Skoči na vsebino

Moto odpad


Nejc Bošnjak

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Ne v ptuju-MOTOSPIRIT.

Sem že kupoval od njih.Zelo prijazno osebje,vse se da zmenit,res vsaka čast!!!!

Telefonska: 386 (0) 41 445 643 ali 386 (0) 51 418 393

Drugače pa obstaja striček google ;)

Popravljeno . Popravil marcc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Sayo, so ti napisali, da je moto odpad, zakaj ne verjameš. A boš meni verjel, če ti napišem, da sem bil tam in videl zadevo :D majo ravno eno Varo čisto na začetku parkirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Sayo, so ti napisali, da je moto odpad, zakaj ne verjameš. A boš meni verjel, če ti napišem, da sem bil tam in videl zadevo :D majo ravno eno Varo čisto na začetku parkirano.

Na netu sem vidu da imajo samo dele za skuterje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtopika netu imajo pod kategorijo karambolirano cel kup razbitih in okvarjenih motorjev, ki jih prodajo v celoti ali po delih.. Res vse sorte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Tudi sam imam vprašanje:

baje je na drugi strani Sežane ca 1km v italijansko stran en moto odpad. Sem iskal po Guglu, pa nič našel.

Ve kateri kaj o tem oz če mi lahko kateri pomaga: rabim mašino od ETX-a(mi je do konca zamlelo menjalnik).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam vprašanje:

baje je na drugi strani Sežane ca 1km v italijansko stran en moto odpad. Sem iskal po Guglu, pa nič našel.

Ve kateri kaj o tem oz če mi lahko kateri pomaga: rabim mašino od ETX-a(mi je do konca zamlelo menjalnik).

Ima etx rotax 123 motor? Imam dele! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, 122.

Pa gre kaj križem?

Trije mi iščejo po italiji, pa ne znajo najdit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri moto spirit sem bil 3x, vedno odšel zadovoljen, najbolj trejič ,ko mi je sasa podaril števec zajlo. V ponedeljek ali torek grem spet tja po nekaj plastik in ogledala. Motorjev ima na zalogi res veliko, oglase pa na avto netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, resno vprašanje: imata rotax 122 in rotax 123 iste menjalnike...guglanje mi je našlo samo razlike v cilindrih.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam imam vprašanje:

baje je na drugi strani Sežane ca 1km v italijansko stran en moto odpad. Sem iskal po Guglu, pa nič našel.

Ve kateri kaj o tem oz če mi lahko kateri pomaga: rabim mašino od ETX-a(mi je do konca zamlelo menjalnik).

Ja en odpad pa je res 1 km najprej od fašista, sam na tem odpadu imajo vse razno avto, en bager, skuterje in krose. Odpad ima večino samo avtomobile pa italijanske razbite skuterje, mal težko boš za svoj motor našu dele.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ma pri vsej tej šari dobiš tudi TOMOS notr.Se stavim,da je edini tam,ki še vžge...   :kva1:

 

autodemolizioni-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je to slikano?

 

To je en odpad nikje blizu Udini. Sem iskau pa neki moto odpad pri Rimu,ki je ful velik in sem slučajno naletu na ta odpad in to sliko z avtomatikom... :)

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je en odpad nikje blizu Udini. Sem iskau pa neki moto odpad pri Rimu,ki je ful velik in sem slučajno naletu na ta odpad in to sliko z avtomatikom... :)

Kje je ta odpad blizu udin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je ta odpad blizu udin?

 

Jast točno ne vem,ker nisem biu tam,se pa lahko provam pozanimat,ko srečam enega majstra in sporočim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

A ve kdo zdaj kje je tam moto odpad v italiji... rabil bi motorno gred od malaguti madison 400 ... albero biella motore.. katastrofa ta italijanščuna..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem pred nekaj leti v Trstu. Imeli so veliko delov za skuterje :) Z bagerjem so jih dajali na kup :(

Autodemolizioni Fratelli Zampa S.n.c.

826185372_ScreenShot2021-03-19at09_01_53.thumb.png.025ab8f0f22c23e2d11c73515e61b18e.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!