Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Jst ga ne bi mela, ker je velik, neroden, okoren, preširok za v sobo, ker ima najbolj glup sistem žmigovcev in 4 žmigovce kot šleper. Rajngla zdihana. Ušesar! Olježerc! Potratnež! No pa sej je ceu tak k kamjon. Zjutri kašla k star kadilc in drhti pod zaugom, prdec en!

Ampak, ko mi zagunca med nogami mu vse odpustim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti pa ne odgovarja na tvojem bmw ? Daj povej, preden grem v nakup ravno takega, odločam se med njim in edino konkurenco v 800 gs klasi, zato prosim...

ti samo kupi..jest ga mam doma ;)

sicer me pa moti samo to da sem zanjga dal tolk da ne morem še ene tune met zraven..za pisto..

Popravljeno . Popravil biker77
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheeh to je pa res....za na kmetijo pač rabiš delovni stroj :OK:

Ja, ja, kr mejte te svoje stroje in veselo prepevajte BMW iber ales, upam da ne bom nikoli postal takšen kot vi in postavil na oltar neko blagovno znamko in jo koval v zvezde. Pravzaprav vas imam eno par na sumu da si ga od same sreče ker ste ponosni lastniki BMW-ja vsake tolko časa vržete na roko.... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kmet2 nekajkrat po nekaj dni sem vozil r1150r in r1150rs. rs se mi je zdel prow hudo zgresena zadeva. 1150gs samo en dan. k1200s pa nekaj tisoc Km.

Pošteno,cenim in spoštujem mnenja od članov foruma,kateri so probali kakšen model BMW-ja in ne nabijajo v prazno.....

Nekateri cenimo uporabnost motorja,udobje,zavore,vzmetenje,ciklistika.......ne pa lepote motorja itd.....zadnji odstavek se ne nanaša na tebe Cartman,saj ti si motor BMW probal,pa to ne en model(čeprav za GS rabiš mal več kot en dan,sprva se ti zdi okoren težak...a po 1000km poezija) in tvoje mnenje šteje pa čeprav je kritika,pač ti si tako doživel in občutil na lastni koži in ti ne ugovarjam temveč imam tvoje mnenje za verodostojno za razliko od drugih,ki lapajo brez podlage....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj odgovor je enostaven.

ne bi ga imel, ker je večina bmwjašev pravih sektašev. tudi dukatisti so, toda na bolj prijeten in srčen način...

Kaj ma to zveze z temo.....gre se o Bmw motorju ne o lastnikih :slap:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, kr mejte te svoje stroje in veselo prepevajte BMW iber ales, upam da ne bom nikoli postal takšen kot vi in postavil na oltar neko blagovno znamko in jo koval v zvezde. Pravzaprav vas imam eno par na sumu da si ga od same sreče ker ste ponosni lastniki BMW-ja vsake tolko časa vržete na roko.... :)

Heheeh še enkrat tema gre o motorjih in ne o lastnikih.....in ne o pohvalah ampak o kritikah in slabih izkušnjah z Bmw motorji....sledi preden odpreš usta.....izgleda da imaš jezik hitrejši kot možgane,to te more zagotovo tepst v življenju....in ti si ga rajš meč na roko,ker mogoče edino tam lahko slediš za kaj se gre :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav vas imam eno par na sumu da si ga od same sreče ker ste ponosni lastniki BMW-ja vsake tolko časa vržete na roko.... :)

Ups..zdej si me pa dobil! :wub:

Sicer pa morem rečt, da je fazer prava rariteta.. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak to je eden redkih motorjev, ki spremeni lastnika.

Ja kako pa veš? A imaš izkušnje z tem? :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak tema za :SS - moje mišljenje. Rabiš kakšno potrditev na kontra način o oh in sploh - podobno kot je eden izmed članov se ne spomnim dobro, mislim, da v lanskem letu dokazoval nekaj o znamki, ampak so ga "hitro" utišali - bil je še mlad ...

Vsak vozi kar si lahko privošči, mu je všeč in da mu služi namenu njegovega motorizma.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je vzorčen primer. :OK:

Ja res je....mogoče bi lahko tud japončki,dali kdaj temo zakaj ne imeti japončka in bi znali prisluhniti nasprotni strani o argumentih in izkušnjah (slabih)z njimi....in ne nabijat v temo.....a si sploh imel oz, vozil kdaj BMW,da komentiraš....če ne pejt nabijat lastnikom....... :yawn:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa še jaz dodal na temo "Zakaj ne bi imeli BMW motocikla ... jaz ga ne bi imel zato, ker se cenim :yawn:

Ostali pa "ko voli, nek izvoli" ... (slovenski prevod: naj ima vsak, kar mu paše in kar si lahko privošči)

PIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak tema za :SS - moje mišljenje. Rabiš kakšno potrditev na kontra način o oh in sploh - podobno kot je eden izmed članov se ne spomnim dobro, mislim, da v lanskem letu dokazoval nekaj o znamki, ampak so ga "hitro" utišali - bil je še mlad ...

Vsak vozi kar si lahko privošči, mu je všeč in da mu služi namenu njegovega motorizma.

Lp

V naslovni temi Pogosto menjavanje motociklov ali nekaj takšnega,je tekla beseda o vzrokih,izkušnjah......ko sem povedal svoje izkušnje o japonskih motociklih in zakaj sem menjal,na BMW se je vsul val kritik,povedal sem samo svoje mnenje.....zato sem odprl to temo,da se ne serje več po drugih temah,ne vem kaj ti tu vidiš narobe? Ali povej svoje izkušnje o motorju in zakaj ga ne bi imel,seveda argumentirano ali pa lepo preskoči temo brez nepotrebnega žaljenjal.

