Skoči na vsebino

Telefoniranje med vožnjo - dvig kazni ali še kaj drugega?


Fantocci

Priporočene objave

ja potem te lahko zakasirajo tude če te vidijo , da si se popraskal po riti ....

pa gledanje v vzvratna ogledala je tudi nevarno ... pa dajanje žmigovcev tudi ... pa prenastavljanje ventilacije na megleno vetrobransko steklo , pa ,pa ,pa nikoli konca kaj vse je moteče kajne?! kolio je šele nevarno prestavljanje saj odmakneš eno roko z volana ...

pa da ne boš mislil da te kaj heca... zakaj ?

ker so to normalna opravila - enopomenska in enoopravilna ...telefoniranje pa je večopravilna aktivnost , pri kateri začasno ne prikrajšamo samo enega čuta ampak več skupaj ..zato je nevarno ker moraš odatke še premleti , premisliti in izmisliti kaj boš odgovori ...

jst lohk kadim tud pod masko za švasat .. če je posoda držala 12 barov bo še kaj drugega

Tale tvoja je malo za lase privlečena. Imaš atomobile s kupom lukenj od cigaret na sedežih. Verjetno je voznik ob tem mirno sedel in čakal, da ogorek ugasne? še posebno poleti.

Dim v avtu pa tudi zelo pomaga pri boljši vidljivosti?

Kategorija zase pa je otresanje skozi okno odmetavanje ogorkov, praznenje prepelnikov na semaforjih ipd.

Ne odobravam ne kajenja ne telefoniranja med vožnjo.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina teh zakonodajalcev, ki sem jih poznal, uporablja med vožnjo slušalke ali avtomobilske inštalacije.

...

Par cm nad glavo pa svetleči krog..... kak že gre ona z svizcem.... zato, ker kazen za 20 km/h preveč v naselju lahko marsikateri družini danes pri nas povzroči eksistencialne težave. Ne odobravam prehitre vožnje, kaj šele objestne, ampak koliko vas je , ko vam ni nikoli ušel cajger na 70 ?? Ni nobenega kaj??

PS Absolutno brez telefoniranja v avtu med vožnjo, kaj šele po aparatu štrenkat!

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je bedak s telefonom na ušesu izsilil prednost (skozi križišče) in sploh ni registriral, da je prevozil rdečo luč......

Men' se zdi, da sploh ni registriral, kaj se okoli njega dogaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je bedak s telefonom na ušesu izsilil prednost (skozi križišče) in sploh ni registriral, da je prevozil rdečo luč......

Men' se zdi, da sploh ni registriral, kaj se okoli njega dogaja

danes zjutraj, ko sem šel v službo... je ena ženska šla peš čez rdečo in se po telefonu pogovarjala ... manjkalo je manj kot pol metra, da je ni en avto nabou ... tut porajtala ni :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoja je malo za lase privlečena. Imaš atomobile s kupom lukenj od cigaret na sedežih. Verjetno je voznik ob tem mirno sedel in čakal, da ogorek ugasne? še posebno poleti.

Dim v avtu pa tudi zelo pomaga pri boljši vidljivosti?

Kategorija zase pa je otresanje skozi okno odmetavanje ogorkov, praznenje prepelnikov na semaforjih ipd.

Ne odobravam ne kajenja ne telefoniranja med vožnjo.

lp

Franc

že vnaprej - brez zamere ....

a - kakšen avto imam te prav malo briga ...in ja moj avto je pepelnik ...

b- teh protipožarnih cigaret ki so sedaj v prodaji še prižgat ne moreš enostavno ... imaš prav -kajenje v avtu ni za paničarje ...

c- jaz ko gledam skozi dim naprej in v ogledala vidim veeliiiikoooo več kot tisti , ki ne gledajo nič pa čeprav bi morali ...

d- otresam po tleh ker mi je taka volja ... ko ni več prostora vzamem lopato in zmečem svinjarijo v kanto pri hiši ...

e - kaj ti odobravaš ali ne je tvoja osebna stvar..v to se pa ne bom spuščal ... ko pa mi bodo prepovedali telefoniranje v avtu navkljub ( strikno uporabljani ) napravi za prostoročno telefoniranje pa bom nehal telefonirat ... ne vem .če sem že napisal a bom še enkrat - tudi s komuniciranjem prek prostoročne naprave pade dojemljivost okolice na cesti za približno 30% - in zato mi tudi ni ne vem koliko do telefoniranja - a včasih pač ne gre brez ...

