Skoči na vsebino

Triumph Explorer 1200


KeC
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Naš uvoznik nima uvoza iz Anglije ampak od nekega Avstrijskega ali Nemškega dilerja, ko sem bil na testni vožnji Explorerja mi je rekel da je cena prvega servisa na 1000 km okoli 170€ menja se tudi olje v kardanu po tem ga ni treba več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvaža se prav od dilerja pri katerem smo testiral v Villachu, ker Spanik ga je kolegu razložil kar med potjo. Če nebi šlo za papirologijo, bi se dalo kupit direkt.

Cena servisa je kot je sayo napisal. Ura storitve je nekoliko dražja kot pri nas, olje in filter je tam-tam, se pa prišpara pri kilometrini in času . Vsaj za nas ob meji saj je bližje kot LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pred časom klical na Yamaho servis v Villach in spraševal glede cene urne postavke servisa, so mi rekla da je 75€/ura!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvaža se prav od dilerja pri katerem smo testiral v Villachu, ker Spanik ga je kolegu razložil kar med potjo. Če nebi šlo za papirologijo, bi se dalo kupit direkt.

Cena servisa je kot je sayo napisal. Ura storitve je nekoliko dražja kot pri nas, olje in filter je tam-tam, se pa prišpara pri kilometrini in času . Vsaj za nas ob meji saj je bližje kot LJ.

Motoradklinik.........

cenovno ista cena povsod! Ker so cene dolocene..

lahko pa povprasas za popust pa ti 10 % z veseljem dajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro izgleda ni kaj, tudi tu je avtonomija ???? pri porabi 7,7L

če gledaš do konca videa vidiš, da fantje kot kaže ne vejo da obstaja tudi šesta prestava ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem vse tiho je bilo :D

So pa imeli pri Triumphu zanimiv način prezentacije novega modela. Izvedli so nagradno igro, kjer so še pred uradno predstavitvijo popeljali skupinico srečnežev na potovanje po Maroku s povsem novimi Explorerji. Zadeva je bila zelo odmevna in predstavlja zanimiv pristop k predstavitvi novega modela. Link do strani nagradne igre: http://www.facebook.com/seekingexplorers

Pa še filmček za pokušino:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno se smejim :grim :grim

cez vikend ko najdem malce casa napisem kaksen stavek ali 2 .

le napisal bom videl sprobal kupil

post-16508-0-24109900-1343399748_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno se smejim :grim :grim

cez vikend ko najdem malce casa napisem kaksen stavek ali 2 .

le napisal bom videl sprobal kupil

Srečko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečko :)

eh....

rad bi se zahvalil Dejanu D iz AH Spanik, da sem lahko stesiral Tavelikega tigercka...

Motor je zelo okreten glede na svoje kg.. Sedenje top.... vodljivost top.... navor top...... zavore top..... tempomat ni slaba ideja, edino ko ga izklopis lepo zabremza :grim

Edino kar v celem dnevu nisem znal sebi primeru nastavit je vetrobran :closedeyes:

malo mi je vrtincilo okrog glave pol nic.... je bil problem da sem premalo zraka dobil in mi je bilo vroce ko psu

Skocil sem od Ms proti LJ..... malo pa AC malo po regionalkah in malo off rovte :grim

poraba 5,9l..... s tem da sem ga na AC mel na tempomat 145km/h.....

Ko sem se vsedel na velikana sem pomislil.... jaoooo.... kak bo to slo skoz ....

ampak vsi nadaljni pomisleki so odpadli po cirka 3 km voznje....

kratke kombinacije ovinkov mu ne predstavja tezav.... spremembe smeri so top.....

tudi naprimer voznja v 5 prestavi na 2000 obratov in pol pospesevanje lahkotno........ ni treba v 3 prestavit pa gremooo...

glede da sem zacel z streetom ki je kao top vodljiva zadeva...... je tiger prava igracka..... :OK:

edino prehiter je :closedeyes:

ko sem se vsedel na daytono nazaj...... sem jo v tistem trenutku hotel na surovino odpeljat :mellow: adijo pamet.....

se dobro da mi je nekdo sporocilo poslal da vzame daytonco za polog

ja cez vikend bo treba razmislit, ker manjka nekje 1% do koncne odlocitve...

skoda da je ta dan prehitro minil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa pravijo nekateri, da so maksi endure neki neuspeli kompromisi. Vsakdo ima svoje veselje in svoje mnenje vendar kaže, da je ta 'kompromis' dober na cesti in sprejemljiv za veliko ljudi :)

Pa srečno, kakorkoli že boš odločil in hvala za izkušnjo, ki si jo delil.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa pravijo nekateri, da so maksi endure neki neuspeli kompromisi. Vsakdo ima svoje veselje in svoje mnenje vendar kaže, da je ta 'kompromis' dober na cesti in sprejemljiv za veliko ljudi :)

Pa srečno, kakorkoli že boš odločil in hvala za izkušnjo, ki si jo delil.

