Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

hvala ker si javila :(

joj joj oprosti, amapk smo se cisto neplanirano tam cez zapelal...sam ja je pa mrrzlooooo tam cez...naslednic javim:)

Mal še bremzat glave fantje. Na marički je vedno ene 4 stopinje manj kot drugje, poleti je to zmaga, zdejle pa so to še zimske razmere in na začetku sezone jih vedno največ popada :)

ja to je pa res ja...upajmo da bo letosnje leto mau drugac, k zadni dve sezoni takle cas je en in isti se malce ulegu tam pr krizu :)

SE STRINJAM S TEBOJ, ampak saj veš, eni nimamo pameti ha ha, ne ne jaz če bom šel, grem zaradi moje Gangy ha ha ha

ooppaaa...potem pa res moram javit ko skocim naslednjic gor :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo uredim prepis pol pa pridem pogledat kako se bo Yamaha gor obnesla, Kawasaki se je lepo pod ograjo ulegu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo uredim prepis pol pa pridem pogledat kako se bo Yamaha gor obnesla, Kawasaki se je lepo pod ograjo ulegu :)

evo super , sam da tokrat yamahce ne pelji v vodoraven položaj, raje kako dekle prpel gor , pa njo nežno položi ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo super , sam da tokrat yamahce ne pelji v vodoraven položaj, raje kako dekle prpel gor , pa njo nežno položi ;)

Sm šel vseen dons mal čez, da se pelat čez ampak še daleč od tega da bi se dal ke bolj šponat, bo treba še počakat tja do meseca maja, pa še neki delajo v Gabrskem tko da je treba še po makedamu it.

Drugače se je pa supr pelat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo uredim prepis pol pa pridem pogledat kako se bo Yamaha gor obnesla, Kawasaki se je lepo pod ograjo ulegu :)

ma ni je se cist leden asfalt tam gori se se ni za spilat...vecina nas ve(bi rekla sploh mi od tuki) da se jih najvec uleze lih do mesca maja / junija, ko je treba mau adrenalin k se je cez zimo sparou vn dat /nov motor probat/ si (razumljivo) dat duska.... sam je treba vedt da je podmejca lustna res sele mau kasnej ko kar precej ostalih cest v slo, je le malce visje pa v takm sencnem koncu.

sicer pa,se srecamo kaj gor na vrh :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni je se cist leden asfalt tam gori se se ni za spilat...vecina nas ve(bi rekla sploh mi od tuki) da se jih najvec uleze lih do mesca maja / junija, ko je treba mau adrenalin k se je cez zimo sparou vn dat /nov motor probat/ si (razumljivo) dat duska.... sam je treba vedt da je podmejca lustna res sele mau kasnej ko kar precej ostalih cest v slo, je le malce visje pa v takm sencnem koncu.

sicer pa,se srecamo kaj gor na vrh :D

se strinjam s teboj ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, me veseli ;) a razumeu si kar sm napisala...? al sm se vedno 'nerazumljiva' ;) .)

ne vem zakaj ne bi bila nerazumljiva, razumel sem vse, imam pa občutek da se te je nekdo fejst lotil, mislim besedno al pa pri kakem postu ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je še kaj cesta gor za vozt? :D

cesta je lepa :)

A so popravli tisto eno al dve veliki udolbini na MR,bol zgornji del nekje...?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak blizu sem bil danes pa se nisem gor spustil :wacko:

..namreč bil sem v Žalcu, nisem pa šel gor ker se mi je obisk malo zavlekel.. naslednjič 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak blizu sem bil danes pa se nisem gor spustil :wacko:

..namreč bil sem v Žalcu, nisem pa šel gor ker se mi je obisk malo zavlekel.. naslednjič 100%

ja ja nč se zgovarjat, babe pust pr mir pa bi ti ratalo ha ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm bil včeri, cesta je kar dobra ampak me je še preveč strah da bi se gonu gor. Blo je pa že tud neki motorju vendar nobenga poznanga.

M@dness: jst sm bil tud v žalcu na obisku pa sm vseen gor šel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm bil včeri, cesta je kar dobra ampak me je še preveč strah da bi se gonu gor. Blo je pa že tud neki motorju vendar nobenga poznanga.

M@dness: jst sm bil tud v žalcu na obisku pa sm vseen gor šel :)

Midva s kolegom sva šla čez Marija reko včeraj, cesta je res presenetljivo čista ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se peljal čez pa je ponekod še vlažna, drugače čista ,nisem zdržal, da nisem šel 3x gor in dol hudoooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem dans čes pelu. :OK: Vse lepo in prav samo......, ko prideš do Trbovelj :headbang: !! Sosedje, kakšno mate cestoooo!!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem dans čes pelu. :OK: Vse lepo in prav samo......, ko prideš do Trbovelj :headbang: !! Sosedje, kakšno mate cestoooo!!! :slap:

sploh ne govor, sred mesta pa se po MAKADAMU vozs, dans sm skorda znorela!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne govor, sred mesta pa se po MAKADAMU vozs, dans sm skorda znorela!!!!

važn je da si preživela ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se danes pravi cajt vstanem pa se bom tut jz lagano zapelal po MR in si malo pregledam cesto ker bo prvič za mene in upam da se vidmo kaj v tej sezoni kar mislim da sploh ni dvomov :))))

Lp Josip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na MR in ju3 spet grem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!