Skoči na vsebino

MotoGP Brno 2012 (24.08. - 26.08.)


Brudol

Priporočene objave

Pa si kupil karte tukaj? sam kak pa je s karto si jo lahko ker sprintas, al kje dobis karto, ker če jo pošljejo bo še poštnina,pa še vprašanje če bo do petka tukaj. Tudi jaz bi rabu karte, ma kdo kaj viška? :) A se potem tam na licu mesta da kupit tudi samo 2-dnevna? kolk so pa kaj cene v kampu?

lp

Pozna mogoče kdo to stran za nakup kart?

http://www.newsonf1....echrepublic.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina stran na kateri še jih kao imajo.. Nisem še jih kupil, ker ne poznam te strani.. Mogoče ve kdo kaj o tem? Skrbi me, da pridem tja in ma koncu ostanem brez kart.. :/ ali je 100%, da jih lahko tam kupiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina stran na kateri še jih kao imajo.. Nisem še jih kupil, ker ne poznam te strani.. Mogoče ve kdo kaj o tem? Skrbi me, da pridem tja in ma koncu ostanem brez kart.. :/ ali je 100%, da jih lahko tam kupiš?

Bil že nekajkrat v Brnu, dobiš jih 100% tam. So pa prasci;včasih je bla najcenejša karta cca. 20e za cel vikend, sedaj 80e. Je pa res,da vključuje več tribun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karta 1930 CZK = 78 eur. Karte je mogoče kupiti na glavnem vhodu v petek od 8:00 do 20:00, sobota in nedelja pa od 6:00 do 20:00. Se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil že nekajkrat v Brnu, dobiš jih 100% tam. So pa prasci;včasih je bla najcenejša karta cca. 20e za cel vikend, sedaj 80e. Je pa res,da vključuje več tribun.

Ja zdej je malo bolj urejeno. Tribune, veliki zasloni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker očitno ni nikogar drugega, bom sam strnil nekaj vtisov z Brna. Ker si je dirke lahko vsak ogledal na netu ali televiziji, se bom bolj osredotočil na obrobne stvari. Najprej menjalni tečaj - če si "korunke" menjal doma si dobil za en evro slabih 25 kron, na Češkem pa v uradni menjalnici okrog 20. Ob prihodu v kamp Start sem se počutil zelo domače, saj je vse tako kot že vsa leta doslej, samo skupaj z nami se je postaralo. Ker sem zaradi prekrivanja terminov manjkal zadnji dve leti, sem bil presenečen, da se je začel kamp vsaj nekoliko polniti šele v petek zvečer, poln pa ni bil niti v nedeljo. Podoben je bil tudi vtis na dirkališču, kjer so bile tribune na stadionu (ovinkasti del steze nasproti štartno ciljne ravnine) praktično prazne, pa tudi na hribu kjer se steza spušča proti najnižji točki si si lahko tudi tik pred štartom razreda motogp izbral poljuben prostor za stol točno nasproti zaslona. Kar je ostalo enako kot pretekla leta, je svinjarija, ki so jo nekateri (večina) pustili za seboj - tako na dirkališču, kot v kampu. Klub temu, da nisem Rossijev navijač, me zelo skrbi kaj bo po njegovem odhodu, saj že bežen pogled po kampu pokaže, da je vsaj 95% prisotnih njegovih navijačev in mislim, da bi si vsaj polovica od teh dirke ogledala po televiziji (če sploh), če ne bi bilo Rossija, novega dirkača s karizmo pa ni videti. Mogoče je moj opis malo preveč kritičen, vendar pa se me morem znebiti vtisa, da ima vse skupaj "negativno rast".

Popravljeno . Popravil Roman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman imaš prav. Kriza se pozna na vseh dirkah. Karte niso poceni, pijača in hrana tudi ne tako kot pred leti, pa tudi tako zanimivo več ni z 2 ali max 3 voznikoma, ki sta sposobna zmagat. če pred leti ni bil problem it v brno, zdaj sigurno nisem pripravljen dat 300 do 500€ (prej 500) za en vikend da bom gledal 1 yamaho in 2 hondi, ki se borijo za prvo mesto. Pa ne razmišljam samo jaz tako, včasih smo romali v brno, zdaj jih iz naših koncev gre samo še par.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj vtis je pa sledeči,

Naravna "tribuna" v klancu (kot ostale): Zasedenost 80%. Motoristov, Rossijevih navijačev na poti v Brno in nazaj, zgolj z vzorec! Čehov mnogo manj (cene!!). Skratka, letos je bila udeležba mnogo bolj okleščena, kot prejšnja leta.

Pa še tole... V "rezerviraneme pecirku Start-a" za Slovence, kjer je bilo prejšnja leta vsaj 10-15 motociklov, ni bilo letos niti enega. Še mojega ne - ker je bila v igri neka druga varianta...

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!