Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up

There's nothing here yet

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• thumper
      smuča ni pri meni..samo postrvi.
    • KARMEN1
      Ko bo teh ukrepov konec, bom šla nekam na kavo, pa tudi če jo zunaj na pločniku, na tleh pijem. Samo da mi nekdo zunaj skuha eno navadno belo kavo. Več ne vprašam.
    • Kmet2
      Danes sta se na Bavarskem dvoru ob 6h zjutraj, ko sem šel v službo čelno trčila osebna avtomobil.....resno, nisem mogel vrjet, kljub prazni cesti, ampak prazni je tak počilo, da sta oba bila stlačena do prvega vetrobranskega stekla.......ukinit promet, pa je. Nisem zasledil na FB, da bi kdo omenjal nesrečo pa je bilo od rešilcev do policistov in avtovleke..... Vem kaj je point in sem zato še previdnejši. Ampak razumeš ti moj point @Snečer ? Država me izpostavlja, sama širi z represivnimi organi virus a ustvarja paniko, da lahko drži ljudi pod nadzorom za katerega se bojim, da bo potem kar neka stalnica.... Drugače pa podpiram ukrepe a vse v meji zdrave pameti ki jo JJ ravno ne premore a sem vseno bolj optimističen, kot da bi vlado vodila leva Murgeljska marioneta od Šarca.... Zdaj pripravljajo teren Aleksandru......mislim burleska. To me pač zjezi, ker ljudje vidijo samo eno plat medalje, ko se zapeljem kulturno z motorjem in to po cestah kjer skoraj ni prometa. Veliko bolj sem ogrožen v normalni situaciji na motorju.  Bi bil pa problem če bi to vsi delali, ampak vsi niso izpostavljeni kot mi ki hodimo v službo in delamo zato ,da bodo lahko tisti doma iz fotelja na sociali dobili 200€ dodatka ker se čohajo po jajcih in to me res jezi. Ne bom to počel iz inata in konsistentno, ampak teh par 1o km sem potreboval, ker bi drugače koga zadavil. Mislim, da grejo stvari v pravo smer kar se tiče zajezitve virusa. Kordiš (pa ga ne morem) mu je lepo povedal na neki seji....vsi smo v pandemiji samo JJ je v vojni. Ravnokar sem prišel iz teka na PST s psičko in ženo in koga srečava.  Predsednika Pahorja in dva varnostnika na kolesu za njim ko on ves zaripel teče.....a ni bilo rečeno, da je kolo isto neodgovorno in družbeno nesprejemljivo......samo vprašam, pa nima ne psa in moral bi biti v samoizolaciji.
    • DAMI34
      nevarnim športom se izogibam En lušen posnetek, vsaka podobnost s situacijo pri nas, je zgolj slučaj   crknu od smeha  
    • KARMEN1
      Saj ga ne znaš več skakat. Lahko se spotakneš.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!