Skoči na vsebino

Telefoniranje med vožnjo - dvig kazni ali še kaj drugega?


Fantocci

Priporočene objave

Kaj pa še je to mama z vozičkom in otrokom v avtu, ti pa 200. jej jej

tisti , ki me poznajo vedo , da pri meni ni vozila , ki bi dosegal 200 na uro ... bilo je 145 po števcu .. ja priznam ..morilska hitrost za na avtocesto .. 

tisti , ki je pa nasedel  cifri 200 si je pa sam kriv ...

tipu sem potrobil ko sem se peljal mimo njega potem ko se je umaknil nazaj na desni pas - s tem , da je šel prehitevat z nekih 125..

nato se je kar naenkrat zbudil - seveda ko je nehal telefonirat in je priletel vštric z mano in poznamo gesto kot "ka pa je ?" ..ko se mu nakazal z roko telefon na uho ter odkimal z glavo ter mu še z roko povedal "NE" je samo odpeljal naprej brez dodatnih izpadov.. 

bebo je verjetno mislil , da sem mu pohupal zaradi izsiljevanja ... 

zanimivo da je "heroj" dojel pogled v smislu "sam  še mal manjka pa ustavim in te prijavim policiji , ki ti bo pregledala klice na telefonu" ..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi ukinil samo ogledala, ukiniti bi bilo treba vse fotoaparate... Tole lepo prehiteva na AC s 145 km/h.....

 

 

sf2-DSC082.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce na avtocesti ne mores pelat ravno in telefonirat istocasno, pol itak nisi za na cesto (kar pa jih dejansko veliko ni).

 

toti je bol zaskrbljujoc...

irony-funny-pictures-5.jpg

 

priznam, tega pa jaz nebi zmogel. vsaj dalec ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne brezvezne teme .... če bi se vsak za sebe brigal, bi imel celo življenje kaj delat. Ne vem, kaj vas toliko moti početje drugih, kot, da ste pa sami idealni.

Tukaj imaš odgovor.

Video je dovolj dolg, da nazorno prikaže koliko drugih ljudi lahko malomarnost enega pokoplje pod zemljo.

Tisti, ki tega ne razumejo, ne spadajo na cesto!

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce na avtocesti ne mores pelat ravno in telefonirat istocasno, pol itak nisi za na cesto (kar pa jih dejansko veliko ni).

 

toti je bol zaskrbljujoc...

irony-funny-pictures-5.jpg

 

priznam, tega pa jaz nebi zmogel. vsaj dalec ne.

Temu je avto glih v križišču crknu in bere manual kak se vse štiri smernike uklop. Ford k Ford nimš kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da vse te zadeve, ne glede na velike sposobnosti nekaterih, ne sodijo v promet.

Tudi na brezžični napravi se zmanjša dojemanje okolice, kar je seveda nevarno za vse ostale sodelujoče v prometu.

Ja, dvignil bi kazen za uporabo mobilne telefonije med vožnjo na 1.000 €!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, pretiravat pa spet ni treba.

ce je prostorocno telefoniranje tako hudo nevarno, pol je boljse, da avte in motore povsem prepovemo in vsi se samo na picikle!

a nebi blo to se bolj varno??

in edino pravilno??

 

lubi jezuz, ne ga srat no...

avtosole naj zacnejo ucit, policaji pa nesposobneze s ceste pipat (ni jih tezko najt) in na razne tecaje posiljat (ni treba da stene 3 place!), pa bo takoj vse boljse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tovornjaku jem,pijem,kadim telefoniram in ob vsem tem vozim če samo vozim mi postane dogčas :P. Nekateri pa ne morejo spremljat prometa če je vse po standardih in pravilih in tej so najglasnejši v takšnih temah :glare:

 

Eni se rodijo računalničarji in ne potrebujejo digitrončka.

