Skoči na vsebino

Triumph Explorer 1200


KeC
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Ne bi razpredal na dolgo o tem glede t.i. uvoznika  Španik pri nas ampak tud pri men je slaba izkušnja. Zanimal sem se še za en dodatni del, večkrat poklical ampak nisem dobil nobene informacije (slaba organiziranost ...predvidevam da je pozabil).

Moje mnenje da je verjetno čisto dober dečko saj kakor sem ga srečal (pri dobavi npr ni imel urejene homologacije ki sem jo prejel šele čez nekaj dni po pošti) vendar je pomagal da se je uredila registracija še tisti dan (V Lukovici ob avtocesti niso hoteli narediti registracije brez homologacijskega kartončka medtem ko je v LJ to bilo narejeno brez težal(mora biti seveda navedena šifra homologacije)

Tko da na konc koncev vse ok ampak kot sem rekel človek si je nakopal prevelik zalogaj in ni preveč organiziran.

Sicer sem manjšega brata kupil ampak vozil tud 1200 in moram rečt da je super stroj...za 800 pa sem se odločil ker sem želel malo bolj okreten motor ki bi se dobro spopadal tudi z makadamom in ga ne bi blo težko premaknit če bi kje obstal / se ulegel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, kot je Cikadina napisala se preko njihove spletne strani dobijo direktno iz Anglije rezervni deli v 5 dneh. To je 100% res in preverjeno tudi z moje strani!  Isto velja za dodatno opremo in moto oblačila, ki so nekatera prav sedaj po ugodnih nizkih cenah.

 

Kar se garancije tiče velja pravilo, da  neglede kje je bil motor kupljen, garancija velja na vseh pooblaščenih servisih Triumph-a po svetu.

  

Predvidevam, da Španik naroča rezervne dele preko Triumph-a Avstrija, (Lipnica - Graz) kjer pa vsaki dan sproti zagotovo ne naročajo rezervnih delov ampak, ko se nabere dovolj naročil pošljejo naročilo v UK. Vprašanje je kakšna je kaj nadaljna  medsebojna komunikacija med Španikom in avstrijci tako, da se zna zavleči kakšna stvar tudi dalje. Ne vem, morda se motim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda je španik v stečaju in posluje že pod novim imenom....le komu je kot ŠPanik ostal dolžen...in so zato problemi tudi pri novem podjetju...vse prevečkat si nekateri pri nas milsijo, eno firmo dam v stečaj, nardim novo in gre vse od nule dalje. A folk s katerimi posluješ je pa isti. Tako ne gre, Ni to slaba banka...pa samo mal premakneš terjatve.

 

Ne vem, morda se motim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdaj me pa še nekaj zanima, če slučajno ne bom  :topic:, o EXPLORERJU 1200 kateremu je ta TEMA namenjena, zanima me kako se moped obnese po par 10.000 km, če jih že kdo ima, kakšna je kaj poraba in stroški servisov pa če so kakšne okvare

Praš Razo lih ni čist ok!Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa mene. 18000 brez problemov. Vem pa za Razo ja.

Takle mamo lep na pogled drag in servisi daleč proč ,angež je anglež japonc pa japonc jaz bom kr na japoncu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsakmu svoje. Sem bil na angležu 12 let in to brez problemov, pa še olja ni hotu žret. Servis pa ni daleč vsaj zame. IZ Ljubljane do Depale vasi pa ja ni daleč.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarniški kiksi in pooblaščeni serviserji.

povej več lepo prosim..sej ni potrebe po imenih ;) ali pač če želiš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

oj,

samo, da še jaz napišem nekaj o Španiku oziroma sedaj Trimoto. Pri Trimotu kupil Tiger 1200 Explorer, do sedaj nimam nobene slabe izkušnje. Prodajalec je do sedaj še vse izpolnil, ob nakupu motorja in kasneje servis, kar je bilo rečeno. Ne vem kako, zakaj, toliko slabega napisano. Malo je verjetno kriva ta slovenska nevoščljivost in metanje polen pod noge ali kaj, ne znam si tega razlagat drugače.

