Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ce ima kdo probleme z resevanjem garancijskih popravil bavarcev . . . 

 

http://www.bmwblog.si/incident-v-munchnu-moski-iz-protesta-zakuril-svojega-bmw-ja-kar-pred-muzejem/

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Nearrain pravi:

Ce ima kdo probleme z resevanjem garancijskih popravil bavarcev . . . 

Car. Ta pa res nima problemov z aktivnim izražanjem svojega nezadovoljstva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je BMW zavrnil njegovo zahtevo za nadaljna popravila, je takrat prenehal z odplačevanjem avtomobila in zadevo ponesel na sodišče, potem pa naj bi moral avtomobil vrniti.

 

 

Ne vem če bi ga zažgal, če bi svoj keš odkartal za avto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 4 urami, Quest pravi:

Ker je BMW zavrnil njegovo zahtevo za nadaljna popravila, je takrat prenehal z odplačevanjem avtomobila in zadevo ponesel na sodišče, potem pa naj bi moral avtomobil vrniti.

Ne vem če bi ga zažgal, če bi svoj keš odkartal za avto. 

 A si vse prebral?

"No zgodba še se ne zaključi tukaj, saj je leta 2015 že zažgal BMW z3, sedaj pa se je spravil še na BMW serije 7, ki pa jo je zažgal direktno pred BMW muzejem v Munchnu. Oba avtomobila je namreč kupil zgolj za svoj ‘projekt’ javnega poniževanja znamke BMW."

BTW: Do trenutka vrnitve automobile je itaq odkartal svoj denar.  Cigav  pa mislis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, solorider said:

takoj grem zažgat GSa... pljuc na bmw... :lol1:

Zaziga ga naj tisti, ki si ga lahko privosci. Vsi ostali pa itaq ze na gumah sparajo.  :smoke:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, solorider pravi:

takoj grem zažgat GSa... pljuc na bmw... :lol1:

js bi tut ktm kdaj zažgal :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez pa bmfa nism meu srca zapalit, čeprav mi je bil dokaj bedn motor, pa verjetno bi več dobu od zavarvalnce kot od prodaje. 

 

Ma motorjev se ne kuri. Pa kitar ne razbija. Pa bab ne tepe. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Cartman pravi:

jez pa bmfa nism meu srca zapalit, čeprav mi je bil dokaj bedn motor, pa verjetno bi več dobu od zavarvalnce kot od prodaje. 

 

Ma motorjev se ne kuri. Pa kitar ne razbija. Pa bab ne tepe. 

ah dj no dj, prvi 2 točki ček, zadnja pa res ne (razn kadar si zasluži...spank spank, po nagi riti) :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Cartman pravi:

jez pa bmfa nism meu srca zapalit, čeprav mi je bil dokaj bedn motor, pa verjetno bi več dobu od zavarvalnce kot od prodaje. 

 

Ma motorjev se ne kuri. Pa kitar ne razbija. Pa bab ne tepe. 

jaz komaj čakam, da ga razpalim po jadranki  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šerugina objava na FB že daje odzive...ponavadi zamolčane zgodbe, le tu pa tam se kdo na MS opogumi in opiše kako SUNE po žepu.

Tako je zaslediti tudi komentar nekega uporabnika, ki mu je na novejšem gs2014 pri 55k odšel alternator.

Zaradi zastarele zasnove je potrebno razdreti "vse", strošek 1700 eur.

Če pogledam pri mojem japaneru za menjavo alternatorja (lol), še največ dela je, da odvijem dol zaščito motorja, potem pa samo dekl alternatorja dol in menjava, ki je studi stroškovno smešna (boljši aftermarket alternator okol 120 EUR).

Ko enkrat tank tako razšraufaš ni nič več isto...

 

21552054_612834745772062_4074432038107894675_o.jpg

21586682_613340522388151_6706220374619272005_o.jpg

21616174_613340242388179_3095106464284335603_n.jpg

21618012_613341019054768_5238309107659424042_n.jpg

21641045_613341745721362_6612391176366960346_o.jpg

21686807_612835399105330_1507114881224860492_o.jpg

21742946_612834615772075_8795020806303615645_n.jpg

posebej bodite pozorni, kaj je parkirano pred garažo... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Snecer said:

posebej bodite pozorni, kaj je parkirano pred garažo..

Ja, pri Tomiju v Gorici, ki ima servis za BMW motorje.

 

Baje so prvi letniki LC (2013 in 2014) imeli težave z alternatorji, ki so se pregreli in skurili. Kasneje so jih spremenili in težav "naj" ne bi bilo več. Je pa zaj... menjava, ker treba cel motor razdret.

Baje se da tem težavam izognit z menjavo za "reglerje" druhih proizvajalcev, če se ne motim od novega Suzuki VStrom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, NejcZ pravi:

Hm hm, je kje kaj več info o tem Maroku? Skupinski?

pa saj ma že dolgo reklamo

če si baba, maš popust... lol

http://www.zvoneseruga.com/potovanja/maroko

že takoj v tekstu je fotka, kako leži gska...