Eni so nadarjeni govorci ,tud če je grd bo prepričal babo da je lep :grim

Eni se rodijo z vozniškimi sposobnostimi in lahko delajo še kaj drugega vmes kot samo vozijo,ne boste vrjeli,tud pogovarjamo se s sovoznikom med vožnjo

Eni pa so naravni talenti za sprejemanje vseh prepovedi in zakonov ki jih napišejo drekači v parlamentu.............največkrat so ti zakoni in prepovedi napisani na kožo nesposobnežem in motoričnim debilom.

 

Najbolj pošteno bi bilo da bi imeli tudi kakšen test ali si sposoben telefonarit v avtu in zraven spremljat promet,če nisi imaš opombo v vozniškem izpitu,ne pa da nas mečejo v isti koš kot ljudi ki imajo omejeno paleto psihofizičnih sposobnosti!

 

Tisti ki ste tako proti prostoročnemu telefoniranju se ne bi smeli pogovarjat v avtu z osebami s katerimi se peljete saj lahko povzročite nesrečo !!!

 

Brezvezen Motosvetov klovn!

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da je to telefoniranje med vožnjo prešlo že vse razumne meje. Skoraj vsak drug avtomobilist/ka ima telefon v roki.

 

PIKA

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, da je to telefoniranje med vožnjo prešlo že vse razumne meje. Skoraj vsak drug avtomobilist/ka ima telefon v roki.

 

PIKA

 

:krneki:

 

Ja kdo bo pa selfije delu? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tovornjaku jem,pijem,kadim telefoniram in ob vsem tem vozim če samo vozim mi postane dogčas

...

Brezvezen Motosvetov klovn!

 

Všeč mi je tvoj podpis! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jih pa vidiš mudele/mudelke, z desno drži foun z levo proba menjat, zavija malce po bankini, ma founa ne spusti z roke...smeju sm se do souz.....takega bi s founom po glavi.

 

Razumem človeka, k je cel dan v vozilu in ga nadlegujejo, ma vidiš tipe/ice ki gredo s službe in blebetajo......se vprašam pizda, kaj majo tok za povedat. (al pa SMSat)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi vedel ali je bil vzrok telefoniranje, nastavljanje radia, serviranje kakšnega mulca na zadnjem sedežu ali oralno zadovoljevanje sopotnika ali kaj drugega. Vem pa, da sem v soboto naredil pošteno črtico na gatah.

Vzrok je bil enoprostorec iz nasprotne smeri, katerega je krmarila neka češpa (povedali drugi, jaz nisem imel časa opazovati), ki je na skorajda ravnem odseku s preglednostjo cca 300 m začel prehajati na moj pas. Najprej si misliš "jebemti po svojem pasu vozi!" in pričakuješ, da se vrne nazaj. Nakar gre še bolj sem proti meni "fak, kwa dugaja" in začneš žlajfart ko pr norcih in začneš iskati smer pobega. Sam kam porka madona!!! Za njo kolona vozil, pa tudi ne veš ali se bo hudič babji popravil, ali peljal naprej direkt vate. Sem že pomislil na pobeg iz ceste na precej nižje ležeč travnik, kar bi koštalo najmanj polomljene kosti, a ona je še zmeraj peljala v isti smeri usmerjena v graben in na isti travnik. V zadnjem trenutku se je vrnila na svojo stran.

Jaz sem si pa z Matildo že pomežiknil ....

 

Šele sedaj razmišljam, da je možno, da je šlo tudi za kakšno pacientko, ki se me je odločila mal jebat....

 

K sreči, moji namreč (ne da se mi po arestih valjat), se v takih trenutkih kasneje ne razburim, temveč le globoko nekajkrat zadiham in grem naprej. Ko je malo manj napeto, pa frčijo špegli dol s pleh kant! Dotični voznici prisrčno privoščim enkrat enega takega usekanca!

