Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

2 minutes ago, Snecer said:

tisto pa podeduje, če se "preveč" z motorjem voziš in potem uživa z novim partnerjem sadove tvojega posebnega premoženja (ok, če ni blo potomcev, še malo deli s starši...)

:) 

če ti veliko pusti vozit, se malo zamisli ... 

ce ni fousije, je za vse dosti ;)

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

a pol maš predporočno pogodbo podpisano?

Ker drugače bo odvetnik razložil kar je tvoje je 50% tudi njeno :P

 

 

pred 2 urami, Nearrain pravi:

jp... ampak samo od tistega dela premozenja, ki je bilo ustvarjeno od zacetka bivanja v skupnem gospodinjstvu  :smoke:

glih en dobr znanc se ločuje, glede na to, da so otroc pr mami ostal in vsak dobr fotr poskrbi, da jim neu slabo, tistih 50% ne drži:P, da o tem, da iz hiše ni vrgel žene, ker bi tudi otroke posledično, je zdaj on v najemniškem stanovanju:sleep2:, itd, itd...

papak :D

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Snecer pravi:

No vidiš, moja pa ko je videla GS, na motorje se ne spozna, niti ne ve, da je bmw, je rekla s prve, "kaj pa ima tisto tak čudno na strani", grdo.

:) 

povešene joške .. 

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

a pol maš predporočno pogodbo podpisano?

Ker drugače bo odvetnik razložil kar je tvoje je 50% tudi njeno :P

 

vsaj 70% - če je dobra duša..drugače pa več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, builder pravi:

 

glih en dobr znanc se ločuje, glede na to, da so otroc pr mami ostal in vsak dobr fotr poskrbi, da jim neu slabo, tistih 50% ne drži:P, da o tem, da iz hiše ni vrgel žene, ker bi tudi otroke posledično, je zdaj on v najemniškem stanovanju:sleep2:, itd, itd...

papak :D

če gre naj gre, naj vzame vse, bajto, avto, otroke, psa....sam mopetk naj mi pusti...vsaj enga :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

če gre naj gre, naj vzame vse, bajto, avto, otroke, psa....sam mopetk naj mi pusti...vsaj enga :P

 

sj .. če ji pustiš bmfla, ji pustiš velke težave .. v tem je point :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

sj .. če ji pustiš bmfla, ji pustiš velke težave .. v tem je point :huh: 

če maš bmflna maš itak težave...z babami, vpraš Zvoneta :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

če maš bmflna maš itak težave...z babami, vpraš Zvoneta :P

 

On ima problem sam s seboj. 

Zenske k jih vlaci sabo, so tam prvenstveno zaradi PR-a in nekaj malega zaradi zasluzka. Ce jih ne bi imel, fotkal, pisal o njih, bi bila cela zgodba samo se ena odtrcana storija, kot ze nebroj njegovih storij iz preteklosti. Noben ne bi tega niti povohal, kaj sele prebral. 

20-30 let nazaj je bil za teste case pravi avanturist.  Bil en redkih Jugoslovanov k so tkole kruzal okol, pa se potopise objavljal, pa se z motorjem. Bil je car. Ta nekdanji "car" je danes mala riba v morju moto avanturizma... ima jih nebroj, kateri kruzajo po svetu v primerjavi z njegovimi tripi v precej bolj hard-core avanturah.  

IMHO

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Nearrain pravi:

On ima problem sam s seboj. 

Zenske k jih vlaci sabo, so tam prvenstveno zaradi PR-a in nekaj malega zaradi zasluzka. Ce jih ne bi imel, fotkal, pisal o njih, bi bila cela zgodba samo se ena odtrcana storija, kot ze nebroj njegovih storij iz preteklosti. Noben ne bi tega niti povohal, kaj sele prebral. 

20-30 let nazaj je bil za teste case pravi avanturist.  Bil en redkih Jugoslovanov k so tkole kruzal okol, pa se potopise objavljal, pa se z motorjem. Bil je car. Ta nekdanji "car" je danes mala riba v morju moto avanturizma... ima jih nebroj, kateri kruzajo po svetu v primerjavi z njegovimi tripi v precej bolj hard-core avanturah.  

IMHO

 

ne vzemi vsega tok resno...Zvonko ima probleme sam s sabo, že s tem ko pere umazano perilo po FBju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 9. 2017 ob 8:14, builder pravi:

red mora bit:kva2:

hja, moja žena, pojma nima o motorjih, avtomobilih, al je to ta ali on, ona se vsede in ti pove, ali je OK ali stran z njim:P

si je pa po tolikih letih svakojakih motorjev in avtomobilov izoblikovala tudi že po znamkah, kaj je OK:dry:, glede motorjev je to Bmw, najbolje se počuti na njem, tudi 1000km ni noben problem, prav fajn je, pravi:kva2:

zadnji aktualni primer, vedno imam doma na zalogi ene par avtomobilov, motorjev, ponavadi imam en avto zase, leto, dve:blush:. Prodal sem avto, ki je služil kot domač in zdaj izbiram drugega, meni je vseeno, Audi, MB, Bmw, VW, Jaguar, vglavnem so to vredu avtomobili, žena sproba vse, doma bo ostal Bmw 320d, pravi, da je najboljši, najslabši pa Audi A4 sLine, pravi, da je pretrd volan in ga ne jeb.. ni 5%, po drugi strani pravi pa tudi, da je Audi najlepši:? Zdaj jih pa ti zastopi:kva2:

