Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi motoristi in motoristke,namen te teme je,da vsi poveste svoje motoristične izkušnje in prigode zakaj ne bi imeli BMW motocikla......namreč v skoraj vseh temah o motociklih se najdejo oz. najdemo motoristi ki,zagovarjamo BMW znamko in seveda ...motoristi,ki je ne marajo in potem zaidejo oz. zaidemo od naslovne teme.......no zdaj pa ustrelite... :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHAHAHAHAHA, jaaaaaauuuuuu, zdaj pa se bo nabijalo, dokler stric "ICE" nebo popenil!!! :kva2:

No jaz bom rekel tako! Bi imel par BMW-jev, naprimer S1000RR, pa K1300R pa K1300S in pa K1600GT(L). Ti bi zame prišli v upoštev, s tem da K1600GT(L) samo kot drugi motor. Ampak, vsi so zame predragi, no S1000RR bi še spravil skupaj, ostalo pa ne... Seveda govorimo o novih motorjih. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHAHAHAHAHA, jaaaaaauuuuuu, zdaj pa se bo nabijalo, dokler stric "ICE" nebo popenil!!! :kva2:

No jaz bom rekel tako! Bi imel par BMW-jev, naprimer S1000RR, pa K1300R pa K1300S in pa K1600GT(L). Ti bi zame prišli v upoštev, s tem da K1600GT(L) samo kot drugi motor. Ampak, vsi so zame predragi, no S1000RR bi še spravil skupaj, ostalo pa ne... Seveda govorimo o novih motorjih. :grim

Mislim ,da si zgrešu,naslov teme je zakaj,jih ne bi mel.......ampak kot avtor teme sem polaskan,saj sm fan BMW-jev...heheeh...pa naj se nabija,da se ne bo drugje :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga nisem imel še,ampak poznam veliko lastnikov in znancov,ki imajo BMWja. Nobenih pripomb nisem slišal čez njega. Prijatu v GSja pravi,da samo benzin in greš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim ,da si zgrešu,naslov teme je zakaj,jih ne bi mel.......ampak kot avtor teme sem polaskan,saj sm fan BMW-jev...heheeh...pa naj se nabija,da se ne bo drugje :kva2:

Aha, no ok, bom napisal zakaj jih nebi imel. Prvič, BOXER motor, JAUUUU, sorry, zame totalna ropotajoča in tresoča se "šAJTRGA" (beri samokolnica). Kot drugo pa so mi enostavno GRDI. Niti en od modelov, niti od teh ki sem jih naštel mi ni lep, mogoče da mi je kao lep K1600GT(L), ostali našteti so vsi z preveč estetskimi napakami, ostali nenašteti pa so obupno grdi! Vem da je stvar okusa, stvar posameznika, ampak, saj si me vprašal... :bounce:

Jaz ga nisem imel še,ampak poznam veliko lastnikov in znancov,ki imajo BMWja. Nobenih pripomb nisem slišal čez njega. Prijatu v GSja pravi,da samo benzin in greš :)

Hihihihi, ja načeloma to drži za vse motocikle, ali? :hmm:

Popravljeno . Popravil Cufa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rečmo,da je tako :whistle:

Ja pol sem tudi jaz malo slabo razumu :kva2:

Hheheh ni panike...malo za šalo malo zares...tema je bolj za japončke..plastičarje,ki vedno raztrgajo člana,ki pohvali BMW v kater koli naslovni temi....no zdaj imajo oz. imate priložnost povedat vse kar vas moti na BMW-ju.....zato še enkrat ustrelte,dejte si duška..hheehehe
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne imeti BMW :hmm: ...mogoče zato, ker velja, da so to motorji za stare ate in snobe. Ziher polovica voznikov BMWjev ne odzdravi (v tujini to ne drži) in se obnašajo, kot bi vozili polne kovčke večvrednostnih kompleksov, serviserji in trgovci se imajo najmanj za možganske kirurge, motorji (razen s1000r) so grdi in pa seveda precenjeni do plafona :BUA: ...se mi ne ljubi več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi motoristi in motoristke,namen te teme je,da vsi poveste svoje motoristične izkušnje in prigode zakaj ne bi imeli BMW motocikla......namreč v skoraj vseh temah o motociklih se najdejo oz. najdemo motoristi ki,zagovarjamo BMW znamko in seveda ...motoristi,ki je ne marajo in potem zaidejo oz. zaidemo od naslovne teme.......no zdaj pa ustrelite... :fight1:

Zato, ker postaneš bmw fahrer.

Popravljeno . Popravil Snecer
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k1200s zu verkaufen. a ja napačna tema. šment. :P

Bol ko jih vozim, manj jih razumem, in bol sm vesel Honde. Vedno imam filing, da si BMW v resnici želi bit kabriolet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom kupil, bom kupil BMW in nič drugega... :OK:

:worship:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večja poraba olja, dražje vzdrževanje --> v primerih okvar.