 

Tistim, ki tukaj odobravate telefonarjenje in podobno opletanje po kabini pa sam: "Ne me jebat, dej raj tih bit!!!"

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odobravam prostoročno telefoniranje in ne bom tih :grrrkdor je pri takšnem početju nevaren enostavno ni za na cesto :grim moral bi pazit tudi ko hodi peš da kakšnega ne pozdravi si s tem zmanjša osredotočenost na hojo in pade ali celo zaide na cestišče kjer ga kakšen ki je ravno zadihal za volanom ne zbije............. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ... sm že vidu enga "biznismena" z uno slušalko v ušesu ... govoru full na glas ... obraču miljone .. pol se je pa u telegraf štango zaletu ... sm pa tut že vidu pred merkatorjem eno gospodično k je mela slušalko v ušesu .. nisem sicer slišu kaj je govorila, sem pa videl, da je na šipi šmrkel pustla k je mislila, da se ji bodo vrata odprla, pa je mal falila  ...

 

 

in taki nj se med vožnjo pogovarjajo :?

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odobravam prostoročno telefoniranje in ne bom tih .......... :lol1:

Sej se noben na prostoročno telefoniranje ne obeša! Saj potem bi morali tudi radije prepovedat, pa pogovor v kabini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pa vidu že en miljon biznismenov v audijih, pa bmflah, pa ne vejo da majo tut plavi zob vgrajen že po defoltu :P pa še vedno opletajo "sa slušalicom"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj .. un moj biznismen je meu plavi zob v ušesu ... pol pa še plavo čelo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj .. un moj biznismen je meu plavi zob v ušesu ... pol pa še plavo čelo :P

pol je meu ugrajn bluetooth... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tovornjaku jem,pijem,kadim telefoniram in ob vsem tem vozim če samo vozim mi postane dogčas :P. Nekateri pa ne morejo spremljat prometa če je vse po standardih in pravilih in tej so najglasnejši v takšnih temah :glare:

 

Eni se rodijo računalničarji in ne potrebujejo digitrončka.

Eni so nadarjeni govorci ,tud če je grd bo prepričal babo da je lep :grim

Eni se rodijo z vozniškimi sposobnostimi in lahko delajo še kaj drugega vmes kot samo vozijo,ne boste vrjeli,tud pogovarjamo se s sovoznikom med vožnjo

Eni pa so naravni talenti za sprejemanje vseh prepovedi in zakonov ki jih napišejo drekači v parlamentu.............največkrat so ti zakoni in prepovedi napisani na kožo nesposobnežem in motoričnim debilom.

 

Najbolj pošteno bi bilo da bi imeli tudi kakšen test ali si sposoben telefonarit v avtu in zraven spremljat promet,če nisi imaš opombo v vozniškem izpitu,ne pa da nas mečejo v isti koš kot ljudi ki imajo omejeno paleto psihofizičnih sposobnosti!

 

Tisti ki ste tako proti prostoročnemu telefoniranju se ne bi smeli pogovarjat v avtu z osebami s katerimi se peljete saj lahko povzročite nesrečo !!!

 

Brezvezen Motosvetov klovn!

Kmet2 sramota si za kamionarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Tisti ki ste tako proti prostoročnemu telefoniranju se ne bi smeli pogovarjat v avtu z osebami s katerimi se peljete saj lahko povzročite nesrečo !!!

 

 

Ko sta mi mulca prvič rogovilila v avtu na polno, sem obrnila sredi poti na izlet in nas peljala domov. Vsakič naslednjič je dovolj, da le zagrozim, da bo izlet spet odpadel in je mir. 

Tašče pa ne vozim več sploh.  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ... sm že vidu enga "biznismena" z uno slušalko v ušesu ... govoru full na glas ... obraču miljone .. pol se je pa u telegraf štango zaletu ... sm pa tut že vidu pred merkatorjem eno gospodično k je mela slušalko v ušesu .. nisem sicer slišu kaj je govorila, sem pa videl, da je na šipi šmrkel pustla k je mislila, da se ji bodo vrata odprla, pa je mal falila  ...

