Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

Druženje na M.reki bo tudi letos pestro...Tukaj lahko podebatiramo,se dogovorimo za druženje,vožnjo,roštiljanje :OK: , kolenčanje ...in vse ostalo, kar spada na M. reko. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo začel gor v koči mal boljšo kavo kuhat, boš še jaz mal večkrat čez preletu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo začel gor v koči mal boljšo kavo kuhat, boš še jaz mal večkrat čez preletu :D

se pa dva tri ovinke na trbovlsko stran spustis tam je bols kafe :D

drgac pa prej povej pa bom js doma u eno termouko dala pa prnesla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa dva tri ovinke na trbovlsko stran spustis tam je bols kafe :D

drgac pa prej povej pa bom js doma u eno termouko dala pa prnesla :D

Ta druga opcija, mi veliko bolj diši...zakaj?

Ker jo čez domačo turško kavo ni! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta druga opcija, mi veliko bolj diši...zakaj?

Ker jo čez domačo turško kavo ni! :P

zmenjen al se pa pol du mene zapelemo pa jo tam spijemo no problemos :D :D

In kdaj se začne?

zame dokler tam gor ceste ne spucajo ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se vm pa še jest mau večkrat prdružm. Lansko leto sm biu prvič gor pa je blo zakon razn proti večeru je mau smotan k se sonce že mau spusti pa direkt v batico sije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem bil mislim da samo 2x do zdaj gori... se bo treba letos večkrat zorganizirat, da vidim če imate v celjskem okolišu res tak zanič kafe :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jaz sem bil mislim da samo 2x do zdaj gori... se bo treba letos večkrat zorganizirat, da vidim če imate v celjskem okolišu res tak zanič kafe :grim

zasausk misls? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...kar se kafeta tiče...celjski-zasauski...ja no...mislim,da je kr na meji. Drgač pa,za dol usest pa kako rečt...mamo pa res lep plac. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmenjen al se pa pol du mene zapelemo pa jo tam spijemo no problemos :D :D

zame dokler tam gor ceste ne spucajo ne :D

A tut, če jaz pridem po tebe ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da bo spet tkole... Pa upam, da bo čim manj polomljene plastike, pa čim več lepega vremena. Srečno

hehe velik poznanih :P tud letos upam da bo tk fajn kot lani in prejsna leta ..pa da smo cimprej spet z motorji na reki :P pa cimmanj polcajev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tut, če jaz pridem po tebe ne?

hehe nevem ce bi slo...lahko pridem na 4ih kolesih do gor da mau pocvekamo :) drugac pa se vidmo na dveh...tam nekje aprila, odvisno kdaj se bojo spomnl mau poslihtat useskup:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da bo spet tkole... Pa upam, da bo čim manj polomljene plastike, pa čim več lepega vremena. Srečno

le glej da se prkažeš, mormo se kofe spit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal, Šee maaaal :D

??????????.....aja...MisliŠ Še mau pa bo....Marija reka :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe nevem ce bi slo...lahko pridem na 4ih kolesih do gor da mau pocvekamo :) drugac pa se vidmo na dveh...tam nekje aprila, odvisno kdaj se bojo spomnl mau poslihtat useskup:P

No, sj tut jaz ne bom prehiteval časa, bom počakal, da bo cesta prava. Moj je še varno spravljen in zakonzerviran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe nevem ce bi slo...lahko pridem na 4ih kolesih do gor da mau pocvekamo :) drugac pa se vidmo na dveh...tam nekje aprila, odvisno kdaj se bojo spomnl mau poslihtat useskup:P

No, sj tut js ne bom prehiteval časa, pridem, ko bo cesta prava, moj je še itak varno spravljen in konzerviran. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se vam letos mal večkrat pridružim, vem da se ne poznamo, se pa še bomo :kva2: , če ne drugač ko vam bom v napoto :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!