Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ne morem se izognit tej temi. Zakaj nebi kupil BMWja? Mogoče bi pa ga. Določeni modeli so kar zanimivi. Trenutno sicer ni nobenega takega, ki bi res pritegnil mojo pozornost, mogoče pa pride čez določeno število let pod mojo rit kak BMW R1200RT. Vozil sem ga in sem bil pravzaprav kar prijetno presenečen. Krava sicer ogromna, ampak ko se pelješ, svoje kile prav uspešno skrije.

Zdaj pa ena kost, ki jo imam v grlu že vrsto let. GS. Ni slab, sem jih kar enih par peljal (1150, 1200 in novega 1200 Adventure) in moram reč, da je zadeva solidna. Ampak to je tudi to. Ni nekih presežkov in zato dejansko ne razumem od kod njim pravica, da tako drastično nabijejo ceno v višave. Za ceno osnovnega modela brez kakršne koli opreme dobiš pri primerljivem motorju, recimo Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX VSO opremo, lučke, kufre, zaščite motorja, gretje ročk itd. Vse. Pri BMWju se pa tu šele začne. Dejansko pride to tega, da za relativno enako opremljen motor z vso opremo daš pri BMWju vsaj 4-5000€ več. In zakaj? Ker je pač GS in to se ljudem zdi popolnoma sprejemljivo in razumljivo in normalno?!

Pa še ena stvar, ki izhaja iz tega: greš na kako priljubljeno destinacijo, recimo na Dolomite, pogledaš moto parkplac in kaj vidiš? Ne bom pretiraval, če rečem, da je 70% motorjev tam BMWjev in 95% teh BMWjev je GSov. Kar pomeni, da ko že izplačaš tistih 18.000€ ali kolikor že pač stane polno opremljen BMW GS, ga postaviš na parkplac in ugotoviš, da si dal ves ta svoj (bolj ali manj) težko prislužen denar za to, da si POVPREČEN!

NEMA! Takole pa se ne bomo šli. Zato ABSOLUTNO VEDNO izberem nekaj, kaj NI BMW GS. Evo ga, super kandidat: Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX.

(tudi Guzzija sem peljal, celo dva, in moram reči, da je na cesti pravzaprav boljši kot GS in da je na brezpotju ravno tako nesposoben)

No sej kot praviššššni ti pritegnil pogleda. men ga še danes ne.

zakaj na takih poteh vidiš samo gs.e? ja zato človek ker kaj drugega za na tako pot pač ni...grdo sem tole reku ja ampak suzukiji, pa guziji so za vožnjo od kafiča do kafiča...kar pač slovenceljni smo. 150 km na dan pa se že hvali naokoli kot da je letel na luno....

Pa če sem čist odkrit Gizzija si primerjal z GS om? dej nooo, dober da nisi Dučeja primerjal, ta bi pa bla mim.

Sory nč osebnega samo debata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa BMW-ja kupil izključno zato, ker me je moja v to prisilila (tudi tepla me je ... občasno), zdaj pa se morem vozit s to grdo, tresočo ropotarnco ... pa še vzviška ne smem gledat ostalih, ker mi moja to ne dovoli ... ampak pelje pa se dobro, to pa morem priznat ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pravim takole: BMWja ne bi imel zlasti zaradi finančnih razlogov. Če denar ne bi bil omejitev, bi se vsaj pričel zanimati za njih in bi morda celo našel kakšnega zanimivega (čeprav mislim, da nimajo zame ustreznega čoperja). Tako pa so mi prekislo grozdje. Enostavno ne najdem modela, ki bi me dovolj prepričal, da bi odštel toliko denarja zanj. Pa to seveda ni krivda BMW. Podobno je s HD, tam celo najdem kak model, ki bi me zanimal, pa nisem pripravljen odšteti toliko denarja zanj.

Žal je podobna situacija pri avtomobilih - tudi če bi kdo poklonil BMWja serije 7 ali X6 ali kaj podobnega, si ga ne morem privoščiti zaradi prevelikih stroškov vzdrževanja (že samo zimske gume stanejo premoženje, kaj šele registracija in zavarovanje, pa servisi).

Torej, BMW je gotovo zelo dober motor, jaz pa se raje gibljem v svojih finančnih okvirjih in na srečo niti ne vem, kako dobri so ti motorji in se sploh ne morem posebej sekirati zaradi tega.