 

 

in taki nj se med vožnjo pogovarjajo :?

 

:krneki:

 

seveda!

kot sopotniki.

:OK:

 

jaz grem stavit da z levo lahko držim telefon v roki, z desno volan in driftam v ovinek.

eni pa lahko držijo volan z obema rokama in ne sfurajo.

če nebi skakal na bankino ali močno bremzal bi mel karambol povprečno 1x tedensko.

danes spet...

 

poanta, delaj kaj češ, ni treba zakonov in policije. samo, ko boš naredo bedarijo, ti je treba fajn po pi*** nadevat, da boš drugič prej mislil (česa si sposoben in česa ne)!

to nam manjka.

policije in zakonov (ki samo proračun polnijo, da pol lahko bankirje in cerkev "dokapitaliziramo") je itak že preveč.

Popravljeno . Popravil BenX
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tašče pa ne vozim več sploh.  :glare:

Carica! Lohk pridem po inštrukcije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 sramota si za kamionarje.

 

ja kamionar, ti pa vsakič ko moraš zavrtet telefon, ustaviš na počivališču in opraviš klic, ane? My ass!!!  Sploh ko te delodajalec priganja (govorim za kamionarje), je telefon najmanjši problem, bolj problem so druge kartice in vožnja preko časa (to je že za drugo temo).....

 

Tukaj na forumu ste vsi nedolžni in angelčki, a na cesti..... Ti, kako pa vezo v kamionu uporabljaš? ustaviš na odstavnem pasu in govoriš? kako tipkaš po navigaciji? ustaviš???

 

Priznam, tudi jaz telefonarim med vožnjo, čeprav vem da je zelo moteče! prostoročno telefoniranje? Sliši se kot idealna rešitev, definitivno je bolje kot telefon v roki, ampak tudi zmanjša koncentracijo ter osredotočenost na promet in udeležence.... been there done that....

 

Forumaši, tisti ki niti enkrat ni med vožnjo obrnil telefona, naj pride do mene, dam za kosilo in pijačo!!

 

lp

mz

 

http://www.youtube.com/watch?v=zFkJIpmqO0A

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kamionar, ti pa vsakič ko moraš zavrtet telefon, ustaviš na počivališču in opraviš klic, ane? My ass!!!  Sploh ko te delodajalec priganja (govorim za kamionarje), je telefon najmanjši problem, bolj problem so druge kartice in vožnja preko časa (to je že za drugo temo).....

 

Tukaj na forumu ste vsi nedolžni in angelčki, a na cesti..... Ti, kako pa vezo v kamionu uporabljaš? ustaviš na odstavnem pasu in govoriš? kako tipkaš po navigaciji? ustaviš???

 

Priznam, tudi jaz telefonarim med vožnjo, čeprav vem da je zelo moteče! prostoročno telefoniranje? Sliši se kot idealna rešitev, definitivno je bolje kot telefon v roki, ampak tudi zmanjša koncentracijo ter osredotočenost na promet in udeležence.... been there done that....

 

Forumaši, tisti ki niti enkrat ni med vožnjo obrnil telefona, naj pride do mene, dam za kosilo in pijačo!!

 

lp

mz

 

http://www.youtube.com/watch?v=zFkJIpmqO0A

@Kmet2 & @MZ..... Dejstvo.... samo tule so res eni bolj papeški od papeža.... tist ko v avtu ne more telefonirat ali kadit ... nima na motorju kaj počet ker bo imel premalo časa za kakšne hitre in nenadne odločitve :smoke:  Aja pa bolj me je strah se srečat na kaki ozki cesti z nekom ki nima občutka kje ima avto in se drži meter od roba..ti se pa znajdi B) .. kljub temu da ne počne ničesar drugega med vožnjo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!