 A  330d  ji pa  nebi  privoscil? Bi  bil  320d  kosilnica. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DinDiin pravi:

Sej pol bi se na siht vozila naokol, k z motorjem :)

ko bi ti vedel, s čim se je vse ona vozla:D, za 911 je rekla, da se čudno sliši motor in da ne vidi dobro od sprednjih blatnikov:blush: vglavnem pogreb:D

Jaguar XF je pa najbolj dolgucajtna notranjost, ever:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

ko bi ti vedel, s čim se je vse ona vozla:D, za 911 je rekla, da se čudno sliši motor in da ne vidi dobro od sprednjih blatnikov:blush: vglavnem pogreb:D

Jaguar XF je pa najbolj dolgucajtna notranjost, ever:D

Bosch indukcija pa si zmagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9/25/2017 ob 9:07, DAMI34 pravi:

moja je rekla, ni važno kak ,sam da je črn :P no pol sm pa oranžnega kupil, da se vidi kdo ukaže pr bajti :P

 

 

...pol si jih pa parkrat okrog kepe dobil, si pa kupil nazaj črnega Kawasakija. Nam pa prodajal zgodbice, da boš malo šparal GT-ja, pa da boš mel za mal okrog...:P

Maš GT-ja res na servisu, al si ga moral peljat skrit v kakšno drugo garažo...:lol1:

Hec...:jezik:

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, GoBobi pravi:

...pol si jih pa parkrat okrog kepe dobil, si pa kupil nazaj črnega Kawasakija. Nam pa prodajal zgodbice, da boš malo šparal GT-ja, pa da boš mel za mal okrog...:P

Maš GT-ja res na servisu, al si ga moral peljat skrit v kakšno drugo garažo...:lol1:

Hec...:jezik:

Ajd!

žwawa je že doma, sva čez vikend bluzila okoli, pa sploh mi na misu ni prišlo, da bi bmw imel :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

žwawa je že doma, sva čez vikend bluzila okoli, pa sploh mi na misu ni prišlo, da bi bmw imel :D

 

...meni tudi ne :D...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanimivo. Guspa pol leta drgne iz australije cez azijo v eu  

 

http://onherbike.com/

 

6 months, 28 000km's, 18 countries, 4 sets of tires, one leaky suspension, a blown fuel pump, worn steering bearings, new rear brake pads, 54 bed bug bites, 2 bee stings, 1 spider bite and one heamatoma later and I've made it to Poland. It's a strange feeling to be here finally, it feels like I left Sydney just yesterday. But I'm glad that my journey is not over yet... because I'm not there yet. I'll be staying in my motherland for winter and in spring I'll continue to Africa and then the Americas.

 

dokaj podobno kot en drug g/sjar. A je res teren tako zajeban? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/25/2017 at 8:14 AM, builder said:

 žena sproba vse, doma bo ostal Bmw 320d, pravi, da je najboljši, najslabši pa Audi A4 sLine, pravi, da je pretrd volan in ga ne jeb.. ni 5%, po drugi strani pravi pa tudi, da je Audi najlepši:? Zdaj jih pa ti zastopi:kva2:

Tud na BMW-jih se da nastavit "pretrd" "volan"... :cool:

...al pa celega mehkega in mlahavega - odvisno od zenske... :P ...oz. njenih potreb... :jezik:

Untitled.png

Untitled1.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snecer pravi:

kombinacija štajerca z bmflom, je pa res ubitaćna :lol1: 

leseno lito feltno ma :eek:

bmfl1.jpg.3422f463d51acccfbe43775e9af2502e.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎25‎.‎9‎.‎2017 ob 18:29, builder pravi:

v najinem zakonu ni "to je moje in to je tvoje":P

vsak, ki me dobro pozna ve, da bi se tudi Chuck Norrisu zagnal v lase, če bi bilo to potrebno, ni ga človeka na svetu, da bi se ga jaz kakorkoli bal, v svojem življenju sem marsi kaj počel in se z marsičem ukvarjal, delal sem izterjave, varoval politike, veliko pretepel, pravzaprav, veliko tepel:D, delal kar se sme in včasih tudi ne, nimam nobene kazenske obsodbe, kar se tiče zakona, sem lahko zgled:sleep2: 

okoli sebe imam ljudi, kateri sem si sam izbral in jih spoštujem, med njimi je tudi žena:friend2: 

eni mate tudi drugače, samo opažam:D

Builder pravi da se nobenega ne boji?!..Ker ne pozna mene:kva2::kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!