Skoči na vsebino

MotoGP Brno 2012 (24.08. - 26.08.)


Brudol

Priporočene objave

logo-amd25let.png

Pozdravljeni !

Mogoče za nekatere še malo zgodaj, za druge že kasno, ampak vseeno ...

Druga predprodaja kart za ogled dirke v Brnu se začne 16.01.2012.

Cena za cone A, B, C, D, E, F in G je 64 €.

Otroci (letnik 1998 do 2005) 10 €

Otroci (letnik 2006 in mlajši) in seniorji (letnik 1945 in starejši) zastojn

Cena za tribune:

T1 - 138 €

T2 - 118 €

T3 - 199 €

T4 - 110 €

T5 - 154 €

T6 - 110 €

VIP šotor poleg T1 - 480 €

SHEMI PROGE

okruhweb.jpgbrno2010.jpg

Druga slika je iz leta 2010, lokacije TV, hrana, pijača, WC, itd.

PREDPRODAJA KART

http://www.automotodrombrno.cz/en/

Karte dobite tudi drugod, razni posredniki si ponavadi uzamejo ~5% provizije, zato priporočam zgornji naslov. Sam sem naročil že 14 kart v prvi predprodaji. Če naročate na naslovu ki je podan, boste najverjetneje namesto možnosti dostave dobili opcijo elektronskih kart. Če sem prav zastopil dobiš po plačilu na mail potrdilo z kodo. Na dan dogodka to potrdilo na dirkališču zamenjaš za dejanske karte.

Temo odpiram da vidimo koliko se nas letos odpravi na Češko :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte so vzdignili na 64€. Tako da smo že v plusu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam! Lansko leto je bil pravi raztur, tako na dirki kot tudi v kampu Tranzit. Res pravi žur 3 dni ali več. :) Glede kart po moje niti ni neke sile. Folk jih kupuje kar na licu mesta. Sicer jaz z družbo pravtako kupim karte v predprodaji in pičimo v lastni režiji, se bolj splača in nisi vezan na ostale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam! Lansko leto je bil pravi raztur, tako na dirki kot tudi v kampu Tranzit. Res pravi žur 3 dni ali več. :) Glede kart po moje niti ni neke sile. Folk jih kupuje kar na licu mesta. Sicer jaz z družbo pravtako kupim karte v predprodaji in pičimo v lastni režiji, se bolj splača in nisi vezan na ostale.

No nihče iz naše skupine še ni bil gor...bi mogoče lahko malo opisal pot, kilometre, kaj se splača videt po poti in kaj ne...? Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratek opis vikend paketa v Brnu - 2010.

1. dan – petek popoldan

Vožnja iz Prekmurja do Brna, v lastni režiji z avtom. Trajala je sicer malo dlje od predvidene zaradi kar treh prometnih nesreč in dveh brezveznih semaforjev v dveh krajih tik pred češko mejo in tik za češko mejo, mislim da Poysdorf in Mikulov. Zato je bilo v zadnjih 100km večinoma kar po polžje.

Na sami poti nič presenetljivega, večinoma avtocesta. Mogoče je fajn videti številne mline na veter, ko se bližate češki meji. Potem je recimo na Češkem grad Mikulov in pred Brnom neko večje jezero, kjer se v bistvu lahko malo ohladite. In še nasad »ganđe« v neki češki vasi … no industrijske konoplje, da se razumemo. :smoke: Če se peljete z motorjem do Brna se vsekakor da videti še kaj zanimivejšega.

Po prihodu v kamp Tranzit :OK: , ki je eden od treh okoli dirkališča in v katerem se največ dogaja smo najprej skušali najti prostor za naš plac. Bili smo malce pozni in so bile boljše lokacije že zasedene, zato smo svoje šotore postavili tam, kjer smo videli SLO zastave. Fantje so nam prijazno odstopili del svojega »ozemlja« in pomagali pri utaboritvi. V bistvu so za nas skrbeli cel vikend … beri pijača in jedi z žara. Hvala še enkrat! No, po utaboritvi pa malce ogled kampa ter žur do cca. 5h zjutraj. Spoznaš ogromno novih ljudi, ki te brez problema povabijo k sebi in ponudijo najboljše od »tekoče hrane« kar premorejo. Rock muzike in muzike motorjev ne primanjkuje.

