozne lastnosti ima enako dobre kot NC-jka, edino kar je vržeš v šesto prestavo in se voziš 50 ali 200 km/h.... lepo deluje v nizkih obratih in hitrostih ter se malo poleniš... Ja če boš kupoval ti vsekakor priporočam 1000 kubično in ne bo ti žal...

Popravljeno . Popravil bojanslo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pozdravljeni lastniki HONDE NC, pred kratkim sem kupil Integro 2016, ki že ima sprednjo led luč. Motor drugače OK, DCTja se bo treba še navadit, edino zanima me kakšne izkušnje imate z vožnjo ponoči. Ker pri meni so katastrofalne, na 50 ccm motorju mi je luč boljše svetla. Ta pa sveti kot dnevne pri avtih, po dnevni zelo dober vidna, zvečer pa nima učinka. Sem pa bral po tujih forumih da je to na splošno problem komplet NC serije ki imajo to luč. Zanimivo da tukaj in na testih ki sem jih prebral, nobeden tega ne omeni. Zgleda da se vsi samo podnevi vozite, ali pa je pri meni kaj narobe .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 27 minutami, Snečer pravi:

jaz to ne bi upal kupit na tak način, razen če je strokovnjak pregledal

Stari, sem mel stručkota, da boli glava! 2 A4 formata ekspertize sem dobil, kaj je Ok, kaj ni Ok... in certifikat, da je motor best buy :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, motozajebant said:

Stari, sem mel stručkota, da boli glava! 2 A4 formata ekspertize sem dobil, kaj je Ok, kaj ni Ok... in certifikat, da je motor best buy :lol1:

dražba, al nakup prek spleta v tujini in dostava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, motozajebant pravi:

:010 

Ko kupiš motor, pa ga sploh nisi videl, ne sedel na njemu... hvala za UDBO :lol1:

Honda.png

Naj te srečno vozi

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kugelschreiber pravi:

dražba, al nakup prek spleta v tujini in dostava?

ne :)  našel na anetu, lokacija MB... kontaktiral domačina v MB, pregledal motor v nulo, potrdil ustreznost nakupa in jaz kupil.... vem, mal čudno, sam tko jaz funkcinoiram :lol1: avto sem na identičen način kupil... jebiga, sem bančnik in ne mehanik in se ne spoznam dosti na te stvari :) 

pred 34 minutami, IRONMAN pravi:

Naj te srečno vozi

Hvala :) 

pred 9 minutami, Snečer pravi:

iz tujine, dostava v dveh mesecih oziroma do februarja

ja, prekotorjan je res lahko že druga država... Šiško power :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo, v račun sem dobil Integro DCT+ABS letnik 2016, v odličnem stanju (črna barva), z vso servisno zgodovino podprto z računi, skoraj novimi gumami in vsemi tremi Givi kufri na isti ključ. Če je kakšen interesent naj me pingne, pa povem kaj več :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

sem pred nakupom NC 750X letnik 2016, pa me zanima ali imajo ti motorji se servisno knjigo v tiskani izvedbi ali ze vse racunalnisko preverljivo? Je pa motor iz italije. Hvala za info. 

Popravljeno . Popravil dkrajnc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, dkrajnc pravi:

Zdravo,

sem pred nakupom NC 750X letnik 2016, pa me zanima ali imajo ti motorji se servisno knjigo v tiskani izvedbi ali ze vse racunalnisko preverljivo? Je pa motor iz italije. Hvala za info. 

jaz mam letnik 2017, v tiskani izvedbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!