Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 R


chuck9

Priporočene objave

Živjo mene zanima ali kdo ve če paše od yamahe xt125x sprednji blatnik na yamaho xt125r. Zanima me zaradi tega ker sem jo en delček odlomil :glare: .Ta star blatnik mu nušeč ker je zelo dolg in bi dav raje krajšega :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljše pospeške dobiš z drugačnimi prenosi, kar je najcenejša varianta (15€ za zobnik) vendar te bo stalo hitrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to za zobnike vem sm že pr 4k naredu kle nebom nč spreminjou zobnikou sm se odloču da si bom umisliu močnejši motor za znoret se :grim . Zdej me samo zanima kje bi me pršlo najcenej za popravilo semeringov?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Najprej se odloči, kakšne želiš imeti ter znamko in model. Nato išči po netu ali pa po kakšnih zastopnikih v tvoji okolici. Meni mi jih je naprimer svetoval in zrihtal mehanik.

Popravljeno . Popravil maxbond1995
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma ti lahko nabavi vsak serviser motorjev. Katere ima kdo, pa je lahko čisto različno. Jaz sem za mojega nabavil gume pri http://www.superguma.si/ , ker sem tukaj dobil zelo ugodne Continental gume. Sicer pa je na internetu veliko spletnih trgovin, tudi z moto gumami:

http://www.gume-direkt.com/Moto_pnevmatike.html

http://www.topolino.si/

Kaj pa iščeš? Bolj cestno enduro gumo? Nekaj pol/pol ali nekaj primarno za teren, pa da je še vedno vozna po asfaltu?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

kolko olja gre noter lahko zveš preprosto da razdereš in vliješ ven, potem pa novo notri... ;):D drugače pa prebrskaj po service manualu... žmigavce pa originalne dobiš al pri yamahi, neoriginalne pa skoraj povsod... prašanje le če pašejo, včasih moraš kaj povrtat itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo zanima me kaj bi bilo narobe pri števcu. ali se da to kako popravit? al se mogoče da restartat števc, števc zamenat? al je loh kej druzga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gumo sm menjav samo zadaj. orginal dimenzije so: 120/80-18 zdejšna dimenzija je: 110/80-18. Ko sm zamenjal gumo mi je števc še prou delou en cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa ne vem O.o meni je na starem mopedu začel čudno kazati potem pa kar naenkrat vedno 0 :D takrat sem se naučil: več elektronike, slabše je... pelji na servis naj ti kable pogledajo in kontakte... možno da se ti je tudi ven odšrafual malo... pogledaj pri prednjem kolesu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj lahko stvari samo še bol uničiš kot so, drugače pa pri prednjem kolesu, nasproti zavore (druga stran)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ali mogoče kdo ve kaj bi bilo lahko naredil pri števcu za hitrost saj mi je odkar imam nov akumolator začev meriti za 14 km/h  preveč. Ima kdo kakšno idejo kaj bi bilo narobe?

Popravljeno . Popravil 4ka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti kaže zato, ker si tako nastavil. Ko si priklopil akumulator ti je na števcu utriplao "Mtdr"in "Endr". Glede na to, da imaš R verzijo, bi moral stisnit modro tipko takrat, ko je naštevcu pisalo "Endr". Endr - enduro, Mtdr - supermoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha kako naj to spremenim nazaj. Ali naj odklopim števec, saj akumolator sem še enkrat odklopiv pa ni potem ni še enkrat kazalo "endr"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!