2. dan – sobota

Bujenje ob 7-8h! Sliši se prijetna glasba Rammsteinov in Hondinega izpuha ter motorke Husqvarna. :music4: Poskrbljeno za minimalno higieno, zajtrk in kavica. Okoli 10h sosedje že ponudijo Becherovko, odpre se nova gajbica Staropramena ali Pilsner Urquella. Po okrepčilu sledi ogled kvalifikacij. Do dirkališča je kakih 20-25 min peš. Ne predaleč, po moji oceni kakih 1,5km. Glih v miru spiješ pivo ali pa Monster Energy drink, ki ti ga ponudijo hostese malce pred dirkališčem. Navijaško opremljeni prispemo do racing tracka in že se sliši brnenje Ducati izpuha … brrrrrrrrrrrrrraaaaaam! :OK: Mi smo šli na C tribuno oz. grič, kjer se zbere res masa ljudi. Ob obisku dirkališča obvezno pokrivalo, odeja na kateri sediš ali pa kak ribiški stol. Piva in fast fooda na prizorišču ne manjka!

Po povratku v kamp … »same shit again«, vendar v 6. prestavi! Party do blokade! :kva2: Recimo do 5-6h zjutraj. V soboto popoldan pridejo še tisti, ki jih zanima le dirka in kamp je zabasan in nenormalno živ! Po kampu recimo krožijo hostese z epruvetkami Jagera, katerim smo pokupili vse, kljub temu, da smo ga sami imeli tri flaše. Ognjemet, »turiranje« motorjev, več vrst glasbe, različni šanki, DJ,... napisal bi lahko še marsikaj, ampak je bolje videti v živo.

3. dan – dan dirke

Wake up … ob 8h. Jutranja rutina in priprave na dirko na katero se je potrebno odpraviti čim prej, da si zagotoviš dostojen plac za ogled. Super občutek na dirki. Rjovenje motorjev, bakljada Vale-ovih navijačev, preleti reaktivca, padci tekmovalcev in navijanje na vsakem koraku. Po dirki se folk počasi ampak res počasi odpravlja domov, mi smo porabili skoraj dve uri, da smo prišli izven kompleksa dirkališča. Nič hudega! Porabiš čas za nakup kakega spominka v eni izmed Official trgovin ali popiješ kako pivo.

Kamp se počasi prazni, tudi mi smo podrli našo trdnjavo in odrinili domov. še dobro, da je bil v ponedeljek v SLO praznik, da smo se lahko v miru rehabilitirali.

Zaključek: Vsekakor ogled dirke ponovno. Tokrat gremo že v četrtek, še bolje opremljeni in v večji zasedbi. Za tiste, ki gredo prvič, samo to: Pozabite na SLO in domače, bodite pripravljeni na minimum higiene, dajte zdravje za dobo 3-4 dni na stran in uživajte! Edino kar nam ni bilo všeč v tistih dneh je bila zmaga Stoner-ja. :BUA:

Za več informacij kar na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hello

Pri podjetju (ja, saj vem, prvi post pa reklama :OK: , ampak s tem namenom sem se registriral) Eventim SI bomo organizirali prevoz na Moto GP. Štart bo v soboto dopoldan, prespi se v kampu Tranzit, zjutri pa na pisto. Aranžmaji so v pripravi, čakamo Še ene cene od kampa ..

Vam je to zanimivo, ali vsi greste raje z motorji in svojii avti?

