Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ob 17. 9. 2017 ob 11:46, DAMI34 pravi:

js bi tut ktm kdaj zažgal :P

A ga grem jest - sm bližje :whistle:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, HD-Dyna pravi:

A ga grem jest - sm bližje :whistle:

ne še, pa ne ga žgat, je bil priden, se je trudil do zadnjega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, držite se naslova teme. Ne mi teme o BMW-ju zasmetiti z nekimi KTM-i ali kako se jim že reče... :D

Aja, tudi jaz ne bi imel BMW-ja, če bi prej vedel...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Tak je to žalostno lahko...ja...

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/cistilka-odnesla-dokaze-o-marijevi-smrti

Citiraj

Celjski in mariborski BMW

Tistega 7. januarja zjutraj so bila vrata gostinskega lokala Podroom na Vodnikovem trgu, v katerem se zbirajo predvsem ljubitelji glasbe iz republik nekdanje skupne države, že zaprta. Blizu vhoda v lokal se je v avtomobil BMW poskušala spraviti osmerica (štirje fantje in štiri dekleta) s Celjskega, na sovoznikovem sedežu sta že sedeli 20-letna Katja Berić in dve leti mlajša Kristina Jerković. Medtem se je za celjskim beemvejem pripeljal beemve, za volanom katerega je sedel 36-letni Pesničan Sergej Mirjanić. Ker je prej v klubu spoznal celjski dekleti, ju je iz avtomobila poskušal prepričati, naj se ne odpeljeta skupaj s prijatelji proti domu, ampak gresta z njim.

Ortodoksno vse skupaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
pred 5 urami, ZdravkoK pravi:

Voziš BMW pa neveš da nima varovalk...ajajaj!!

Sedaj sem izvedel, jih pa res nisem opazil, razen tistih za 12V vtičnico, dodatne luči....

Ja, opisal sem problem reševanja porabnikov pri avtomobilih...ampak original oprema ne bi smela pretirano praznit aku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, luxsa pravi:

Pr njegovih jajcih lahko samo postarska sajba stran pade,druzga itak nima.

in 120 gadgetov, ki jih ima nameščenih na krmilu :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/11/2019 at 2:16 PM, BIF said:

Malo ga je po tleh podrajsal pa totalka???!!! Fajn pecikl...res...

 

Model je 2013 dalje, zato najbrž ne paše v to temo. ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

in 120 gadgetov, ki jih ima nameščenih na krmilu :P

 

Da o treh parih dodatnih luči ne govorimo...:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, motolover pravi:

Model je 2013 dalje, zato najbrž ne paše v to temo. ;) 

Se opravičujem. Ne spremljam BMW tem in se nisem spuščal v predalčkanje. Zanimivo mi je to, da ob tako minornem padcu na motorju pade totalka. Zdaj ali je totalka ocena zavarovalnice, ker so deli za zamenjavo tako dragi, da presegajo neko vrednost, ali je padec povzročil res tako nepopravljivo škodo na šasiji, da je ocenjen kot totalka. Vsekakor nenavadno....nenazadnje je čisto vseeno kakšen motor je....če je totalka po takšnem zdrsu je kvaliteta res vprašljiva.

Lahko pa premaknete v primerno temo ali pa kar izbrišete...verjetno res ni primeren posnetek za takšno znamko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo kar tule nadaljevali, bo bolj prosto po Prešernu.

pred eno uro, BIF pravi:

Se opravičujem. Ne spremljam BMW tem in se nisem spuščal v predalčkanje. Zanimivo mi je to, da ob tako minornem padcu na motorju pade totalka. Zdaj ali je totalka ocena zavarovalnice, ker so deli za zamenjavo tako dragi, da presegajo neko vrednost, ali je padec povzročil res tako nepopravljivo škodo na šasiji, da je ocenjen kot totalka. Vsekakor nenavadno....nenazadnje je čisto vseeno kakšen motor je....če je totalka po takšnem zdrsu je kvaliteta res vprašljiva.

Lahko pa premaknete v primerno temo ali pa kar izbrišete...verjetno res ni primeren posnetek za takšno znamko.

Totalka je lahko iz več vzrokov, recimo da je vreden še 8k€ (brez dodatne opreme, ker tista je zihr še 8 jurjev :P ) in je popravilo dražje ali tam tam in je hitro totalka. Ali pa je nesrečno zadel v stebriček, da je še kaka večja škoda.

Eno nedolžno drsanje po tleh je hitro jurja. (kovček, kreši, krmilo, tačka) Takoj ko bi olupil še kaj plastike zraven je cifra x 2 ali x3

Meni je bolj čudno zakaj je legel, razen da ne zna vozit pa še čveka vmes, ni bilo neke pretirane brzine, je pa res da je en ovinek prej že jokal "ojej ojej" za dlako je šlo :D

Slabe gume, pa angleški stil s porivanjem? Čudno..ostali so normalno odpeljali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

Meni je bolj čudno zakaj je legel, razen da ne zna vozit pa še čveka vmes, ni bilo neke pretirane brzine, je pa res da je en ovinek prej že jokal "ojej ojej" za dlako je šlo :D


Brzina nekje 60 km/h po števcu.

pred 54 minutami, DAMI34 pravi:

Slabe gume,

Tole je imel gor kakor izgleda iz filmčka. 

Michellin Anakee Wild

Sredina pobrana boki še kar. 

crash.jpg.6d6151b0e8594dd425c483a570a01373.jpg

Popravljeno . Popravil Quest
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, BIF said:

 Zdaj ali je totalka ocena zavarovalnice, ker so deli za zamenjavo tako dragi, da presegajo neko vrednost, ali je padec povzročil res tako nepopravljivo škodo na šasiji, da je ocenjen kot totalka.

@Joker ti je prilepil link. Preberi, da ne bomo na pamet. Lahko pa prebrskaš youtube kanal tega nesrečnega BMW-jaša, je na dolgo opisal pogajanja z zavarovalnico. 

Da ne boš izgubljal časa;

Quote

Za 14 jurjev je naštel samo dodatne opreme. Motor pa totalka zaradi malo zvitega nosilca desne stopalke (sestavni del okvirja), okvirjev pa ne menjajo. :huh:

kravca fail.png

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 9 minutami, Snecer pravi:

GS je za 50+, dami je že not :) 

Samo moraš priznat, da se dobro upiram :P

sicer pa če pustimo stereotipe, GS je super moped. Prostoren, opremljen, fantastična ciklistika, ni da ni.

Sam ni za take, ki smo malce čez (les) :jezik:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Samo moraš priznat, da se dobro upiram :P

sicer pa če pustimo stereotipe, GS je super moped. Prostoren, opremljen, fantastična ciklistika, ni da ni.

Sam ni za take, ki smo malce čez (les) :jezik:

 

 

pretežek in grd :) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Snecer pravi:

pretežek in grd :) 

pretežek ni, 230kg...povprečje,

grd..vsake oči majo svojga malarja (tok je grd da je že mal lep) :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

pretežek ni 230kg...povprečje,

Če se upošteva še nižje težišče, prednost boxerja, je v praksi primerljiv s tistimi malo pod 200 kg. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!