Definitivno pa tu v tej temi ne potrebujemo tvojega amaterskega znanja o psihatriji.......

Pa nisem glih mlad in ne da se me kar tako utišat.....ker sem doma po operaciji kolka(stara motoristična poškodba)me je iz radovednosti ,ker mi je dolgčas(in ne zaradi kake potrditve ne vem česa dr.psihijater)zanimalo zakaj se motoristi drugih znamk motorjev vžgejo,takoj ko nekdo pohvali BMW......se pravi da so morali imeti slabo izkušnjo......in to je namen te teme dr. psihijater....no pa tudi dolgčas odigra svojo vlogo......

In res ne vem kaj ima tu denar"vsak vozi kar si lahko privošči"in vsak motor služi svojemu namenu pa naj bo to BMW ali KTM...ali

Tako,da si jaz-moje mnenje o tvojem pisanju tu v tej temi dr.Psihijater mislim :SS

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW Avtomobili so mi eni najlepših in moram rečt da mi je sanjski avto(šestica). Tudi mini cooper ki so ga vzeli pod svoje roke mi je hud. Kar se tiče same izdelave kapo dol!!!

Pri motorjih pa se mi zalomi. V meni ne vzbudijo nobenih čustev. Preveč hladni so in zato dokler bo opcija imet kšnga iz dežele riža bmw motorja ne bom imel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW Avtomobili so mi eni najlepših in moram rečt da mi je sanjski avto(šestica). Tudi mini cooper ki so ga vzeli pod svoje roke mi je hud. Kar se tiče same izdelave kapo dol!!!

Pri motorjih pa se mi zalomi. V meni ne vzbudijo nobenih čustev. Preveč hladni so in zato dokler bo opcija imet kšnga iz dežele riža bmw motorja ne bom imel....

čustva in japonska??? hmm..se mi zdi da nisi nič bolj falil kot čustva in bmw..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čustva in kup kovine?-pomoje sta obadva falila :P

Drugač pa moram priznat da so mi oldskul bemfli dokaj zanimivi...

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz res nevem kako smo lahko BMW-jaši taki samozagledanci, klanovci in nesramneži ki izkučujemo vse ostale :grrr :grrr

Jaz se vozim v skupini hond in kawasakijev in ne boste verjeli nobenega BMW-ja (razen mojega) Pa redko naleti debata kaj je boljše, kaj je slabše, vsak je z svojem motorjem (relativno) zadovoljen seveda se pa velikokrat tudi podražimo eden iz drugega. Pač standardne fore: vsak motor je dober samo da ima 4 celindre in je japonc; ka se pa z to laksarco okol voziš (kawasaki)... :grim :grim ...itd

Naslednjič ko vidite ali srečate na cesti ali ob cesti BMW-jaša ga lepo pozdravite, se zadebatirajte pa boste ugotovili da je mogoče problem v vaši fovšariji (kao, kaj je to zaen zajebanc, a misl da je frajer če ma motor za 20 jurjev....) in ne v obnašanju BMW-jašev ^_^

Pa moj BMW je vreden samo cca 5k€, na njega sem presedlal iz Honde in ko bom kupil naslednji motor ne bo kar po defoltu BMW. Bom videl kaj bo takrat na trgu ampak BMW bo sigurno v ožjem izboru. Ko z motorjem narediš 20-30.000km dejansko vidiš kaj imaš in se pokažejo vsi mali detajli ki naredijo dober motor odličen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma to zveze z temo.....gre se o Bmw motorju ne o lastnikih :slap:

bme motorji imajo lastnike, navdušence nad njimi ipd ipd ipd... in še enkrat, zaradi tega ne bi imel BMW-ja!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari bokserji so mi všeč. Ko bom imel čas in plac (zaenkrat slabo kaže) pade nekaj v stilu klasičnega R75 ali pa R100rs. Tudi dobava delov za starine jim fajn laufa... Novejši so mi enostavno preveliki in preveč zakomplicirani. Men single wire in podobne fore ne potegnejo. Kar se odnosa lastnikov do te znamke tiče pa je tako kot pri vsaki stvari. Na vsake tolko se najde kdo, ki hoče ostale prepričat kako je njegov motor eden in edini. Večina BMWjašov je drugače prav fajna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nisem kupil bendija?

1. (2000) Prvič ko sem šel pogledat sejemskega GS ja mi niso pustili niti da se usedem. Tako sem kupil Tigra.

2. (2009) Preizkušal sem vse velike endure in kljub temu da sem dvaktat vzel testni GS motor sem imel velike težave v vožnji. Čigava je bila krivda še vedno nevem. Sedaj sem lastnik Stelvia.

Žal, ni vse zlato kar se sveti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHAHAHAHAHA, jaaaaaauuuuuu, zdaj pa se bo nabijalo, dokler stric "ICE" nebo popenil!!! :kva2:

No jaz bom rekel tako! Bi imel par BMW-jev, naprimer S1000RR, pa K1300R pa K1300S in pa K1600GT(L). Ti bi zame prišli v upoštev, s tem da K1600GT(L) samo kot drugi motor. Ampak, vsi so zame predragi, no S1000RR bi še spravil skupaj, ostalo pa ne... Seveda govorimo o novih motorjih. :grim

Vzel si mi besede. Enako velja zame!

S1000RR mi je carski sam za tak dnar, sorri pol! Raj Hondo.

Enako bi mel kasneje K1300GR sam tu much money.

Na ostalo nimam pripomb kot na ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!