Skoči na vsebino

VTISI IZ DNEVNIH VOŽENJ 2012


Sanda7

Priporočene objave

A maš gor attack , al kakšne zimske?

ja gor so conti tral attack.

Jih je miran (sibirija.com) prečekiral in zmajal z glavo. Pravi da so preveč zlizane za sneg.

(je bila pa cesta posuta, tako da ni bilo težav z vožnjo, je imel pa asc vsaj kaj za delat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel mal pogledat tale hud veter v ajdovšno.

ni bilo sile, je pa zanimivo (pa še adrenalin mal naraste), ko te

sredi ovinka dobi sunek vetra in čutiš da obe kolesi zgubljata oprijem :-)))

w1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že kar riskantna hitrost vetra, ker se lahko zgodi da te prestavi kam v grapo in ne več na cesto. no sem pa vesel, da si lahko občudoval naše konce in se vozil pod kotom 45 stopinj naravnost :P

Jaz načeloma ne grem vn iz garaže, če piha več kot 100km/h, pa še takrat se izogibam tistim predelom kjer je zbris.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

danes je bil cilj nanos, pa mi je pred vrhom sneg na cesti to preprečil:

pol sem jo pa stisnil do sv.gore

dol okol ajdovšne me je pa presenetil sunek vetra - mi je srce kar v hlače skočil,

ampak na cesti sem se pa le obdržal.

A lahko sam poveš katera oblačila+podoblačila imaš gor. Me zanima, ker bova letos za mojo najbrž nove kupovala, pa bi vzela nekaj da je ne bo zeblo - je zelo zmrzljiva. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko sam poveš katera oblačila+podoblačila imaš gor. Me zanima, ker bova letos za mojo najbrž nove kupovala, pa bi vzela nekaj da je ne bo zeblo - je zelo zmrzljiva. LP

za vožnjo pri -6 in vetru cca 100km/h ter hitrosti 100-120km/h sem nase navlekel:

2x podobleka(sixs), termo ščitniki za kolena(ixs), pulover(aig), anorak(scoot) ter revitov textilni kombinezon (sand) z

obema podlogama (vetrna oz. dežna ter termo), termo rokavice(dainese), ogrevane ročke na motorju.

Pa poln želodec tudi pomaga proti mrazu (kar pa jaz sicer ne prakticiram).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vožnjo pri -6 in vetru cca 100km/h ter hitrosti 100-120km/h sem nase navlekel:

2x podobleka(sixs), termo ščitniki za kolena(ixs), pulover(aig), anorak(scoot) ter revitov textilni kombinezon (sand) z

obema podlogama (vetrna oz. dežna ter termo), termo rokavice(dainese), ogrevane ročke na motorju.

Pa poln želodec tudi pomaga proti mrazu (kar pa jaz sicer ne prakticiram).

Js te dni in pr tej burji prakticiram samo poln želodec :P in dobro obleko, pa se sploh ne vozim :)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, jst tle neki ne zastopim najbolj.

A je vožnja v takem mrazu in nevarnih pogojih (kar burja je, vsaj zame) prav zares užitek ali zato da se potem tu po MSju piše in nekako hvali, kako dober motorist da sem ker se vozim celo leto ( z obveznim pripisom da se sezona zame začne 1.1 in konča 31.12., ipak) ?

Ker tako pogoji niso prav fajn niti za kosti niti za motor, ki je ves od soli in ga prav lepo nažira po aluminjastem bloku, vse ostalo pa tudi zarjavi od kombinacije vode in soli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo sam NejcGS lepil slikic, danes proti Sagradu.....najs :P

post-18923-0-37947200-1329491198_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo sam NejcGS lepil slikic, danes proti Sagradu.....najs :P

A maš to original balanco oz krmilo na motorju?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel en krog okoli soseske (prva "fura" letos), ker sem testiral mojo novo kamerco.

Vozil sem se manj kot 5 minut in se mi je starejša gospa skoraj vrgla pod motor ko je nepravilno prečkala cesto:

(priporočam 1080p)

Ni bilo grozno blizu, ampak mi je vseeno srce za trenutek zastalo. Nizka hitrost, btw.

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš to original balanco oz krmilo na motorju?

ja original, to ni zx10r ampak z1000sx.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo po taljanskem krasu :P

post-18923-0-46337300-1329574688_thumb.jpg

post-18923-0-10208400-1329574718_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena od včeraj in od danes :).

Manjka ena talepa fotka od tasrednje CBR-ke :) ha,ha,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel en krog okoli soseske (prva "fura" letos), ker sem testiral mojo novo kamerco.

Vozil sem se manj kot 5 minut in se mi je starejša gospa skoraj vrgla pod motor ko je nepravilno prečkala cesto:

(priporočam 1080p)

Ni bilo grozno blizu, ampak mi je vseeno srce za trenutek zastalo. Nizka hitrost, btw.

Pol bojo pa spet govorili, da je KRIV motorist. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bojo pa spet govorili, da je KRIV motorist. :kva2:

ja itak, da je KRIV motorist....saj ni prilagodil hitrosti v primeru, če ti kdo nenadno stopi in hoče prečkati cesto :P lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!