Hvala za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo! :)

Mi mamo letos s par kolegi namen it gor v Brno na tekmo MotoGP, pa me zanima par stvari kot so na primer ktere karte se najbol splača kupt, kdaj jih uzet oz kako to sploh poteka. Mi bi najraj čim manj komplicirali in šli gor z nekim lastnim prevozom, spali bi pa najrajš v šotorih nekje čim bližje dirkališča, (če je možno zastonj :)) zanima me tut kako je gor kej z dostopom do dirkačev za kakšno fotko z Doktorjem in ostalimi :) ... aja, pa kolk je cena pive :P

vse informacije so zelo dobrodošle!

hvala že vnaprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Letos greva z ženo po treh letih spet v Brno s kombijem in kamp prikolico (razen, če mi do takrat uspe kombi bivalno opremiti). Mi vedno hodimo v kamp Start, ker je najbliži dirkališču, samo smo gor že v četrtek dopoldan, da še dobimo primeren prostor, pa na kakšno mirno spanje ponoči je treba pozabiti. Poleg standardne opreme je nujno imeti s seboj kole in trak, da si ogradiš "parcelo", pa ponoči je premične stvari (stoli, mize, bakle.. ) pametno pospravljati, ker rade dobijo noge kjub precejšnji prisotnosti uniformiranih oseb. Za obisk trgovine je priporočljivo imeti s seboj kakšen skuter, ker je precej daleč, se je pa ponavadi zjutraj v kampu dalo kupiti svež kruh, da bi se pa štiri dni hranil na štantih mi pa ravno ne diši. Ponavadi vzamemo vikend karto s tribuno T4, ker je Brno idealno za gledanje s travnatih površin, samo na dan dirke nastane prevelika gneča in se umaknemo na tribuno s katere sicer ne vidiš ravno veliko, si pa pomagaš z zaslonom. Sem pa opazil, da so se karte kar precej podražile, saj se mi zdi, da smo pred tremi leti dali za te karte manj kot 80€, sedaj so pa v predprodaji 110€. V izogib preveliki gneči se potem vračamo v ponedeljek dopoldan.

Popravljeno . Popravil Roman
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Oja še neki me zanima okol kampov. Start al Tranzit ? Sej verjetno cene in vzdušje je pousod približno enako. Aja ko smo lih pr cenah, kolk pride kamp za od četrtka do pondelka, se pravi 4 nočitve približno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No pa smo že skorej tam...še par dni pa gremo. Če se bi naši skupinici želel kdo pridružit me kr kontaktiranje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo že skorej tam...še par dni pa gremo. Če se bi naši skupinici želel kdo pridružit me kr kontaktiranje ;)

zgleda nas bo kr nekaj gor, lepo to :OK: jst bi pa mal spremenu tvojo izjavo pa tkole povedu - če se želi naši skupinici KATERA pridružit, me kr kontaktirajte :yes:

odrinemo v četrtek popoldne, kamp Tranzit je naš cilj pa v kombiju je še ful prostora :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombi se že 14 dni intenzivno spreminja v kamper, tako da bo GP Brno krstna vožnja. Z ženo štartava v sredo popoldan, nekje vmes prespiva, da bova v četrtek zgodaj dopoldan v kampu Start.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se še da kupit vstopnice za stojišča? vsepovsod piše da je končano/razprodano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je težava v tem, da so karte v predprodaji prenehali prodajati. Na sami prireditvi pa se jih bo še vedno dalo kupiti in bo bila 80 EUR.

lp,

kje se še da kupit vstopnice za stojišča? vsepovsod piše da je končano/razprodano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi planiramo odhod v brno.. v petek v dopoldanskih urah poženemo naše dvokolesne zverinice. Tudi moje vprašanje je, če se bo karte dobilo tudi na pisti in kakšna naj bi bila cena ?...

Popravljeno . Popravil medved
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot sem napisal ... v predprodaji ni več kart ... tam pa se bo dalo karte kupit

http://www.automotodrombrno.cz/en/#!/season/194/bwin-grand-prix-of-the-czech-republic/tickets

lp,

Tudi mi planiramo odhod v brno.. v petek v dopoldanskih urah poženemo naše dvokolesne zverinice. Tudi moje vprašanje je, če se bo karte dobilo tudi na pisti in kakšna naj bi bila cena ?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!