Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Dobr, pa zdej se itak sam od GSa jajcate. Sej je še en kup drugih, recimo nakedi :rolleyes: ... ki so prav poceni in uglajeni v primerjavi s kakšnimi polentožeri :P

Nakedi poceni ! ! to se motoiš, moj naked (K-1200-R) pretehta v ceni vse BMW- GS-e !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakedi poceni ! ! to se motoiš, moj naked (K-1200-R) pretehta v ceni vse BMW- GS-e !

Ne bi reku,za svojega z vso možno opremo,Akrapovič,navigacija,karbon...in tričetrt Wunderlich-ove ponudbe sem dal.....no ne bi o tem tukaj ,če te zanima ti lahko pošljem privatno.....ampak definitivno več kot ti!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakedi poceni ! ! to se motoiš, moj naked (K-1200-R) pretehta v ceni vse BMW- GS-e !

no, no, no .... fantje,..... moj GS z vso dodatno opremo, prevoženimi kilometri, pa glede na to

kje vse je že bil in glede na to katere LUšTNE&SEXY RITKE :naughty: so že (in še bodo) grele zadnji sedež ter moj hrbet ,..... vam

povem, da moj GS pretehta v ceni vse BMW motorje :yes:

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi reku,za svojega z vso možno opremo,Akrapovič,navigacija,karbon...in tričetrt Wunderlich-ove ponudbe sem dal.....no ne bi o tem tukaj ,če te zanima ti lahko pošljem privatno.....ampak definitivno več kot ti!

Nebom omenjal cene kot jo tudi ti ne ampak moj je bil naročen pri Valentinčiču z VSO oroginalno dodatno opremo kar premore BMW + Akrapovič !

Nevem zakaj se matraš s temi linki, vsi ti prikazani BMW-eji so cenejši.Pa dobro bi bilo predno objaviš link,da si malo prebereš cene BMW K-ajove dodatne opreme !

Ps:da ti malo pomagam pri BMW-K -ajevi dodatni opremi (vse doplačilo): širša feltna 6 col orig (5,5 col)+ širša guma,gretje ročk,potovalni računalnik,športna šipa,WGS,varnostna naprava,ESA,ABS-delno integrirane zavore,beli smerokazi,sredinski štender,prtljažnik,stranskikovčki+nosilci pa še kaj sem pozabil.Samo vse to prištej zraven pa boš prišel na ceno 17K ++

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, no, no .... fantje,..... moj GS z vso dodatno opremo, prevoženimi kilometri, pa glede na to

kje vse je že bil in glede na to katere LUšTNE&SEXY RITKE :naughty: so že (in še bodo) grele zadnji sedež ter moj hrbet ,..... vam

povem, da moj GS pretehta v ceni vse BMW motorje :yes:

A ma tvoj GS tud kako slabo lastnost :?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma tvoj GS tud kako slabo lastnost :?

manjka mu 30-40 konjičkov, pa tempomat, pa ogrevan sedež, pa stalna sopotnica, pa mal večji kestel......a še nadaljujem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se vse model vozi bi mu lahko KTM in BMW sponzorskega dala,pa jim bi še reklamo naredu :P

he he he ... Se morda motim, ali v zadnjih postih res zaznavam drugačen ton? Daj, malo le popazi, da ne boš na koncu spremenil prepričanja o GSA, ki sicer veje iz tvojih postov.

Pa nič hudega. Ampak lej, da se greš malo dlje od dvorišča vozit, GSAja pravzaprav res ne rabiš. Pa še česa drugega ne. In da se ne bomo narobe razumeli - dvorišča ni treba na Kolpi omejit. Je hec, ampak v tistih taboljših koncih GSAja pravzaprav skoraj ne srečaš (za razliko od alpskih prelazov). Srečaš pa AT, pa Urale, Tenerejke (tastare), pa kakšne druge rajngle in ne boš verjel - celo Triumfa sem redno srečeval. :grim Roko na srce, BMWje tudi, samo ne 1200. Prašaj Moto Riderja, koliko ceste je na kolikor toliko resnih poteh predrgnil z GSAji? Ne gre za reklamo a la 'Long Way...', ampak za potovanje.

Da ne bom čisto off topic: Ga ne bi imel

- ker je prekrampast: Kjer se fijakam (fijakava), gre vsake toliko kaj po tleh, ali se pa v pesek zakoplje. In tiste četrt tone + prtljaga je jeba pokonci postavljat. Po pravici - to tudi mojemu zamerim.