Pa še to: ker imam motor zlasti za to, da se vozim z njim in uživam v vožnji, me znamka sploh ne gane in se oziram le na razmerje med kvaliteto (užitkom v vožnji) in ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem se izognit tej temi. Zakaj nebi kupil BMWja? Mogoče bi pa ga. Določeni modeli so kar zanimivi.

NEMA! Takole pa se ne bomo šli. Zato ABSOLUTNO VEDNO izberem nekaj, kaj NI BMW GS. Evo ga, super kandidat: Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX.

(tudi Guzzija sem peljal, celo dva, in moram reči, da je na cesti pravzaprav boljši kot GS in da je na brezpotju ravno tako nesposoben)

Nebom nič dosti komentiral,ampak primerjat Guzzija Stevilijo z BMW-ejem za vožnjo po dobri cesti npr.AC je absurt, že samo pri šaltanju z Guzzijem v najvišjo prestavo pri ca 200 Km/h rabiš + vsaj 1m širina cestišča pri BMW-eju vsaj mojem sploh nečutiš kardana.Poleti sem imel na rzpolago Guzzi Stevilijo sport ca 10 dni in z njim prevozil 2.5K Kil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav razumem so sektaši lastniki vseh bmwjev, italijanskih , ameirških in angleških motorjev.

Vozniki japonskih, korejskih, kitajskih in tajvanskih motorjev so normalni.

makes sence.

Pozabila si na KTM- ovce in Husqvarna- rje.

Tam je šele hud boj :)

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, ja pa ja, zdaj pa boš ti rekel, da tvoj BMW, pa teče mirno, brez tresljajev in brez da čutiš moment agregata na šasiji?? Ja pa ja, dream on... :grrr

Mirno in brez tresljajev je za pi...

Res pa da ne vem o kakšnih tresljajih govoriš..če bi le ti obstajali bi po 500+ km dnevno se tresel še danes..to da ga na mestu potegne ob navijanju gasa je pač normalna posledica in čisto nič moteča za tiste, ki nam ni do tega da bi v množici navijali gas do konca , samo da bi bli opaženi!

Jer hec...kolkr opažam v teh letih mojega sodelovanja na foromu..pred letom ali dvema ste bili nesramno nastrojeni do nas čoperistov..in le ti so po večini raje iz tega foruma izpuhteli. Ok sam sem se odločil da ostanem, v tem času dokupil še bmw-ja..in glej ga zlomka še sanjalo se mi ni, da bo naslednja na udaru prav bmw sekcija..:) Morem bit res en zategnjen, samovšečen in nastopaški kreten da vozim takšne motorje..ah..v resici sem pa človek ki z veseljem pozdravlja vse motoriste, ki se pripeljejo nasproti, z veseljem obstojim ob cesti in pomagam če je potrebno.

Spoštujem mnenja , nekomu se dopade nekomu ne, razloge ve vsak sam...ampak tega, da imate določeni izdelan profil osebka, ki vozi bmw in v ta profil mečete prav vse lastnike je pa malo zaostalo za odraslega človek.

Bi blo bolj logično da bi v tej temi pisali lastniki, ki imajo izkušnje ..ne pa tisti ki ne spravite več iz sebe kot pa to da je vam je motor grd! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirno in brez tresljajev je za pi...

Res pa da ne vem o kakšnih tresljajih govoriš..če bi le ti obstajali bi po 500+ km dnevno se tresel še danes..to da ga na mestu potegne ob navijanju gasa je pač normalna posledica in čisto nič moteča za tiste, ki nam ni do tega da bi v množici navijali gas do konca , samo da bi bli opaženi!

Jer hec...kolkr opažam v teh letih mojega sodelovanja na foromu..pred letom ali dvema ste bili nesramno nastrojeni do nas čoperistov..in le ti so po večini raje iz tega foruma izpuhteli. Ok sam sem se odločil da ostanem, v tem času dokupil še bmw-ja..in glej ga zlomka še sanjalo se mi ni, da bo naslednja na udaru prav bmw sekcija.. :) Morem bit res en zategnjen, samovšečen in nastopaški kreten da vozim takšne motorje..ah..v resici sem pa človek ki z veseljem pozdravlja vse motoriste, ki se pripeljejo nasproti, z veseljem obstojim ob cesti in pomagam če je potrebno.

