Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

ja upam pa da ne bo spet tistega fuk.... domačina ki na ovinke meče pesek, mamicu mu hmmmmmmmmm;), biti je treba previden :(

a res za to pa nisem vedel pa sem pogosto gor...?? na kerem predelu pa?? verjetno je potem ta isti tudi stalno na vezi z policijo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem si pa srečo mel da nisi naletel, s tem razlogom sem tudi nehal tukaj voziti že dobre dve leti, sem pa doživel dvakrat, vozil se ene petkrat gor in dol, nato pa pesek sredi ovinka, najbolj kritičen je ta zadnji desni pred zgornjo kočo, imam tudi kolega ko ga je z kolom napadel, ja je vedno na vezi z policijo, je pa kao prišlek ljubljanski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tisti pri vrhu...vedel sem da stalno težači in klicari polcaje....da pa takale svinjarije dela pa ne....bom vsekakor bol pozorn na to...na sreco ponavadi tak na tistem zadnjem ovinku nas veliko obraca hehe da se ne razkazujemo glih pred gostilno ko kaki mali froci :D ko se fura po topoganu gor pa dol bokve kaj si mislijo tisti ljudje hehe...

upam da letos nebojo ksnih novih reform gor uvajal...ponavad na zacetku sezone je mal bol poostren nadzor potem je pa dokaj znosno....upam sam da bo ksna nova ograja za motoriste:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej alo,se mau norca delas? :D :D :D

en čink , sam ne Norce, sam mal se hecam ;):010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no da te naum po rit slucajno ko se srecamo :P :P

prvo me boš morala dobit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na domacem terenu (da nebomo cist OT) to nebo tolksn problem ;)

zdaj me ni več strah, sedaj si te pa želim ha ha ha ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

same bedarije vam hodijo po glavi, da bi pa malo pometli pesek po marički, to pa ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

same bedarije vam hodijo po glavi, da bi pa malo pometli pesek po marički, to pa ne :grrr

saj veš bolje bedarije kot norčije, sam ideja je dobra, bo treba akcijo nardit, če se že preganjamo tam gor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj me ni več strah, sedaj si te pa želim ha ha ha ;)

potem zdej nebos vec bezau pred mano???;)

same bedarije vam hodijo po glavi, da bi pa malo pometli pesek po marički, to pa ne :grrr

zdejle se dva tedna se ne splaca ko uno hostarji tam naokol hodjo...potem p sam rec...

saj veš bolje bedarije kot norčije, sam ideja je dobra, bo treba akcijo nardit, če se že preganjamo tam gor ;)

!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste že pomedel cesto jest bi juter mal zapelu na MR.?

javi kakšno je stanje, če boš obiskal MR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javi kakšno je stanje, če boš obiskal MR

S6tanje je kar odlično cesta brez peska .Zgleda,da so pomedel k so slišal,da prihajam.Na koncu Trbovel je cests v gradnji se prav razkopana.(matkurba) Drugače pa je še kr bela od soli.Na vrhu je blo ob 3 uri 7 stopimj.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S6tanje je kar odlično cesta brez peska .Zgleda,da so pomedel k so slišal,da prihajam.Na koncu Trbovel je cests v gradnji se prav razkopana.(matkurba) Drugače pa je še kr bela od soli.Na vrhu je blo ob 3 uri 7 stopimj.

hvala za stanje, naslednjič se dobimo gor pa kako rečemo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem bil prvič gor. HUUUUDOO. do roba brez problema. cesta čist ok.

smo mi tut danes preverl cesta odlicna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal še bremzat glave fantje. Na marički je vedno ene 4 stopinje manj kot drugje, poleti je to zmaga, zdejle pa so to še zimske razmere in na začetku sezone jih vedno največ popada :)

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal še bremzat glave fantje. Na marički je vedno ene 4 stopinje manj kot drugje, poleti je to zmaga, zdejle pa so to še zimske razmere in na začetku sezone jih vedno največ popada :)

SE STRINJAM S TEBOJ, ampak saj veš, eni nimamo pameti ha ha, ne ne jaz če bom šel, grem zaradi moje Gangy ha ha ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!