Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• motozajebant
      Zato pa pravim, da bi po mojem mnenju bilo bolje, če bi v kontra smer vozili, da ga imaš pred sabo...  sploh pa tule, sodeč po fotkah, je kamion najprej malo bolj levo zapeljal (da bo lažje zmotal) in očitno ni imel v vidnem kotu kolesarsko stezo.... 
    • DAMI34
      hvala za pojasnilo, sedaj vem kako moram naslednjič zapisati :P da ne bo nesporazumov. Sedaj ti pa še jaz pojasnim: gumb prijavi ni namenjen non stop pritiskanju, ni to zvonec. Pa še vprašanje na hitro: a bova še bolj smetila temo? ps. če ne veš kaj sem mislil potem vprašaj
    • motozajebant
      Knof za prijavljanje vsebine je tam z namenom. In tvoj stavek ni pasal v temo z naslovom. Kaj si pa ti mislil, pa ne morem vedet. Zato naslednjič dopiši, da ne bo nesporazumov, kot je bil zdaj.  In menim, da ni potrebe po javnem pisanju, kdo se je čez kaj pritožil, ane?  No, pa da se navežem na temo. Tebi so pomagali skoki v vodo, kar je super. Brez njih bi bil verjetno mrtev ali invalid. Nekomu pa bo pomagal tečaj varne vožnje ali kokr je nekdo prej napisal, tečaj upravljanja z motorjem. Evo, vse pride prav v situacijah na cesti. Tudi skoki v vodo, pa čeprav se bizarno sliši. 
    • VS800
      JE rekla, da se ne heCA
    • a79
      Mene pa zanima, ali se da tole barvo dobiti v SLO? 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!