če bodo prepovedali pa naj .. a naj dajo kazen 2000€ in 15 pik ... pa striktni in brez kakršnihkoli izjem naj to potem tudi izvajajo pri vseh od prvega do zadnjega ...

p.s. : a si se že kdaj kaj kregal z ženo v avtu , ko si vozil ??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vnaprej - brez zamere ....

a - kakšen avto imam te prav malo briga ...in ja moj avto je pepelnik ...

b- teh protipožarnih cigaret ki so sedaj v prodaji še prižgat ne moreš enostavno ... imaš prav -kajenje v avtu ni za paničarje ...

c- jaz ko gledam skozi dim naprej in v ogledala vidim veeliiiikoooo več kot tisti , ki ne gledajo nič pa čeprav bi morali ...

d- otresam po tleh ker mi je taka volja ... ko ni več prostora vzamem lopato in zmečem svinjarijo v kanto pri hiši ...

e - kaj ti odobravaš ali ne je tvoja osebna stvar..v to se pa ne bom spuščal ... ko pa mi bodo prepovedali telefoniranje v avtu navkljub ( strikno uporabljani ) napravi za prostoročno telefoniranje pa bom nehal telefonirat ... ne vem .če sem že napisal a bom še enkrat - tudi s komuniciranjem prek prostoročne naprave pade dojemljivost okolice na cesti za približno 30% - in zato mi tudi ni ne vem koliko do telefoniranja - a včasih pač ne gre brez ...

če bodo prepovedali pa naj .. a naj dajo kazen 2000€ in 15 pik ... pa striktni in brez kakršnihkoli izjem naj to potem tudi izvajajo pri vseh od prvega do zadnjega ...

p.s. : a si se že kdaj kaj kregal z ženo v avtu , ko si vozil ??? :P

Nobene zamere, ampak kajenje je prav tako če ne še bolj nevarno kot telefoniranje med vožnjo (prižiganje, ugašanje, iskanje cigaret ipd. ne mine ravno brez odvračanja pozornosti).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta akcija o nezmožnosti dvosmernega razmišljanja, torej usmerjena proti telefoniranju nasploh, ne samo brez prostoročne naprave je čudovito zrcalo nesposobnosti akterjev akcije.

Izgleda da hočejo na pot nekaterih butastih evropskih držav in bodo na koncu prepovedali telefone v avtu tako kot opozorilne naprave pred radarji.

In pri nas modreci prej znižajo kazen za telefoniranje brez prostoročne naprave. Pa razumi, če moraš.

Butlni, tokrat se jim je pridružil še sicer spoštovani Legan, se ne zavedajo, da v bistvu s tem prepovedujejo tudi pogovor s sopotniki v vozilu.

In ker so take prepovedi absurdne in ne dajo rezultatov, bodo izničili tisto, kar bi z premišljeno potezo lahko dosegli.

Popolnoma skladno z absurdnimi kaznimi zadnjega prometnega zakona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta akcija o nezmožnosti dvosmernega razmišljanja, torej usmerjena proti telefoniranju nasploh, ne samo brez prostoročne naprave je čudovito zrcalo nesposobnosti akterjev akcije.

Izgleda da hočejo na pot nekaterih butastih evropskih držav in bodo na koncu prepovedali telefone v avtu tako kot opozorilne naprave pred radarji.

In pri nas modreci prej znižajo kazen za telefoniranje brez prostoročne naprave. Pa razumi, če moraš.

Butlni, tokrat se jim je pridružil še sicer spoštovani Legan, se ne zavedajo, da v bistvu s tem prepovedujejo tudi pogovor s sopotniki v vozilu.

In ker so take prepovedi absurdne in ne dajo rezultatov, bodo izničili tisto, kar bi z premišljeno potezo lahko dosegli.