Spoštujem mnenja , nekomu se dopade nekomu ne, razloge ve vsak sam...ampak tega, da imate določeni izdelan profil osebka, ki vozi bmw in v ta profil mečete prav vse lastnike je pa malo zaostalo za odraslega človek.

Bi blo bolj logično da bi v tej temi pisali lastniki, ki imajo izkušnje ..ne pa tisti ki ne spravite več iz sebe kot pa to da je vam je motor grd! :)

Glej, pa ti lahko pišeš glih kaj ti paše, tako kot lahko to naredim jaz. Zame so boxer motorji navadne šajtrge, pa ne misli, da sem kak smrkavec, ki navija gas na mestu, da bi bil opažen, tega ne počnem že zato, ker mi je škoda motorja za take bedarije. Tako da tega nisem naredil niti z BMW jem, ker ga je potegnilo v levo tisti trenutek, ko se je zaštartal. Pa daj no, šajtrga od šajtrge, da mi na štandgasu motor vleče v eno smer, vi pametnjakoviči pa to hvalite in vam je kaj pa vem kako zelo oh in sploh! Prav zaradi tega, vas nekateri imajo za čudne, vasezaverovane BMW-jaše, ker vam je všeč in celo hvalite eno šajtrgo od motorja, ki še v prostem teku ne teče mirno, bljek! Sem pa opažen recimo zato, ker imam napram tebi LEP motor in ja, zame je to dovolj tehten razlog, da BMW-ja nebi imel, ker je enostavno GRD, kot da bi ga kak napol slep pijanec skupaj spacal! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, pa ti lahko pišeš glih kaj ti paše, tako kot lahko to naredim jaz. Zame so boxer motorji navadne šajtrge, pa ne misli, da sem kak smrkavec, ki navija gas na mestu, da bi bil opažen, tega ne počnem že zato, ker mi je škoda motorja za take bedarije. Tako da tega nisem naredil niti z BMW jem, ker ga je potegnilo v levo tisti trenutek, ko se je zaštartal. Pa daj no, šajtrga od šajtrge, da mi na štandgasu motor vleče v eno smer, vi pametnjakoviči pa to hvalite in vam je kaj pa vem kako zelo oh in sploh! Prav zaradi tega, vas nekateri imajo za čudne, vasezaverovane BMW-jaše, ker vam je všeč in celo hvalite eno šajtrgo od motorja, ki še v prostem teku ne teče mirno, bljek! Sem pa opažen recimo zato, ker imam napram tebi LEP motor in ja, zame je to dovolj tehten razlog, da BMW-ja nebi imel, ker je enostavno GRD, kot da bi ga kak napol slep pijanec skupaj spacal! :grim

Jezusmarija, a bi nam lahko prosim naredu uslugo, in motor poskusu V VOŽNJI, in potem pametoval kako motor (ne)vleče v levo? :) Jst ne vem, a imaš motor, da na njem sediš in gledaš na stangasu, al da se z njim voziš?!? Meni je bil moj tudi grd, do trenutka ko sem se z njim prvič vozu!

Kar se pa vibracij tiče, je pa tipični dvocilindraš, in mene osebno, kake vibracije niso nikoli motile. Sopotniki/ce pa se tudi niso pritoževali/e. Bolj so me motile vibracije na hondi, ker so bile visje frekvence in je žgečkalo v jajca :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, pa ti lahko pišeš glih kaj ti paše, tako kot lahko to naredim jaz. Zame so boxer motorji navadne šajtrge, pa ne misli, da sem kak smrkavec, ki navija gas na mestu, da bi bil opažen, tega ne počnem že zato, ker mi je škoda motorja za take bedarije. Tako da tega nisem naredil niti z BMW jem, ker ga je potegnilo v levo tisti trenutek, ko se je zaštartal. Pa daj no, šajtrga od šajtrge, da mi na štandgasu motor vleče v eno smer, vi pametnjakoviči pa to hvalite in vam je kaj pa vem kako zelo oh in sploh! Prav zaradi tega, vas nekateri imajo za čudne, vasezaverovane BMW-jaše, ker vam je všeč in celo hvalite eno šajtrgo od motorja, ki še v prostem teku ne teče mirno, bljek! Sem pa opažen recimo zato, ker imam napram tebi LEP motor in ja, zame je to dovolj tehten razlog, da BMW-ja nebi imel, ker je enostavno GRD, kot da bi ga kak napol slep pijanec skupaj spacal! :grim

Vse lepo in prav,kritika BMW...zato pa tudi je ta tema,,,,do tam,ko začneš z kritiziranjem in žaljenjem lastnikov BMW-jev,prosim če prebereš v tej temi stran 5 objavljeno 10.35 avtor Kmet2.....če še vedno ne boš razumel,bistva...te prosim,da preskočiš to temo in si mogoče odpreš svojo z naslovom"zakaj ne maram lastnikov BMW-motociklov"......in ne razburjaj se,zunaj je lep sončen dan :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ste pa tako skritizirali BMW, da ga bom pa iz principa kupil. Nekoč.