- ker je zakompliciran (ob vsej elektroniki to pač tako je)

- ker pridobiva na plastiki

- ker dveh belih in dveh modrih polj (imena) nočem plačevat

- sicer mi na oko ne deluje ravno grd, napihnjen pa zagotovo

- nekako mi ni

- ... pa tudi zato, ker sem prebral 10. stran te teme: "Moj je pa dražji." Fantje, to malo odvrne... but jebiga, ene zadovolji cena, drugi se moramo pa vozit.

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he ... Se morda motim, ali v zadnjih postih res zaznavam drugačen ton? Daj, malo le popazi, da ne boš na koncu spremenil prepričanja o GSA, ki sicer veje iz tvojih postov.

Pa nič hudega. Ampak lej, da se greš malo dlje od dvorišča vozit, GSAja pravzaprav res ne rabiš. Pa še česa drugega ne. In da se ne bomo narobe razumeli - dvorišča ni treba na Kolpi omejit. Je hec, ampak v tistih taboljših koncih GSAja pravzaprav skoraj ne srečaš (za razliko od alpskih prelazov). Srečaš pa AT, pa Urale, Tenerejke (tastare), pa kakšne druge rajngle in ne boš verjel - celo Triumfa sem redno srečeval. :grim Roko na srce, BMWje tudi, samo ne 1200. Prašaj Moto Riderja, koliko ceste je na kolikor toliko resnih poteh predrgnil z GSAji? Ne gre za reklamo a la 'Long Way...', ampak za potovanje.

Da ne bom čisto off topic: Ga ne bi imel

- ker je prekrampast: Kjer se fijakam (fijakava), gre vsake toliko kaj po tleh, ali se pa v pesek zakoplje. In tiste četrt tone + prtljaga je jeba pokonci postavljat. Po pravici - to tudi mojemu zamerim.

- ker je zakompliciran (ob vsej elektroniki to pač tako je)

- ker pridobiva na plastiki

- ker dveh belih in dveh modrih polj (imena) nočem plačevat

- sicer mi na oko ne deluje ravno grd, napihnjen pa zagotovo

- nekako mi ni

- ... pa tudi zato, ker sem prebral 10. stran te teme: "Moj je pa dražji." Fantje, to malo odvrne... but jebiga, ene zadovolji cena, drugi se moramo pa vozit.

rrrr

Čeprav me lepo inteligentno in nežno kritiziraš,se moram strinjat z tabo,kar je res je res.Sam se vozim ala Dolomiti ture in nisem nikoli vozil po kaki jebi kot Bambi61,pa še je takšnih tuki gor.....ja ti dam 100% prav,za moje ture GSA ne izkoristim tud 50%ne...pa sej grem,po kakemu razdrapanemu makadamu in kaki gozdni potki....ampak vedno je v bližini 40-50km kaka pumpa ali zaselek,kjer vem,da najdem ljudi,ki mi bodo pomagali.....bit pa odaljen 500 ali 1000km od civilizacije,ja to je pa čist druga pesem in sam se ne bi drznil brez kompanjonov na motorjih it na tako pot.........ne tok pa svojemu GSA ne zaupam!!!

In za moje ture kot praviš ti.....ja GSA ne rabim,sAM ENOSTAVNO me je prepričal z lagodno vožnjo,neverjetno ciklistiko za svojo težo.....pač mogu sem ga med,ma pa tudi slabe lastnosti ,ki sem jih že opisal

Ja pa na provokacije kateri je dražji.......bi se mogu po zdravi pameti odzvat no comment,pa se nisem,jebi ga :slap: včasih mi spodrsne :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ste se pa bavarci užgal...pa to vse v stilu kdo ima večjega, pardon daljšega....no misli sem dražjega....

a pr motorjih isto velja kot pri avtomobilih z belo modrim znakom....mislim da je kot podaljšek oneja :hmm:

kaj pa vem no...pa znate vso to elektronko uporabljat, verjetno je zraven še obvezno iphone 4...ja pa s mora bit, pa sej ni važen

če znaš većino funkcij uporabljat oziroma jih potrebuješ, sam da je....

res škoda tega napucavanja, sam tema kar dobiva strani, če bo šlo tko naprej do konc leta siguren ujame ride.... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja spet smo zašli,včasih tud men spodrsne......vsi,ki imamo Bmw in so jih imeli vemo,da so to dobri delovni stroji :yes: ....razen redkih izjem,ki so z njimi imeli tudi hude težave(bambi61....)in več takšnih,ki smo in so imeli tudi lažje težave.....in prav v teh tudi probamo diskutirat.

