Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

Kijan gdaj si se kaj fural gor, jz sm bil okol 12:00 ure pa tam nekje do 13:00 sm šou 2x po MR in je blo kr super.

Če bom ujagal ju3 spet :)

kar vejetno bom :D

Popravljeno . Popravil Hrgota
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kijan gdaj si se kaj fural gor, jz sm bil okol 12:00 ure pa tam nekje do 13:00 sm šou 2x po MR in je blo kr super.

Če bom ujagal ju3 spet :)

kar vejetno bom :D

Bil okol 15:00h. Enkrat šou gor in dol ...videl ,da še ni to to...Na oko res zgleda ok...ampak videz vara.Je še ogromno praha po cesti ( rabimo vsaj 2-3 dni deža na polno,da mal spere). Temp. na MR ob 15:00 je bila 16 C tako da asvalt še definitivno ni tak kot bi moral biti. Po moje...eno tako čist laično mišlenje...za vozit je že...za kaj več bo pa treba še počakat, najmanj kak mesec. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za akcijo, da očistimo Marija Reko in označimo nevarne ovinke, z gobico in kredo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za akcijo, da očistimo Marija Reko in označimo nevarne ovinke, z gobico in kredo :kva2:

Jebela cesta, ti pa maš cajta sploh pomislit na to! Cestno gradbeni delovci so plačani za to da pometejo! :P Kaj bom zdej hodu tja z metlo, me bo še kdo za čarovnico zamenjal :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebela cesta, ti pa maš cajta sploh pomislit na to! Cestno gradbeni delovci so plačani za to da pometejo! :P Kaj bom zdej hodu tja z metlo, me bo še kdo za čarovnico zamenjal :P

ha ha nekaj koristnega pa morš nardit če se ganjamo gor, pa še linije si lahko zarišeš ha ha, mislil si reči čarovnik in ne čarovnica hec ha ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se miskuzam....da me ne bo kdo za Harry Potterja zamenjal :P

Jaz se nič ne naganjam, lepo piše na veliko čez celo cesto da je omejitev 50! A ta flek na tleh bomo tudi s kakšnim špohtlom zdrgnili dol, mene res full moti :P?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se miskuzam....da me ne bo kdo za Harry Potterja zamenjal :P

Jaz se nič ne naganjam, lepo piše na veliko čez celo cesto da je omejitev 50! A ta flek na tleh bomo tudi s kakšnim špohtlom zdrgnili dol, mene res full moti :P?

že mam tamalega hiltija doma, sam ne najdem nikogar da bi mal asfalta posodil da zaflikamo, hmmmmm tista omejitev je namenjena letalom in zračni liniji, saj veš gleda se zgoraj navzdol ha ha, mi jih še opazmo ne, pa še rob je takšen kot bi polagali plošče ne pa barvali z barvo ha ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že mam tamalega hiltija doma, sam ne najdem nikogar da bi mal asfalta posodil da zaflikamo, hmmmmm tista omejitev je namenjena letalom in zračni liniji, saj veš gleda se zgoraj navzdol ha ha, mi jih še opazmo ne, pa še rob je takšen kot bi polagali plošče ne pa barvali z barvo ha ha

Moraš kar zmerno čezenj zapeljat, da slučajno ne poskočiš :D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nekatere res fuul motjo te talne označbe na reki hehe...mene glih neki ne ovirjao glih tm k je pa tkoj za ovinkom znak pa tud ce si ga prov založo gre med znakom in sredinsko črto lepo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je meni samo zdelo, al sem res videl količke ki nakazujejo širjenje ceste med Hrastnikom in Marijo reko? Se kdo vozi tudi od Hrastnika gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se zmeraj vozim čez Hrastnik...res pa, da letos še na MR nisem bil prisoten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 Nič več umazanih motorjev!! Dočakal smo asvalt, relacija (zgornje) Trbovlje- Marija Reka.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:010 Nič več umazanih motorjev!! Dočakal smo asvalt, relacija (zgornje) Trbovlje- Marija Reka.

reees j biu z cajt ker tule se je pa vleeeekl :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans je blo pa že kr neki folka na Mariji Reki, se vidi da se je ogrelo, pa so tudi hladnokrvni prilezel na plano! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa bil gor? Ko sem šel jaz čez sem samo eno raketo vidu k je letela gor pa kolega k se je za mano vozu tu je tu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe cesta in asflat sta ze prpravlena za motoGP dirko tud jst ze bil 2x prejsn tedn in je super

Ja ja, sem te sreču + posnel ko si mimo križa vozu. :OK: Moram rečt, da ti kar gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!