No, Demon je mogoče tradicionalist, kot jaz. Tudi meni je bil R1200RT grd do amena, ko je prišel ven. Zdaj mi je pa všeč.... Ljudje pač rabimo čas, da se navadimo. Sicer pa, če je komu grd, ga pač ne kupi. A ni enostavno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hheheh ni panike...malo za šalo malo zares...tema je bolj za japončke..plastičarje,ki vedno raztrgajo člana,ki pohvali BMW v kater koli naslovni temi....no zdaj imajo oz. imate priložnost povedat vse kar vas moti na BMW-ju.....zato še enkrat ustrelte,dejte si duška..hheehehe

zakaj se mi zdi da je na italijanih in nemcih zadnje čae več plasite kot na japoncih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi odprl teme z naslovom : Zakaj ne bi imeli BMW motocikla - v smislu: razlogi zakaj ga res ne bi imeli, ker pol je meni logično da eni pišejo, da jim je bla ,bla, bla....

fenomenalno!

Saj moj post je bil odgovor na vse prebrane poste...večina je lepo odgovorila na vprašanje zakaj ne bi imel bmw-ja ? Zato ker se jim ne dopadejo lastniki..vsaj tako je blo razbrat iz 2/3 postov,..

Demon ma pač lep motor in to je pomembno ! Dejstvo pa je da filozofije motociklizma ne bo nikoli razumel! Morda zato ker je s tem začel predlani..v skomercializirani dobi, kjer si pač motor lahko privoši vsak z jurjem v žepu..in tukaj potem zatajijo vsi pravi občutki do tega...ah zlata 90 kje ste!! Mah kaj bi jih pogrešal..sam vem zakaj vozim in kaj vozim ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo bolj logično da bi v tej temi pisali lastniki, ki imajo izkušnje ..ne pa tisti ki ne spravite več iz sebe kot pa to da je vam je motor grd! :)

Se opravičujem, ampak dejstva da je GRD pa v tako naslovljeni temi, kot je tale, nikakor ne moremo ignorirati.

V bistvu bi že lahko potegnili črto in rekli: zato ker je drag in grd.

Če pa želite poslušat pohvale, pa odprite temo "Zakaj *BI* imeli BMW".

Logično, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa res nimate nič za počet...

Če mene vprašate...šeruga, Benka Pulko, Charli Borman, Evan McGregor in še bi lahko naštevali znane popotnike, ki so prisegli na BMW.

Ste bli gdaj na Fakerseju? Na letošnjem je bla statistika znamk takala: 1.Harley (nekak logično), 2. Goldwing 3.GS .

Praktično skoraj vsi, ki se peljejo na daljšo avanturo (ne hard off-road) prisegajo na GS-a. Očitno je nekaj na tem. Priznam, je pre-drag, težek in grd ko smrt, ampak očitno to odtehta vzdržljivost in nepotrebno vzdrževanje.

Zakaj ga sam nebi imel: cena in preveč elektronike. Tisti nesimetrični lučki mu pač dajeta samosvoj videz in je nekaj drugačnega od riževega plehovja, kjer vsi zgledajo enako(vozim najlepšega fiata).

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa res nimate nič za počet...

Če mene vprašate...šeruga, Benka Pulko, Charli Borman, Evan McGregor in še bi lahko naštevali znane popotnike, ki so prisegli na BMW.

Ste bli gdaj na Fakerseju? Na letošnjem je bla statistika znamk takala: 1.Harley (nekak logično), 2. Goldwing 3.GS .

Praktično skoraj vsi, ki se peljejo na daljšo avanturo (ne hard off-road) prisegajo na GS-a. Očitno je nekaj na tem. Priznam, je pre-drag, težek in grd ko smrt, ampak očitno to odtehta vzdržljivost in nepotrebno vzdrževanje.