V BMW motociklih je napisano zelo veliko pohval.....a v tej temi se probajmo osredotočit na slabe lastnosti,hibe,okvare ki so se vam pripetila....nekateri so zaradi slednjega tudi odločili,da več ne bi imeli BMW .

Z to temo pa bomo morebiti potencialnim kupcem pokazali na kaj naj bodo pozorni pri izbiri določenega modela BMW-ja,po kritikah,vašem komentiranju(seveda argumentiranem)o teži,ciklistiki,vzmetenju.....BMW-jevih motorjev,bo mogoče kdo tudi,ki bo spremenil mnenje in bo ugotovil,da mu bolj leži kaka druga znamka....

No pa naj ne bodo BMW fahreri jezni na mene ,češ kaj pa ta govori,pa sam ga vozi.......roko na srce vsak motor ima slabe in dobre lastnosti in prav tako tudi BMW :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabi pa dobri motorji, za mene so vsi dobri motorji, so samo slabi, naduti ,fuknjeni, prepotentni, neumni, ......itd.....lastniki motorjev. Tako kot ni nevarnih psov, so samo lastniki tisti. ki delajo pse nevarne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral nazaj & bom čisto nepristranski;

Leta 1981 sem imel BMW R 100. Potem sem nabavil K 100. Oba sem kupil nova. In z obema sem prevozil lepo število "dolgih" kilometrov. Doma in v tujini.

To sta motorja, ki sta pustila v meni neko sled. Pozitivno! Zavedam se tudi, da je bilo to njega dni, ko so bili ti motorji še nekaj drugega kot danes. Res pa je tudi, da sem imel z obema kar nekaj problemov. Ne bom našteval kaj. Bile so napake, katerih nebi smelo biti in jih pozneja pri (mojih) "riževih narastkih" ni bilo.

Bavarci (predvsem zračno hlajeni - kar je razumljivo) "pijejo" olje. Tako, da moraš imeti v rezervi vedno nekaj "žup'ce". To pa je za potovanje kriza.

Povdariti pa moram, da sta oba v meni kot sem rekel, pustila neko + sled, po kateri se mi kolca.

Ker na poti nimam rad problemov, sem prešaltal na japonce, (zadnjih več kot dvajset let.) Kar pa ni povod za to, da bi pljuval po Bavarcu! Odlični so, a le nekoliko predragi (kar pa je mnogim izgovor, da pljuvajo po njem). Ponujajo pa nekaj, kar bo ostalim še dolgo primanjkovalo. To je, DUšA!

Mislim, da sem bil realen?!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem podrl jelko. nakar sem začutil prisotnost duše. skupaj sva šla k maši, pa nama še kave ni skuhala.

Po vsem tem ne bom kupil novega Brandenburg-Berlinčana, ker zavajajo kupce, da so Bavarci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tema se je izpela....po vsem prebranem ,analiziranem in napisanem.......zgleda,da BMW motocikel sploh ni tako slab,slabi so lastniki le teh :P

Sem se odločil,da bom kar na mojem bajsu :D ,ker sem rad slab,včasih odfukan.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi imel tega, zakaj ne bi imel unga ....

Prava jeba, jest bi imel pa polno halo motorjev, da se vsedem na tistega, k mi tisti dan zapaše.

Bi bil kt Jay Leno, tako da nima nič proti nobenmu mopedu..

Vsak pač svoje kljuse hvali ;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz res nevem kako smo lahko BMW-jaši taki samozagledanci, klanovci in nesramneži ki izkučujemo vse ostale :grrr :grrr

Jaz se vozim v skupini hond in kawasakijev in ne boste verjeli nobenega BMW-ja (razen mojega) Pa redko naleti debata kaj je boljše, kaj je slabše, vsak je z svojem motorjem (relativno) zadovoljen seveda se pa velikokrat tudi podražimo eden iz drugega. Pač standardne fore: vsak motor je dober samo da ima 4 celindre in je japonc; ka se pa z to laksarco okol voziš (kawasaki)... :grim :grim ...itd

Naslednjič ko vidite ali srečate na cesti ali ob cesti BMW-jaša ga lepo pozdravite, se zadebatirajte pa boste ugotovili da je mogoče problem v vaši fovšariji (kao, kaj je to zaen zajebanc, a misl da je frajer če ma motor za 20 jurjev... .) in ne v obnašanju BMW-jašev ^_^

Pa moj BMW je vreden samo cca 5k€, na njega sem presedlal iz Honde in ko bom kupil naslednji motor ne bo kar po defoltu BMW. Bom videl kaj bo takrat na trgu ampak BMW bo sigurno v ožjem izboru. Ko z motorjem narediš 20-30.000km dejansko vidiš kaj imaš in se pokažejo vsi mali detajli ki naredijo dober motor odličen.

