Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

??????????.....aja...MisliŠ Še mau pa bo....Marija reka :evilgrin:

ja ja, Marija reka, kaj pa druzga :whistle::P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no fantje, umirte se mal.

Predno je večina vas sploh vedla kaj je moped, smo določeni bajkal tam naokol in NISTE SAMI na tej cesti.

Odkar je tam asfalt, rečmo 15 let, je tam ogromno specijalkarjev, vsako leto se organizira tekmovanje, kateri naredi več vzponov do doma na Podmeji itd.

Pol pa poslušam v svojem bajk servisu, kako smo motoristi nekulturni in egocentrični.

Po pameti čez uvinke!

P.S.: Pa reče se Podmeja (včasih tudi Vrhe, čeprav Vrhe je hrib desno od Podmeje). Marija Reka je lepa vasica desno od Podmeje...se pa da pridet tudi z soft enduro iz Marije Reke na Podmejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no fantje, umirte se mal.

Predno je večina vas sploh vedla kaj je moped, smo določeni bajkal tam naokol in NISTE SAMI na tej cesti.

Odkar je tam asfalt, rečmo 15 let, je tam ogromno specijalkarjev, vsako leto se organizira tekmovanje, kateri naredi več vzponov do doma na Podmeji itd.

Pol pa poslušam v svojem bajk servisu, kako smo motoristi nekulturni in egocentrični.

Po pameti čez uvinke!

P.S.: Pa reče se Podmeja (včasih tudi Vrhe, čeprav Vrhe je hrib desno od Podmeje). Marija Reka je lepa vasica desno od Podmeje...se pa da pridet tudi z soft enduro iz Marije Reke na Podmejo.

Se strinjam Buschi, tudi sam sem specialkar, ne samo motorist, in vsi se moramo zavedati, da na tej cesti nismo sami.

In že zeloooooooooo dolgo vem kaj je moped :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no fantje, umirte se mal.

Predno je večina vas sploh vedla kaj je moped, smo določeni bajkal tam naokol in NISTE SAMI na tej cesti.

Odkar je tam asfalt, rečmo 15 let, je tam ogromno specijalkarjev, vsako leto se organizira tekmovanje, kateri naredi več vzponov do doma na Podmeji itd.

Pol pa poslušam v svojem bajk servisu, kako smo motoristi nekulturni in egocentrični.

Po pameti čez uvinke!

P.S.: Pa reče se Podmeja (včasih tudi Vrhe, čeprav Vrhe je hrib desno od Podmeje). Marija Reka je lepa vasica desno od Podmeje...se pa da pridet tudi z soft enduro iz Marije Reke na Podmejo.

Hja, tudi sredi ovinka se najdejo dva ali trije peciklisti, ki mirne duše vozijo vzporedno. Pa ne mi zdej o prehitevanju med kolesarji ker bom alergijo fasal, tudi sam gonim v breg pa vem kako je. Ne bi škodilo, da si tudi sami malo čistega vina nalijejo. Jep, povsod se najdejo kreteni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče kolesarjev na M.reki oz.Podmeji oz. Vrhe oz.kakorkoli pač Buschi hoče...sploh ne bom komentiral, ker je Kec prav lepo napisal. Kar se pa tiče motoristov...nas je pa velik takih ko ne hodimo gor noret, ampak spijemo kavico...pri križu mal poklepetamo...tudi z policaji, ki so izredno korektni in to je to. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aje biv gdo dons na Podmej, kaka je bla cesta??

"Marička" je bila okrog 12h vlažna (razen nekaj manjših odsekov) in nekoliko posuta s smrekovimi vejcami, ker je očitno ponoči pihalo na njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeraj sem se pelu po Mariji reki z avtom ter obujal lepe spomine. Se vidimo tudi letos z bolj umirjenim ritmom da ne bodo spet kosti pokale :).

Glede imena mi je pa bolj pri srcu Marija reka ker Podmeja se reče na Trbovsko stran, Vrhe pa nimajo veze z to cesto vsaj ne za motoriste saj je cesta makedamska (sam sem doma 5km od Vrhov pa se do te ceste vedno pripeljem čez Trojane preko Prebolda

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tut za na obalo se lahko kdaj...drugic zmenma :D :D

te držim za besedo, me res zanima kako bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam tistim bližnjim da grejo pocas mal gor pometat da bo ready2race kmal se bo začel haha mal heca... komi cakam da booo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo sli mau pogledat kaksna je situacija sam nevem kaj nam neki sneg oblublajo za nasledn tedn... upam pa da bo letos mauprej spucana cesta ko lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja upam pa da ne bo spet tistega fuk.... domačina ki na ovinke meče pesek, mamicu mu hmmmmmmmmm;), biti je treba previden :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo sli mau pogledat kaksna je situacija sam nevem kaj nam neki sneg oblublajo za nasledn tedn... upam pa da bo letos mauprej spucana cesta ko lani.

Komaj prebral, upam pa da prav ;):lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!