Zakaj ga sam nebi imel: cena in preveč elektronike. Tisti nesimetrični lučki mu pač dajeta samosvoj videz in je nekaj drugačnega od riževega plehovja, kjer vsi zgledajo enako(vozim najlepšega fiata).

Tisti, ki se grejo res resne avanture velikega gsa niti povohajo ne. Če pa se greš snemanje filma z backup ekipo v 4x4 terencih pa je to druga zadeva. Dejte malo pogledat, kaj vozijo ljudje, ki sami, brez podpore prečkajo najbolj zafukane predele sibirije, pa terene centralne in južne amerike in recimo zakotne konce azije. Malo pogledati preko plank tele doline šentflorjanske ne bi škodilo.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki se grejo res resne avanture velikega gsa niti povohajo ne. Če pa se greš snemanje filma z backup ekipo v 4x4 terencih pa je to druga zadeva. Dejte malo pogledat, kaj vozijo ljudje, ki sami, brez podpore prečkajo najbolj zafukane predele sibirije, pa terene centralne in južne amerike in recimo zakotne konce azije. Malo pogledati preko plank tele doline šentflorjanske ne bi škodilo.

No še 10-ič,govorimo o slabih izkušnjah,pripetljajih,hibah se pravi poveš kako svojo izkušnjo,jo pokomentiraš in pustiš ljudi pri miru.......ker pa si po tvojem pisanju sklepam zelo razgledan in gledaš preko planke doline sentflorjanske si odtipkaj v strička Googla Let¨s see your GS offroad! Page 84-AD....

Tako ,da ti svetujem,da kar malo pokukaj čez planke :eek:

Definitivno sem pa siguren da ne vozijo Triumph-a :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet....-in-k1300s.html

http://www.motosvet....00gs-v-zda.html

http://www.motosvet....motociklov.html -

http://www.motosvet....ali-bmw-je.html

pa nekaj časa so imeli težave z branjem ključa - kartice in si lahko ostal v neki vukojebini z mrtvim motorjem ...

ob tem , visoki ceni ter neekskluzivnosti gs-ov .... no za zbirko bi imel samo enega - hp2 sport ... R90S je pa itak legenda , ki ji današnji "electronici " ne sežejo do kolen - kot se isto dogaja tudi vsem ostalim proizvajalcem.. včasih je veljalo da si lahko kupiš bmw-ja za celo življenje ... dandanes pa ob poplavi različnih in novih modelov lahko kupuješ bmw-je celo življenje ... le od nakupa do naravne smrti se boš težko pripeljal ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moja je pa iz domačih logov: http://www.motosvet....ge__hl__bambi61

Bo ok kar se izkušenj tiče?

Ja se strinja to pa je zajeb.....in to je točno to za kaj je ta tema odprta...in Triumph-a sem potegnu not tako kot si ti lastnike naj gledajo čez planke......no zdej si dal pa šolski primer vsem ostalim,zajeb izkušnja z BMW-jem......

No to kar bom povedal tud ne spada v tamo,prosim ne zamert.......primer,ki si ga navedel.....prebral sem sam prvo stran..ne vem kako se je potem izšlo,ampak človek je imel nov motor star eno leto,motor ima 2leti mobilno garancijo,to pomeni :pokliče BMW mobil service,kjer mu uredijo vse potrebno(prenočišče,razervne dele,popravilo in mu povrnejo vse stroške,ki so nastale zaradi okvare)seveda je pa tukaj čas,ki ti ga ne morejo povrniti,ko na vse te usluge čakaš(rezervni,deli...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinja to pa je zajeb.....in to je točno to za kaj je ta tema odprta...in Triumph-a sem potegnu not tako kot si ti lastnike naj gledajo čez planke......no zdej si dal pa šolski primer vsem ostalim,zajeb izkušnja z BMW-jem......

