Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Met maljon danes sploh ni težko. Člouk jest mam..sam mal grem v obično denarnico slikat.. Ekola..500 maljonov Aja pa naum več smetil teme. Sicer poznam fante ki so odšli v azijo po maljone od btc in so tut uspeli.  
    • KennyJR
      Tale vikend se kr dodaja.. Ali pa za nekatere ne dogaja...  Že v petek se je razsul Peco, zlomil golenico, šel na operacijo, ki je bila baje uspešna in ga ne bo vsaj na eni dirki v Avstriji, po vsej verjetnosti na obeh. Glede na to, da je po padcu še hodil zlom ni ravno hud in se bo hitro pocelilo, oz. se je verjetno že pri sami operaciji, tako kot pri MM, s tem, da se noge ne rabi tako kot recimo roko. Mogoče bo pa res hitro nazaj.  Zarco je bil, vsaj kar se enega kroga tiče zelo hiter cel vikend.  Espargaro s KTM je bil tudi suveren, Binder tokrat malo zaostaja. Oliveira je imel smolo s padcem in nato ubijalski Q1 kot ga še ni bilo.  Kje je Ducati? Njihov najboljši se je razbil in so konec? Miller cel vikend neki štrajka. O Doviju sploh ne bom izgubljal besed... Naj že zaključi, če je pozabil dirkat... Kdo ga bo še gledal. V Ducatiju zihr ne, ostali zici so pa zafilani... Petrux pa... 3x slabš od Dovija... A se ni Ducati neki hvalil, kako bodo letos imel nevem kako boljši motor od ostalih? In kje je zdej ta motor?  Nevem zakaj komentatorja tako zelo hvalita Nakagamija? Pa tip je skoz tm nekje na robu deseterice že 3 sezone... Tale pomoč iz MM garaže tega ni spremenila... Dobil je par treningov, ker je tako hotel, že lani jih je... Ko gredo tudi ostali na čas je pač 10. ali pa še kako mesto zadaj... V Jerezu vemo kako je prišel do 4. mesta....  Tole novo pravilo ob brisanju časov pod že samo eno rumeno zastavo je meni OK, ker je bilo do sedaj težko gledat, kako pičijo mimo padlih... Ampak je pa totalno nepraktično.  Več ali manj se vse na kvalifikacijah zgodi v zadnjih dveh krogih. V primeri Brna pa samo v zadnjem enem krogu... Če takrat nekdo pade je zadeva končana... Čas v prvem poskusu pa ti v tako natrpani konkurenci težko prinese že drugo vrsto, kaj šele prvo, če lih nisi Fabio.  Zelo dobra ideja, ki verjetno večini ne bi bila všeč se mi zdi ta, da bi v primeru padca QP dobil kazen recimo 3eh ali 5ih mest na štartu... Tako bi vsi malo pazili, ker tole je katastrofa... Sploh ker so na tleh vedno eni in isti... Calvin, Miller, brata Espargaro... Ker če ne bodo morali pač polovici grida brisat čas oz bodo sami upočasnili zaradi zastav... Kvalifikacije povsem izgubijo pomen...  Je pa Zarco vseeno odpeljal res dober krog in je bil neulovljiv, sploh prvi sektor je bil fenomenalen...  Od njega sicer ne pričakujem stopničk, jih pa od KTM... Sicer mam filing, da bosta Petronasa gladko 1 in 2, ker po tempu so blizu samo KTM... Viñales bo pa tako ali tako spet vse zajebal...  Mi je pa ponovno všeč, da ni MM, ker vnaša neko negativno energijo v MotoGP in je prou težko gledat tisto njegovo posiljevanje. Brez njega ni nič manj zanimivo, smo videli včeraj... Pa še nobenih incidentov ni že kar precej dolgo... Tudi komentatorja ne špricata po hlačah cel čas in je tudi to veliko bolj sprejemljivo... Čeprou res ne morem verjet, kako lahko tega Pogorelca še vedno vabijo zraven, ker je neposljušljiv do amena... Pa fajn dirko želim! 
    • KennyJR
      Ovinki na las podobni? Dej se zresn... Poglej kako vstopajo... Začnimo z zaviranjem... Veliko prej, veliko bolj blago... Kot električni, ki so težki... Stil ni niti malo podoben sredi ovinka, motor je bolj "štoraste" postavitve, niti malo ne ponuja take stabilnosti v ovinku in na pospeševanju iz ovinka... Tudi v ovinek jih postavljajo čist po konc... Polno enih popravkov v ovinku...  No dobre 3 sekunde... In ja to je ogromno... Stari 3 sekunde na krog... To ni nobene primerjave... Tehnika še niti mal ni na takem nivoju, da bi bilo manevrskega prostora tako malo, da bi nekjle serijske izvedbe lahko bile blizu gp strojem... 3 sekunde je tolk, da tudi v 50 letih sbk stroj ne bo teh treh sekund mel notr...
    • DAMI34
      Se vidi da tipkam hitro pa bolj slabo vidim . Vem da je Kulm sem šele sedJ videl, kaj sem zatipkal. Hvala za popravek. Sem videl gondole oz železnico na stopnice 😄 gneča pa taka, ker je sezona, da kr ne hvala v usnju čakat par ur, pa čakat parkirišče in podobno. Žal je vrhunec sezone, pa tudi plan ni Au, ampak pot naprej.Po možnosti stran od masovnega turizma. Danes penetrirava v Češko s splavom preko Vltave    
    • jvalant
      Kaj sele Superstock, ti so sele pocasni, na uc pa sploh!  Evo, cist pravokotno tehniko imajo, se strinjam z tabo: NEPRIMERLJIVO!  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!