Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

pred 6 urami, thumper pravi:

 

iz prvega linka :

Beliebt 1 Mal pro Stunde aufgerufen

DER ARTIKEL STAMMT VON:
BMW R 1200 GS, FIN: WB10A0100EZ1480xx, Laufleistung: 19.718km. Erstzulassung: Juni 2014,......

pomeni , da za nekih 30000km bo še- glede na to da crkavajo pri 50-55tkm...tisti z drugega linka je pa že temna žica pa ne bo dolgo zdržal..

zdej so še Babe Vange, tu gori na MS:D 

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Ultimat postavijo, ali jaz ali BMW. Potem se lahko odlociš, kaj ti je bolj všeč. Še vedno imaš možnost prodati BMW in kupiti Kawasakija :cool:

pr men je kontra, pravi žena, če neu Bmw, tudi ti neuš sam nikamor šou:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

zdej so še Babe Vange, tu gori na MS:D 

pr men je kontra, pravi žena, če neu Bmw, tudi ti neuš sam nikamor šou:D

ma izbran okus (za moške, pol ji je pa pri mopedu zmanjkalo ) :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 9. 2017 ob 13:37, builder pravi:

zdej so še Babe Vange, tu gori na MS:D 

pr men je kontra, pravi žena, če neu Bmw, tudi ti neuš sam nikamor šou:D

Razumljivo, edino na BMW te upa pustit samega, glede na to sliko:

Rezultat iskanja slik za motorcycles and women funny stuff

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Darko3g pravi:

Razumljivo, edino na BMW te upa pustit samega, glede na to sliko:

Rezultat iskanja slik za motorcycles and women funny stuff

nisi razumel, če ni Bmw, se ne bo peljala, samega me pa ne bo pustila:P, na kratko povedano, Bmw ali nič:kva2:

glede tvojega prispevka, tolažte se:D, v realnosti je obratno in tudi ti to veš:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

builder ti maš veliko iq-ja tvoja pa velik ostrine..jeba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, thumper pravi:

builder ti maš veliko iq-ja tvoja pa velik ostrine..jeba..

red mora bit:kva2:

hja, moja žena, pojma nima o motorjih, avtomobilih, al je to ta ali on, ona se vsede in ti pove, ali je OK ali stran z njim:P

si je pa po tolikih letih svakojakih motorjev in avtomobilov izoblikovala tudi že po znamkah, kaj je OK:dry:, glede motorjev je to Bmw, najbolje se počuti na njem, tudi 1000km ni noben problem, prav fajn je, pravi:kva2:

zadnji aktualni primer, vedno imam doma na zalogi ene par avtomobilov, motorjev, ponavadi imam en avto zase, leto, dve:blush:. Prodal sem avto, ki je služil kot domač in zdaj izbiram drugega, meni je vseeno, Audi, MB, Bmw, VW, Jaguar, vglavnem so to vredu avtomobili, žena sproba vse, doma bo ostal Bmw 320d, pravi, da je najboljši, najslabši pa Audi A4 sLine, pravi, da je pretrd volan in ga ne jeb.. ni 5%, po drugi strani pravi pa tudi, da je Audi najlepši:? Zdaj jih pa ti zastopi:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, builder pravi:

ni 5%, po drugi strani pravi pa tudi, da je Audi najlepši:? Zdaj jih pa ti zastopi:kva2:

Afla Pawa :jezik:

Aflo ji kup, pa bo mela najlepšešjši avtoćek :D

bmfla pa neb meu :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, builder pravi:

red mora bit:kva2:

hja, moja žena, pojma nima o motorjih, avtomobilih, al je to ta ali on, ona se vsede in ti pove, ali je OK ali stran z njim:P

si je pa po tolikih letih svakojakih motorjev in avtomobilov izoblikovala tudi že po znamkah, kaj je OK:dry:, glede motorjev je to Bmw, najbolje se počuti na njem, tudi 1000km ni noben problem, prav fajn je, pravi:kva2:

zadnji aktualni primer, vedno imam doma na zalogi ene par avtomobilov, motorjev, ponavadi imam en avto zase, leto, dve:blush:. Prodal sem avto, ki je služil kot domač in zdaj izbiram drugega, meni je vseeno, Audi, MB, Bmw, VW, Jaguar, vglavnem so to vredu avtomobili, žena sproba vse, doma bo ostal Bmw 320d, pravi, da je najboljši, najslabši pa Audi A4 sLine, pravi, da je pretrd volan in ga ne jeb.. ni 5%, po drugi strani pravi pa tudi, da je Audi najlepši:? Zdaj jih pa ti zastopi:kva2:

No vidiš, moja pa ko je videla GS, na motorje se ne spozna, niti ne ve, da je bmw, je rekla s prve, "kaj pa ima tisto tak čudno na strani", grdo.

:) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

No vidiš, moja pa ko je videla GS, na motorje se ne spozna, niti ne ve, da je bmw, je rekla s prve, "kaj pa ima tisto tak čudno na strani", grdo.

:) 

za GS-a pravi moja, da je grdi ptič:D

pred 8 minutami, maus pravi:

Afla Pawa :jezik:

Aflo ji kup, pa bo mela najlepšešjši avtoćek :D

bmfla pa neb meu :ras: 

giphy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, builder pravi:

žena sproba vse, doma bo ostal Bmw 320d, pravi, da je najboljši, najslabši pa Audi A4 sLine, pravi, da je pretrd volan in ga ne jeb.. ni 5%, po drugi strani pravi pa tudi, da je Audi najlepši:? Zdaj jih pa ti zastopi:kva2:

Zanimivo. 99% drugih žensk bi izbralo tistega, ki ji je najlepši. Pa da je po možnosti še rdeče barve.

Tudi jaz je ne zastopim. Drži se je. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Snecer pravi:

No vidiš, moja pa ko je videla GS, na motorje se ne spozna, niti ne ve, da je bmw, je rekla s prve, "kaj pa ima tisto tak čudno na strani", grdo.

:) 

moja je rekla, ni važno kak ,sam da je črn :P no pol sm pa oranžnega kupil, da se vidi kdo ukaže pr bajti :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si kupim tistga k je meni vsec in kateri meni sede.   Ce pa slucajno NJEJ ni vsec, naj ga ne vozi in naj si kupi za svoj denar takega ki bo po njenem okusu.. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Nearrain pravi:

Jaz si kupim tistga k je meni vsec in kateri meni sede.   Ce pa slucajno NJEJ ni vsec, naj ga ne vozi in naj si kupi za svoj denar takega ki bo po njenem okusu.. 

 

 

Življenje v dvoje tako ne funkcionira :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Nearrain pravi:

Jaz si kupim tistga k je meni vsec in kateri meni sede.   Ce pa slucajno NJEJ ni vsec, naj ga ne vozi in naj si kupi za svoj denar takega ki bo po njenem okusu.. 

 

 

v najinem zakonu ni "to je moje in to je tvoje":P

vsak, ki me dobro pozna ve, da bi se tudi Chuck Norrisu zagnal v lase, če bi bilo to potrebno, ni ga človeka na svetu, da bi se ga jaz kakorkoli bal, v svojem življenju sem marsi kaj počel in se z marsičem ukvarjal, delal sem izterjave, varoval politike, veliko pretepel, pravzaprav, veliko tepel:D, delal kar se sme in včasih tudi ne, nimam nobene kazenske obsodbe, kar se tiče zakona, sem lahko zgled:sleep2: 

okoli sebe imam ljudi, kateri sem si sam izbral in jih spoštujem, med njimi je tudi žena:friend2: 

eni mate tudi drugače, samo opažam:D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

moja je rekla, ni važno kak ,sam da je črn :P no pol sm pa oranžnega kupil, da se vidi kdo ukaže pr bajti :P

 