Tole je pa eden lepših odgovorov zakaj voziti BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ste pa tako skritizirali BMW, da ga bom pa iz principa kupil. Nekoč.

No, Demon je mogoče tradicionalist, kot jaz. Tudi meni je bil R1200RT grd do amena, ko je prišel ven. Zdaj mi je pa všeč.... Ljudje pač rabimo čas, da se navadimo. Sicer pa, če je komu grd, ga pač ne kupi. A ni enostavno?

če si pravi mortorist, boš prej ko slej....pol se boš pa čudu sam sebi...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če voziš BMW pride asistenca zelo prav,povem iz 1.roke!

Ja res je. Zato pa ga imam še raje :-)

Nekaj šal o motorjih:

A veš kaj je najceneje na motorju BMW ?

šOFER :kva2:

Dva motorista drvita po cesti, ko se nenadoma eden zaustavi. Drugi ga vpraša a je kaj narobe. Pravi, da ima uničeno zadrgo na jakni in mu piha. Pa drugi predlaga, da obrne jakno tako, da bo zadrga zadaj. Greta naprej, oba na ovinku padeta. Pride kmet, jih pregleda, pokliče policijo. Policaj ga vpraša, če je kateri živ. Kmet odvrne, da je eden bil čisto OK, ko pa mu je glavo obrnil na pravo mesto, je nehal dihati :kva2:

Kako veš, da sopotnica na BMW ni žena, ampak ljubica ?

Nista oba skladna v BMW-jevi obleki :kva2:

Sem vprašal kolega na Harlyu kaj je mislil s tem, da glasen auspuh rešuje življenje ?

Odgovor: Oprosti, kaj praviš, te nisem slišal ? :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je na to temo kr dost napisanega, pa bom še js malo bolj resno povedal zakaj ne BMW. Star sem tam malo čez abrahama, torej bi mi taka bavarska rajngla lahko prav pristajala...... ampak.....

Do zdaj sem vozil 3 različne tipe BMWja:

R1150RT vse kar lahko rečem o tem motorju da je to šajtrga od šajtrge in sploh ne bom izgubljal več besed o njem

K1600 sem dobil za poskusno vožnjo od Selmarja za zelo kratek čas, tako da ne morem bit čisto objektiven, lahko pa rečem da je dober potovalnik, zelo lepo se sedi na njem, zelo vodljiv, konjski moment, skratka zelo dober prvi vtis, ampak vseeno ni toliko boljši da bi zanj plačal še kakih 10 jurjev več kot za FJR ali GTR.

R1200R je napram 1150-ki zelo napredoval, zelo lepo vodljiv, neverjeten moment v spodnjem območju vrtljajev ampak pri 4 ali 5 K vrtlajih imaš občutek da imaš med nogami vibrator. Kaki ženski to mogoče paše, meni ne :). Pa še z tisto avtomobilsko obeso pod tankom je roko na srce prav nagravžen.

Zdaj pa še oni ki jih nisem vozil:

športaki itak niso zame ker rad potujem, torej potrebujem turing ali vsaj šport turing.

Na K1300S sem samo sedel, verjetno gre motor zelo lepo, bi ga rad kdaj preizkusil, ampak za na turo pa vseeno ni, preveč si na rokah. Nagec je ista stvar samo malo bolj grda s tisto veliko in malo lučjo spredaj brrr če se samo spomnim....

GS-i kaj naj sploh rečem? Cestne endure mi nikoli niso bile zanimive ampak to je pa verjetno res čist zadn motor ki bi si ga kupil, ker vsaj meni bolj nagravžnega motorja ni.

Pa mogoče še malo za šalo, ne bi si ga kupil tudi zaradi BMWjašev. Opazujte na kakem motozboru ko se najde eno par njih in začnejo debato o njihovih neverjetnih mašinah. Zagotavljam vam da so jagri in ribiči čisti amaterji za te tipe :)

Tak in zdaj veste zakaj jaz nimam BMWja. Če pa ne, pa tud niste nič zamudili hehe

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!