Citiraj

KAKŠEN MOTOR? Vso prtljago vozimo sami – primerna opremljenost s torbami je torej nujna. Mali mopedi žal odpadejo, na slabih poteh (kolovozi, uničen asfalt) pa bi imele resne težave tudi poltonske cestne križarke z goldvingi, harleji & Co. na čelu. Odpadejo tudi štirikolesniki, na gorskih cestah in ovinkih se žal ne morejo meriti z motorji. Enduro verzije med 600 in 1200 ccm so idelni konjički, za dva na enem motorju je minimum 800 ccm.  Starost? Pomembna je sicer predvsem vzdrževanost, a več kot petnajst let (in nad 100.000 km) stari motorji pogosto že stokajo od utrujenosti. Težava enega vozila pa je seveda problem (in prilagajanje programa) za celotno skupino. A tako se dogovorimo: če bo, kot vedno doslej, gneča prijav, imajo prednost novejši enduro motorji. Če bodo ostajala prosta mesta, se pogovarjamo naprej. In seveda: vse to niso muhe in kaprice vodiča, temveč interes celotne skupine!

Terenske gume (kramparce) niso potrebne, enduro verzije ustrezajo.

 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Snecer pravi:

Tako je zaslediti tudi komentar nekega uporabnika, ki mu je na novejšem gs2014 pri 55k odšel alternator.Zaradi zastarele zasnove je potrebno razdreti "vse", strošek 1700 eur.

zdej ne vem, kdo je bol nor, da plača 1700€, ti, ki to misliš, ali tisti, ki to zares plača:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, builder pravi:

zdej ne vem, kdo je bol nor, da plača 1700€, ti, ki to misliš, ali tisti, ki to zares plača:D

vprašaj mudela na FBju v javni grupi, najbrž pač ni pri "moči", da bi sam v garaži raztrgal motor, morda pa ima tudi bmw kakšen poseben 4 fazni alternator, lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

vprašaj mudela na FBju v javni grupi, najbrž pač ni pri "moči", da bi sam v garaži raztrgal motor, morda pa ima tudi bmw kakšen poseben 4 fazni alternator, lol

čuj, ne vem, me tudi ne zanima, slišim pa tudi, da ljudje plačujejo 1200€ za kotni prenos, pri naših vrlih zastopnikih:D, mene sicer to čaka, saj na 70 jurjev je neko povprečje, da se to menja, nabavil sem že vse dele, ko to naredim, bom sproti slikal sam potek zamenjave in to seveda javno objavil, 1200€ baje to stane, no, mene ne bo niti 200€, OK, ne bom računal svojega dela, ker v takih stvareh uživam, samo tudi več kot 100€ ne moreš računat:D 300€ je plafon, za vse skupaj, no, ko bom vse to naredil, bo končni račun znan, a velko se nisem zmotil:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo od tebe, da boš objavil :) vseeno pa tega se vsak ne more, sploh če nima placa ali vsaj nekega minimalnega orodja, za nekatere stvari tudi specialnega orodja.

@MiNa je tudi npr. marsikaj naredil sam in namesto zlatarskih delov dal enakovredne ali boljše nadomestne dele.

Je pa ostudna zadeva, da motor, če bi ga sestavil po delih, pride 3x več kot sestavljen.

Zato so servisi oziroma prodaja rezervnih delov zlata jama, k sreči pa je na trgu vedno več neoriginal rešitev, ki imajo razumne cene.

-------------

Ne glede na vse pa je menjava, sklopke, alternatorja itd. na gski katastrofa zaradi same konstrukcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvonkeji pa tudi babe hitro stisnejo :)

Citiraj

SE MI PA RES DOGAJA – TUDI S KATJO SVA SE LOČILA! To me je sicer presenetilo: Zvone, naprej grem z lokalnimi transporti po svoje, mi je sinoči povedala. S Katjo sva skupaj trinajst dni in med tremi srečanji pred odhodom sva se lepo začutila; prava sopotnica bo, z veliko smeha! A se mi ponavlja zgodba z Leo – strinjam se, tudi z mano je gotovo kaj narobe. V teh dveh tednih Centralne Azije se namreč tudi s Katjo ni razvilo, kot bi si oba želela. Nisva postala kompanjona, sorodni duši, prijatelja za večno … pač ni šlo! 

Le nekaj bi pa lepo prosil: ne govorite neumnosti, nekateri med vami! Težil ji je, ziher ji je težil, kurbir stari, pa je ušla! NE IN NIKOLI!! – imela sva se predvsem luštno z nekaj vmesnimi nesporazumi in zaključujeva prijateljsko. Z zadnjo skupno pijačo in naj ob tej priliki Katja raje sama pove, zakaj in čemu gre po svoje. IZVOLI, KATJA!

Zvonkec bi servis kardana pa je zgleda prezahtevno :)

Zarad BMWja ga je pustila :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!