Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 R


chuck9

Priporočene objave

js sm naredu tto temo zato kr mam sam yamaho xt 125r...mam jo komi dva mesca pa se mi zdi full faina

puvejte kej kok se vm zdi ta mutor če ga mate... pa kakšne so kej težave s tti mutorju... pa ce gdo nima blukad nej pliss puve kolk koju(HP) ma pol mutor...pa kolk vm gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm naredu tto temo zato kr mam sam yamaho xt 125r...mam jo komi dva mesca pa se mi zdi full faina

puvejte kej kok se vm zdi ta mutor če ga mate... pa kakšne so kej težave s tti mutorju... pa ce gdo nima blukad nej pliss puve kolk koju(HP) ma pol mutor...pa kolk vm gre

matr kakšna zmešnjava bi bla če bi usak odpru temo k bi neki novga dobu

tema že obstaja, uporabli iskalnik!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahka gdo puve .. kk se pri yamahi xt125r odstranjo blokade???? :)

kupiš nov motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo zaj pa povej če se norca delaš tu al kaj? kaj te ne veš kaj kupuješ? kaj si tako tele da greš v trgovino pa barvo pogledaš pa rečeš toti mi je lepi totiga bi mel? pol pa z takimi o blokadah............. eh pojma nimaš ti povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry no...ne delam se norce...sm pč en nooob ku nima pojma u mutorju

...aja...pa odgovor napiš u eni objavi...noooob...kk bi kej zgleal če bi za usako besedo dau nov odgovor/objavo!?.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry no...ne delam se norce...sm pč en nooob ku nima pojma u mutorju

...aja...pa odgovor napiš u eni objavi...noooob...kk bi kej zgleal če bi za usako besedo dau nov odgovor/objavo!?.....

Po gobcu bi te ruknu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta moped sm mu js učasih

sploh nima blokade

če hočeš da več gre morš dat šprtn zračn filtr

auspuh , ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Živjo imam yamaho xt 125 r z leovinche izpuhom. Pa me zanima če obstaja športni filter za mojo yamahco. Pa mogoče če je še kaka predelava da bi mal bl šla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo imam yamaho xt 125 r z leovinche izpuhom. Pa me zanima če obstaja športni filter za mojo yamahco. Pa mogoče če je še kaka predelava da bi mal bl šla.

Prodaj, ni druge...! Pa kupi 2T :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodav bi in kupiv 2T sam k ni nobene yamahe novejše od 2008. Motor rabim za izpit. Drugih motornih znamk pa nemaram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je potrebno za tole odpirat novo temo, druga krivina,lonc,filter, fergazer... pa dobiš neki malga vn... če hočeš dost dobit maš pa dražje zadeve...kiti itd...

najboljš je kupt močnejš yamahoo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močnejša yamahca pride polet. Js bom imev xt-jko za u šolo vozt in ker bon naredu izpit za 125 ne bom močnejšega kupoval trenutno. Zanima me kje bi se dalo filter in frgazr dobit :? . Sploh obstaja športni filter ali kaj takega za xt-jko. Ali je že kdo probaval kit v xt-jko dat. Sicer meni leti brez problema 120 km/h :blush: pa mam samo leovinche izpuh :OK: jas bi rad malo na pospeških dobil končne rabim samo 100-110 :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej mašina je enaka, tako da bo na XT tudi delovalo enako. športni filter bo dodal le bolj globok zvok in malce spraznil denarnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepravi da je bolje da frgazr zamenjam. Ali kdo mogoče ve kje bi lahko kupil krivino. Imam že leovincheiov lonec zdaj bi pa še krivino zamenjal če kdo ve kje bi se jo dalo kupiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepravi da je bolje da frgazr zamenjam. Ali kdo mogoče ve kje bi lahko kupil krivino. Imam že leovincheiov lonec zdaj bi pa še krivino zamenjal če kdo ve kje bi se jo dalo kupiti

Če je res enaka mašina kot pri tomosu sm 125, ne boš z menjavo furgazarja nič dobil (sem probal), če boš menjal furgazar menjaj tudi odmično gred potem se pa bo kar lepo poznalo na pospeških. Furgazar dellorto 28mm je okoli 120 €, odmična pa okoli 100€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločiv sem se da bom sigurno menjav krivino(cev od auspuha). Lonec že imam. Sem pogledav nekaj spletnih strani in nisem našel krivine za mojo xt :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločiv sem se da bom sigurno menjav krivino(cev od auspuha). Lonec že imam. Sem pogledav nekaj spletnih strani in nisem našel krivine za mojo xt :glare: .

S krivino boš pridobu zelo zelo malo... Rajši dej gor fergazer 26 al pa 28 ( več kot 28 ne ker ga bo zalivalo ) in drugo odmično, boš usaj čutu razliko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!