Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      Se vidi da tipkam hitro pa bolj slabo vidim . Vem da je Kulm sem šele sedJ videl, kaj sem zatipkal. Hvala za popravek. Sem videl gondole oz železnico na stopnice 😄 gneča pa taka, ker je sezona, da kr ne hvala v usnju čakat par ur, pa čakat parkirišče in podobno. Žal je vrhunec sezone, pa tudi plan ni Au, ampak pot naprej.Po možnosti stran od masovnega turizma. Danes penetrirava v Češko s splavom preko Vltave    
    • jvalant
      Kaj sele Superstock, ti so sele pocasni, na uc pa sploh!  Evo, cist pravokotno tehniko imajo, se strinjam z tabo: NEPRIMERLJIVO!  
    • jvalant
      Tud na uc ne more biti drugace: pospeski so podobni. koncna malo manjsa, ovinki na las podobni, torej je tudi nagib vizuelno popolnoma enak, ker tudi eno desetinko  na ovinek, pa na ravnino, itd ne smes izgubiti, da je potem razlika 2s na krog... Jaz se raje vprasam, kam gre ves denar v GP, vsa ta silna prototipna tehnika, 100 konj vec, veliko kil manj, goat in podobni v sedlu, za usive 2 sekundi... Ali, raje: ocitno je tehnika in tehnologija motociklov iz stacune vrhunska, superbike se malo bolj vrhunska, in GP se cisto malo bolj. Ker ocitno vsi vedo kaj delajo, in je pac ze vse toliko skupaj, da so desetinke hudicevo drage. O pilotih pa ne bom zgubljal besed. VSI so carji! Ce kdo, potem so GPjevci preplacani in prevec izpostavljeni....
    • smasher
      kaj to misliš?
    • Quest
      3 del okrog Slovenije. Nekaj že velikokrat prevozil zato te dele preskočil. 500 km naneslo. Sliki pa samo dve. Viki kofee ter Predmeja.   V dolini vročina ubija 34°c. Tukaj pa prijetnih 25°c.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!