Tako da dekleta fantje kr pogumno do Triomta, ker je explorer 1200 super motor. Pa ne nasedate zapriseženim in slepim BMW-jašem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco69 jaz sem ga kupil lani. In tako kot si napisal, brez problema vse v dogovorjenih rokih, na dodatno opremo sem pa dobil še 15 % popusta. :OK:

Če pa še kaj hočeš zvedet o nakupu kakšne opreme me pa kontaktiraj na ZS, pa ti napišem kje.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peco69 se pravi če napišeš izkušnjo in je ta s tem trgovcem neprijetna si zaprisežen slep bmwjaš.........a si vzel vse tablete dones :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prooosim, ne še ene teme zasvinjat s temi brezveznimi forami o znamkah. Zime je konec, hop na motor in konec sranja po temah. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj,

samo, da še jaz napišem nekaj o Španiku oziroma sedaj Trimoto. Pri Trimotu kupil Tiger 1200 Explorer, do sedaj nimam nobene slabe izkušnje. Prodajalec je do sedaj še vse izpolnil, ob nakupu motorja in kasneje servis, kar je bilo rečeno. Ne vem kako, zakaj, toliko slabega napisano. Malo je verjetno kriva ta slovenska nevoščljivost in metanje polen pod noge ali kaj, ne znam si tega razlagat drugače.

Tako da dekleta fantje kr pogumno do Triomta, ker je explorer 1200 super motor. Pa ne nasedate zapriseženim in slepim BMW-jašem.

lp

Sem slep Bmw-ejaš(brez očal),če bi Triumpha kupil bi sigurno po levi vozil in za šraufat milimeterske ključe in vijake uporabljal namesto colskih! Dobro da Triufator Peco 69 še dobro vidi čeprav mu manjka znanja motoroznanstva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer, ne ga tupit, no. Všeč mi je, da si ded, ki resnično rad vsakemu pomaga in tvoji nasveti in znanje okoli mehankarije vedno pijejo vodo. :OK: To spoštujem in cenim. Ampak ne o nekih colah na Triumphu. Pa tudi, če bi bili (kar niso že vsaj 30 let), ne bi bili zaradi tega prav nič manj kvalitetni kot njihova svetovna konkurenca. Sam pa zagotovo veš, da so v določenih segmentih tudi pred konkurenco. :naughty:

Pa oster hren in debela jajca ti želim. .) Mej se!

 

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer teb tud manjka. Triumph že zelo dolgo ne rabi colskih ključev.

ŠKODA zdaj bom moral colske ključe v kanto zmetat a tudi desetinske(colske)lističe sran zabrišem ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Sam pa zagotovo veš, da so v določenih segmentih tudi pred konkurenco. :naughty:

Pa oster hren in debela jajca ti želim. .) Mej se!

 

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)  

Rad bi izvedel o teh določenih segmentih pred konkurenco kaj več bi malo nadgradil moje vedenje o motoroznanstvu !

Ne omenjaj teh treh cilindrov (ožja mašina) ker mi neležijo tako pri avtih(Opel Corsa,Maruti itd.) kot tudi ne pri motorjih zelo nemiren in zato povišan prosti tek kot tudi vibracije pri določenih obratih !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi izvedel o teh določenih segmentih pred konkurenco kaj več bi malo nadgradil moje vedenje o motoroznanstvu !

Ne omenjaj teh treh cilindrov (ožja mašina) ker mi neležijo tako pri avtih(Opel Corsa,Maruti itd.) kot tudi ne pri motorjih zelo nemiren in zato povišan prosti tek kot tudi vibracije pri določenih obratih !

 

dej bremzer res pusti ljudi na miru. imaš prav, vse ti damo prav, karkoli napišeš, samo prosim ne piši več. ugrizni se v prste, al pa najboljše kar zamiži na obe očesi, da se ti ne bo treba še enkrat hvalit s tem da so te prav zaradi tega, ker res ne znaš nehat vrgli iz foruma.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res. Zakaj imate eni tako potrebo po potrjevanju?

 

 

dilcen niti ne sprašuj :D in to ljudje k bi si mislu da so odrasli in da jim je tako pričkanje na ravni 5 letnih otok že če ne drugače pod čast. ampak sej vidiš kako je moja igračka je boljša kot tvoja, moj oči je močenjši kot tvoj, moja mami je lepša kot tvoja in mi imamo največjo hišo pa mecedes. na žalost je tako in to moramo zgleda prenašat.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi nehala vidva smetit po temi,Bremzer je vsaj napisal nekaj kar se navezuje na temo,vidva pa čist nič :grrr

In Explorer je zelo dober motor samo ima še kakšen poporodne težave a to se dogaja na vsek motorjih ki so skonstruirani povsem na novo.

P.S. Bremzer moraš prvo probat potem pa šimfat sem ti že povedal! Ko boš probal eno od teh novih potovalnih endur boš zabrisal tisti tvoj K-a v prvi graben :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!