Govorim v primeru GSA,poraba olja je odvisna od utekavanja motorja,lepše ko ga utečeš ko je nov manj olja porabi...načeloma pa se strinjam z tabo,porabi več kot japonci,ne strinjam pa se z dražjim vzdrževanjem saj ni potrebno menjavati in podmatovati verižnega seta,ti skrbeti za hladilno tekočino,vse ostalo moraš pa isto menjati in vzdrževati kot na ostalih motorjih...no resnica je resnica,če servisa ne opravljaš sam,so poblaščeni servisi dražji kot poblaščeni za japonce,sam mal prinese nazaj prej navedena vzdrževanja na japoncih,tako,da se deloma strinjam z tabo......v primeru okvar....pa kaj ti govoriš...Bmw-ji se ne kvarijo heheheheeh :kva2:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k1200s zu verkaufen. a ja napačna tema. šment. :P

Bol ko jih vozim, manj jih razumem, in bol sm vesel Honde. Vedno imam filing, da si BMW v resnici želi bit kabriolet.

ja heehheh če nisi tehnično podkovan in doma v elektroniki jih je res težko razumet ASC,RDC,ESA....... :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, no ok, bom napisal zakaj jih nebi imel. Prvič, BOXER motor, JAUUUU, sorry, zame totalna ropotajoča in tresoča se "šAJTRGA" (beri samokolnica). Kot drugo pa so mi enostavno GRDI. Niti en od modelov, niti od teh ki sem jih naštel mi ni lep, mogoče da mi je kao lep K1600GT(L), ostali našteti so vsi z preveč estetskimi napakami, ostali nenašteti pa so obupno grdi! Vem da je stvar okusa, stvar posameznika, ampak, saj si me vprašal... :bounce:

Kaj pa vlečenje boxer motorja v eno stran v kolikor nabijaš gas (priceless :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja heehheh če nisi tehnično podkovan in doma v elektroniki jih je res težko razumet ASC,RDC,ESA....... :P

ah neee. tiste lučke in čelade se hitro navadiš štelat. Lažje kot poslat mesiđ na forumu :whistle: tud abs je okej. bom še mel. ampak in the end of a day, ko parkiram, nimam filinga da sm vozu motor. samo vesel sm domače garaže. Wrong feeing

Kaj pa vlečenje boxer motorja v eno stran v kolikor nabijaš gas (priceless :))

Tole me je še najmanj motlo. Njihov izjemen sistem za paljenje in ugašanje žmigavcev, pa škrtanje zaganjača ko med vožnjo probaš ugasnt žmigavc in start knof prtisneš. Pa KLONK med usako brzino, da vsem poveš, BMWja mam, in zdej sm dal u tretjo! To so tisti priceless cukri, ki jih res ne pogrešam.

no, pogrešam filing motoriranja. Zato BMW no more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah neee. tiste lučke in čelade se hitro navadiš štelat. Lažje kot poslat mesiđ na forumu :whistle: tud abs je okej. bom še mel. ampak in the end of a day, ko parkiram, nimam filinga da sm vozu motor. samo vesel sm domače garaže. Wrong feeing

Tole me je še najmanj motlo. Njihov izjemen sistem za paljenje in ugašanje žmigavcev, pa škrtanje zaganjača ko med vožnjo probaš ugasnt žmigavc in start knof prtisneš. Pa KLONK med usako brzino, da vsem poveš, BMWja mam, in zdej sm dal u tretjo! To so tisti priceless cukri, ki jih res ne pogrešam.

no, pogrešam filing motoriranja. Zato BMW no more.

Kateri model si vozil,da konec dneva ni bilo občutkov?

Po pravici grejo men ti žmigovci tud na kur... :oops: ,menjalnik so pa poštimal,nobenga klonkanja več od letnika 2011 gor,res razlika proti K1200S letnik 2006 pa tud unga se je dal lepo šaltat,če si ga mel res naštudiranga :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel leta 2005 GSa 1150 let. 2002 z okoli 20.000 prevoženimi km, udobje, ciklistika, bremze super, zamenjal sem ga pa samo zaradi potrošnje olja, veliko elektronike in pa dragih servisev, drugače pa super motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K serija je zgleda res na klonk mahnjena..tut K1600..ampak sorry, pri R seriji tega pač ni..vsaj od letnika 2007 naprej ne..

ne pa ni..

Kaj ti pa ne odgovarja na tvojem bmw ? Daj povej, preden grem v nakup ravno takega, odločam se med njim in edino konkurenco v 800 gs klasi, zato prosim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel leta 2005 GSa 1150 let. 2002 z okoli 20.000 prevoženimi km, udobje, ciklistika, bremze super, zamenjal sem ga pa samo zaradi potrošnje olja, veliko elektronike in pa dragih servisev, drugače pa super motor

bi nam lahko povedal kdo ti ga je servisiral :smoke: in koliko se jaz spomnem servis na 20.000 je stal cca 130€. Ti si ga pa tako prodal pred servisom in si delal servis na 10.000, ta servis je pa stal cca 100€. Na 10.000 in 20.000 se pa dela sevis: 4l olja, oljni in zračni filter in štelanje ventilov.

ps: prosil bi te podatek za Varo koliko si dal na teh kilometrih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kmet2 nekajkrat po nekaj dni sem vozil r1150r in r1150rs. rs se mi je zdel prow hudo zgresena zadeva. 1150gs samo en dan. k1200s pa nekaj tisoc Km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj odgovor je enostaven.

ne bi ga imel, ker je večina bmwjašev pravih sektašev. tudi dukatisti so, toda na bolj prijeten in srčen način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!