No to kar bom povedal tud ne spada v tamo,prosim ne zamert.......primer,ki si ga navedel.....prebral sem sam prvo stran..ne vem kako se je potem izšlo,ampak človek je imel nov motor star eno leto,motor ima 2leti mobilno garancijo,to pomeni :pokliče BMW mobil service,kjer mu uredijo vse potrebno(prenočišče,razervne dele,popravilo in mu povrnejo vse stroške,ki so nastale zaradi okvare)seveda je pa tukaj čas,ki ti ga ne morejo povrniti,ko na vse te usluge čakaš(rezervni,deli.. .)

ti priporočam da prebereš do konca ...

ja,ja ..mobilna garancija ..če nisi tam pa če nisi tam drugje pa do vas ne moremo pa krcshhhh motnje v telefonu ... itak ... preberi si kaj in kako so mu uredili..kako je spravil motor domov ... in kako so se do njega obnašali v sloveniji ...

bmw ? nein danke ... pekoče ... mam rajš tanartavečja jajca za katera vsi pravijo da mu olje teče že preden dajo bloke skupaj ...vsaj vem pri čem sem ... in se ga vsaj navadim pošraufat...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti priporočam da prebereš do konca ...

ja,ja ..mobilna garancija ..če nisi tam pa če nisi tam drugje pa do vas ne moremo pa krcshhhh motnje v telefonu ... itak ... preberi si kaj in kako so mu uredili..kako je spravil motor domov ... in kako so se do njega obnašali v sloveniji ...

bmw ? nein danke ... pekoče ... mam rajš tanartavečja jajca za katera vsi pravijo da mu olje teče že preden dajo bloke skupaj ...vsaj vem pri čem sem ... in se ga vsaj navadim pošraufat...

pa si kdaj "pošraufal" kakšnega bmw-ja da se tako spoznaš na stvari? Bi pa srčno rad videl, kako se je zadeva na koncu finančno razpletla (o kateri seveda ni govora, pa me prav zanima)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neb mew bemweja pa čeb ga zaston dobu :P ... pa da vidm junaka k mi ga šenka :lol:

a zakaj? zato k ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moja je pa iz domačih logov: http://www.motosvet....ge__hl__bambi61

Bo ok kar se izkušenj tiče?

seveda bo OK....normalno....se začneva pogovarjat o Triumfih? Je še kakšen vozen s originalnimi vžigalnimi tuljavami? Ali mogoče z originalnimi hitrimi spojkami za bencin?

Samo GS-ov je bilo narejenih in prodanih krepko čez 100.000 kosov in če se 5000 kosom pokvari diferencial oziroma čitalec koda ključa je to 5% kompletne številke. Če se v SLO pokvarita 2 trimpha je to že 50% letne prodaje.

Mimogrede, koliko triumphov je že pogledalo čez 100.000 km? Kot mi je znano samo 1 (pa še lastnik ni glih "diht" tako kot jaz ne).....za BMW-je raje ne vprašaj.

GS je enostavno najbolj grda vlačuga ki te najbolj zadovolji. And I love it.

In zakaj ne bi imel BMW-ja? iskreno rečeno ne vem.....enostaven za popravila in servisiranje, relativno poceni za vzdrževanje in DELA....lepota me ne zanima, saj rabim delovni stroj in ne "šminko" katero bom kazal ob vikendih v Portorožu.

In res je treba pogledati malo čez planke kaj se srečuje na popotovanjih (mišljeno vsaj 500km na drugi strani kolpe).

Vsak naj vozi kar mu paše....foušija ni "IN"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti priporočam da prebereš do konca ...

ja,ja ..mobilna garancija ..če nisi tam pa če nisi tam drugje pa do vas ne moremo pa krcshhhh motnje v telefonu ... itak ... preberi si kaj in kako so mu uredili..kako je spravil motor domov ... in kako so se do njega obnašali v sloveniji ...

bmw ? nein danke ... pekoče ... mam rajš tanartavečja jajca za katera vsi pravijo da mu olje teče že preden dajo bloke skupaj ...vsaj vem pri čem sem ... in se ga vsaj navadim pošraufat...

pa si kdaj "pošraufal" kakšnega bmw-ja da se tako spoznaš na stvari? Bi pa srčno rad videl, kako se je zadeva na koncu finančno razpletla (o kateri seveda ni govora, pa me prav zanima)

bi lepo prosil če prebereš poudarjen tekst ... raje imam motor , ki ga je treba šraufat in se to ve !! kot pa da bi imel en super drag superduper kvaliteten motor o katerem ne bi imel pojma kako se kaj popravi ( saj itak se nikoli ne pokvari ) pa bi mi crknil ... ali je sedaj kaj bolj transparenten zapis ? ( in ja - nikomur ne privoščim okvare ! ker mi je že gumi defekt sredi slovenije požrl živce - po moji krivdi seveda ker nisem imel zraka s sabo ) ..pa lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!