Fritz......

prejsna leta sem razmisljal, kako se lahko odlocijo za mopede ala KTM 990 Advent BMW Gs 1200 in podobne zadeve...

Vozil sem KTM Supermoto, probal xx cestakov , imel nekeda.... zdaj ss.......

in zjutraj imel misli ali mi bo to sploh odgovarjalo?

In glej top top lahko samo recem....

ima nekaj kaj bmw nima....

navdusil me je navor,ki ga je res ogromno...

in to od 1000 obratov pa do vrha....

je pa presneto dinamicna zadeva glede na 260kg...

edino kaj bom moral spremenit je sedez.....

kaksen cm znizat, ker tiscanje nazaj je lahko kr problematicno

naslednjic vzamem go pro hero zraven pa malce posnamem zadevo

no samo boljso polovico v teh dneh se posedim odzadaj pa da vidimo kaj bo rekla...

no enega starega motorista sem ze preprical da gre z KTM na Trumfla.....

je bil cisto navdusen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kaj bom moral spremenit je sedez.....

kaksen cm znizat, ker tiscanje nazaj je lahko kr problematicno

a sedež si spustu? ko je že nastavljiv no..

to si samo tako bleknil, ker je to trenutno v modi..al si bmwja dejansko preizkusil?

dejansko je agregat bistveno boljši..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejansko je agregat bistveno boljši..

Seveda, saj je celih 7 let novejši. Kot bi primerjali starega BMW x5 z novim MB ML..

IMO bi v tem trenutku bilo smotrno počakat s kakršnim koli nakupom, ker sezona gre proti koncu in prihaja novi GS (ni nujno, da bo boljši od Triumpha), vsaj za bolj pošteno primerjavo.

No v nekaj sem prepričan..novi GS ne bo kopija Triumpha.;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, saj je celih 7 let novejši. Kot bi primerjali starega BMW x5 z novim MB ML..

IMO bi v tem trenutku bilo smotrno počakat s kakršnim koli nakupom, ker sezona gre proti koncu in prihaja novi GS (ni nujno, da bo boljši od Triumpha), vsaj za bolj pošteno primerjavo.

No v nekaj sem prepričan..novi GS ne bo kopija Triumpha. ;)

mogoče ga bi moral včeraj primerjat z bmw-jem ki pride ven drugo leto..če pride..ali pa mogoče s tistim ki pride ven čez 7 let..

seveda, za vsakogar ki je navezan na bmw-ja je bolje da počaka na novega..kako pa drugače?

no, če bi danes kupoval bi bil to triumph..če bi naslednje leto ko pride nov bmw ven bi kupil..hmm..kaj le?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ga bi moral včeraj primerjat z bmw-jem ki pride ven drugo leto..če pride..ali pa mogoče s tistim ki pride ven čez 7 let..

seveda, za vsakogar ki je navezan na bmw-ja je bolje da počaka na novega..kako pa drugače?

no, če bi danes kupoval bi bil to triumph..če bi naslednje leto ko pride nov bmw ven bi kupil..hmm..kaj le?

Jah nevem no..meni se zdi nekako logično, da se primerja tehnologijo istega časa. Predvsem pa se ne čudim temu, da je golf 5 boljši od hrošča iz šestdesetih.

Ne vidim razloga zakaj nekdo, ki kupuje motocikel in ne skejta, ne bi počakal še par mesecev in probal še naslednika motocikla, katerega je Triumph vzel kot merilo in se pol odloči..lahko, da bo GS popolno sranje (no vrjetnost je zelo zelo mala).

Popravljeno . Popravil jan999
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem no..meni se zdi nekako logično, da se primerja tehnologijo istega časa. Predvsem pa se ne čudim temu, da je golf 5 boljši od hrošča iz šestdesetih.

Ne vidim razloga zakaj nekdo, ki kupuje motocikel in ne skejta, ne bi počakal še par mesecev in probal še naslednika motocikla, katerega je Triumph vzel kot merilo.

ti hočeš rečt da se ga ne splača kupit? al kaj? in če hočem motor zdele?

valda da se lahko počaka..al pa tut ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti hočeš rečt da se ga ne splača kupit? al kaj? in če hočem motor zdele?

valda da se lahko počaka..al pa tut ne..

Ne..hočem rečt, da sem sam pred nakupom probal vse konkurenčne motocikle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne..hočem rečt, da sem sam pred nakupom probal vse konkurenčne motocikle.

seveda da je fajn če maš šanso probat..

jest sm tut vse probal..razen ktm-a ki je pa vseeno druga zgodba kot pa explorer, gs itd..

jest sm pa sam hotu povedat da je konkurenca trenutno taka kot je..in novega gs-a še ni..

me zanima kje v sloveniji bi vse litrske SS motorje lahko probal preden bi kupil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!