Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

Ja ja, sem te sreču + posnel ko si mimo križa vozu. :OK: Moram rečt, da ti kar gre.

aia hehe fain :blush: se da mogoc dobit te posnetke po mailu?? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes naredil nekaj km, mater sem srečo mel mi je zadek odneslo na ovinku kjer so stopnice, pa se je dobr rešl, mal prevč gasa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem šou prvič v tej sezoni gor. Se mi zdi, da je nekaj novih razpok po ovinkih?. S kolegom pri križu v miru nekaj popila. Dokaj prazni ovinki, en lep belo moder suzuki je svetil parkrat gor in dol, tastara CBRka v družbi rumenega Triumpha, en črn par na črni petardi gor čez in to je blo to od motorjev. Kolesarjev je blo kot muh, pa zelo grdo je blo videt turistični avtobus čez ovinke. Sej najbrž ne more drugač, ampak si res nisem želel, da bi se v tem času kdo na kolenu ali pa že normalno nasproti pripeljal. Najbrž sem bil tkole videt ob tem prizoru. Vidim bus :eek:, kako pelje :slap: in upam, da ne bo nobenega nasprot :unsure: in srečen konec :yea1:.

Srečno!

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans bil z avtom prvič na tej cesti

je kar tut zanimivo, glede tega da je bla mokra cestaž

je že kdo videl na tej cesti kaj kosmatega na 4 nogah ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm sredi zime tm sreču ene 5 srn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..je že kdo videl na tej cesti kaj kosmatega na 4 nogah ?

Vse , kar ti sedajle od slovenskih žvadi pade na pamet. Baje je celo medo pred leti lomastil tam naokol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo tud meni s kolegom uspelo prit do Marija reke, čeprav sem že mislil da bo treba v Šempetru obrnit, ko se je vlilo. Traso sva morala bolj turistično prevozit, ker cesta je bila na odprtih delih sicer suha, ampak so bili zavoji od druge polovice malo še mokri. Od sedaj mislim, da me bo Golica(Avstrija) bolj poredko videla. Res, da je gor cesta veliko bolj široka, ampak ovinki so vsaj meni osebno boljši tu na Mariji, pa še bližje mi je. Škoda edino, da še ni kak kilometer več te ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse , kar ti sedajle od slovenskih žvadi pade na pamet. Baje je celo medo pred leti lomastil tam naokol.

uff, sam to je lahk potem nevarno

je že ker kaj zadeel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...prav tako jutri popoldan...da vidimo, kaj je kaj novega letos gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil včeraj gor ,cesta odlična ,srečal kar nekaj motorjev ob 13-14h

Popravljeno . Popravil SLEPEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, da sta danes pri križu dva motorista letela z ceste. Ve kdo kaj več o tem?

pa ja ne spet :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj res super dan na Marički...Dobra oz. odlična fura in pa seveda super družba... :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pridem v družbi še treh motoristov pustit neki gume na Maričkine ovinke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo dons na marički :D naslednjič ko bom gor upam da bo še večja cifra se vas nabrala kot pa danes :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo dons na marički :D naslednjič ko bom gor upam da bo še večja cifra se vas nabrala kot pa danes :D

na določen interval nas je blo ca.20 ;)

drgač pa kr precej gužve na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super je blo dons na marički :D naslednjič ko bom gor upam da bo še večja cifra se vas nabrala kot pa danes :D

Ja lep sončnen dan na Mariji. Ma kdo kako slikco od danes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem šou gor glih, ko je večina odhajala. sem mislu, da je bil zbor gor, tolk motorjev je blo :) . Hvala motoristu, ki me je opozoril na kangooja v Preboldu.

Srečno vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!