Popolnoma skladno z absurdnimi kaznimi zadnjega prometnega zakona.

bi se strinjal ... če so lahko predpisali abs , airbag-e in ostale stvari v obvezni opremljenosti vozila za naš trg potem bi lahko tudi prostoročno povezavo za gsm , ki je minimalen strošek , če je vgrajena serijsko ....

potem pa tako kot sem že napisal : " a naj dajo kazen 2000€ in 15 pik ... pa striktni in brez kakršnihkoli izjem naj to potem tudi izvajajo pri vseh od prvega do zadnjega ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale članek na 24ur je zaskrbljujoč predvsem zaradi komentarjev... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale članek na 24ur je zaskrbljujoč predvsem zaradi komentarjev... :S

Potem takem je vsak članek zaskrbljujoč, hočem rečt da teh indijancev ni za jemat resno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene zamere, ampak kajenje je prav tako če ne še bolj nevarno kot telefoniranje med vožnjo (prižiganje, ugašanje, iskanje cigaret ipd. ne mine ravno brez odvračanja pozornosti).

lp

Franc

Ni in pika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi js sem mnenja,kajenje ni isto kot telefoniranje,...pri telefoniranju gre za to da misli niso za volanom... Na 24ur je anketo ali je isto alkohol in telefoniranje, kar je pa še bolj smešno primerjat ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni ne telefonirajo in ne znajo vozit :grim

kazen 500€ ce telefoniras in isto z cigarete :grim

pitje vode izn....... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Tega vidiš na cesti res mnogo preveč ...

 

Rešitev je enostavna. Prepovedat ogledala!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že za 30€ se dobi naprava za prostoročno telefoniranje. Dosti ceneje od življenja in kazni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že za 30€ se dobi naprava za prostoročno telefoniranje. Dosti ceneje od življenja in kazni!

ti nisi normalen - kaj si pa misliš ? to poveča strošek nabave mobitela za celih 4,72% !!  ...  :lol:  pa še japijevski procenti so več vredni kot delavski ..

 

ja res je ... strošek nabave naprave za prostoročno telefoniranje je komot nižji od stroška goriva za 500 km ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne brezvezne teme .... če bi se vsak za sebe brigal, bi imel celo življenje kaj delat. Ne vem, kaj vas toliko moti početje drugih, kot, da ste pa sami idealni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...k ce mas pa prostorocno,pol si pa tglavn. Da mas pa glavo drugje,po moznosti pr eni v joskah pa nima veze ane? S prostorocnim si najbl varn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne brezvezne teme .... če bi se vsak za sebe brigal, bi imel celo življenje kaj delat. Ne vem, kaj vas toliko moti početje drugih, kot, da ste pa sami idealni.

zaradi mene lahko vsi počnejo kar želijo - dokler s tem početjem ne ogrožajo mene ali drugih .. 

jaz sem daleč od idealnosti ..samo ko pripeljem 200 po levem pasu avtoceste pa gre en prehitevat s 140 tik pred mano brez žmigavca pa ni več hec če drži z levo roko telefon na uhlju ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi mene lahko vsi počnejo kar želijo - dokler s tem početjem ne ogrožajo mene ali drugih ..

jaz sem daleč od idealnosti ..samo ko pripeljem 200 po levem pasu avtoceste pa gre en prehitevat s 140 tik pred mano brez žmigavca pa ni več hec če drži z levo roko telefon na uhlju ..

moj pa gre sam 180 :(

pa še to sam ko je bencin že bol pr koncu :P

za bol počasne hitrosti se pa zanimivo odnese jammer z usmerjennimi antenami pod plastiko nosa motorja :)

kakšn odloži in vozi, spet drugi pa začnejo še bol brskat in gruntat kaj se dogaja... tko da js sm to opustu :)

Popravljeno . Popravil tintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi mene lahko vsi počnejo kar želijo - dokler s tem početjem ne ogrožajo mene ali drugih .. 

jaz sem daleč od idealnosti ..samo ko pripeljem 200 po levem pasu avtoceste pa gre en prehitevat s 140 tik pred mano brez žmigavca pa ni več hec če drži z levo roko telefon na uhlju ..

Kaj pa še je to mama z vozičkom in otrokom v avtu, ti pa 200. jej jej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!