 

kaj piše v prometni, kake barve je moped:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, builder pravi:

kaj piše v prometni, kake barve je moped:lol1:

nikoli pogledal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, builder pravi:

v najinem zakonu ni "to je moje in to je tvoje":P

vsak, ki me dobro pozna ve, da bi se tudi Chuck Norrisu zagnal v lase, če bi bilo to potrebno, ni ga človeka na svetu, da bi se ga jaz kakorkoli bal, v svojem življenju sem marsi kaj počel in se z marsičem ukvarjal, delal sem izterjave, varoval politike, veliko pretepel, pravzaprav, veliko tepel:D, delal kar se sme in včasih tudi ne, nimam nobene kazenske obsodbe, kar se tiče zakona, sem lahko zgled:sleep2: 

okoli sebe imam ljudi, kateri sem si sam izbral in jih spoštujem, med njimi je tudi žena:friend2: 

eni mate tudi drugače, samo opažam:D

ded ma vedno klobuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami papki, čedalje bolj razumem Šerugo (in se mi smili) :cool:

predstavljaj si:

greš v Azijo, pol ti baba pove da ji barva mopeda ni všeč in gre...groza... :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, builder said:

v najinem zakonu ni "to je moje in to je tvoje":P

vsak, ki me dobro pozna ve, da bi se tudi Chuck Norrisu zagnal v lase, če bi bilo to potrebno, ni ga človeka na svetu, da bi se ga jaz kakorkoli bal, v svojem življenju sem marsi kaj počel in se z marsičem ukvarjal, delal sem izterjave, varoval politike, veliko pretepel, pravzaprav, veliko tepel:D, delal kar se sme in včasih tudi ne, nimam nobene kazenske obsodbe, kar se tiče zakona, sem lahko zgled:sleep2: 

okoli sebe imam ljudi, kateri sem si sam izbral in jih spoštujem, med njimi je tudi žena:friend2: 

eni mate tudi drugače, samo opažam:D

Good for you ...  :OK:

te bom se jest mal pohvalil, ker sem dobil obcutek, da si se sam mal premal . . .  

 

BTW:  "to je moje in to je tvoje" =  ko plati, taj bira-uporabljamo pa vsi . . . in ce unmu drugemu ni vsec, naj si izbere svojga ...prepogoj-lastni vlozek  :smoke:  . . . jebo vas socializem :D

1 hour ago, Snecer said:

Življenje v dvoje tako ne funkcionira :) 

ti bo locitveni odvetnik bolje razlozil kakor jaz...ko pride cas za to ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Nearrain pravi:

Good for you ...  :OK:

te bom se jest mal pohvalil, ker sem dobil obcutek, da si se sam mal premal . . .  

 

BTW:  "to je moje in to je tvoje" =  ko plati, taj bira-uporabljamo pa vsi . . . in ce unmu drugemu ni vsec, naj si izbere svojga ...prepogoj-lastni vlozek  :smoke:  . . . jebo vas socializem :D

ti bo locitveni odvetnik bolje razlozil kakor jaz...ko pride cas za to ;)

a pol maš predporočno pogodbo podpisano?

Ker drugače bo odvetnik razložil kar je tvoje je 50% tudi njeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 minutes ago, DAMI34 said:

a pol maš predporočno pogodbo podpisano?

Ker drugače bo odvetnik razložil kar je tvoje je 50% tudi njeno :P

 

jp... ampak samo od tistega dela premozenja, ki je bilo ustvarjeno od zacetka bivanja v skupnem gospodinjstvu  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Nearrain pravi:

jp... ampak samo od tistega dela premozenja, ki je bilo ustvarjeno od zacetka bivanja v skupnem gospodinjstvu  :smoke:

tisto pa podeduje, če se "preveč" z motorjem voziš in potem uživa z novim partnerjem sadove tvojega posebnega premoženja (ok, če ni blo potomcev, še malo deli s starši...)

:) 

če ti veliko pusti vozit, se malo zamisli ... 

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!