Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

Dans na marički okol 17h videni-prepoznani: payback, SarahMonroe, Zigc. Mater ste motosvetovci nezgovorni!! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dans na marički okol 17h videni-prepoznani: payback, SarahMonroe, Zigc. Mater ste motosvetovci nezgovorni!! :blush:

cez zimo je cajt za cvek tukej, zdej je cajt za cvek v zivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja GangY naj bi blo tko nekako! Ampak dans so ljudje bolj zgovorni preko tipkovnice., ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj zaj celjani, gre kdo gor danes?? se kaj dogaja.. al bom sameval po vaših ovinkih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem še pa jaz ustavil pri "križu" (se mi zdi da okoli 16.00-16.30), ne vem pa če je bil kdo od "počivajočih" motosvetovec. Pretirane gužve ravno ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst sem se učer ustavu pri križu. Ni bla gužva, pa kr malo zoprno je bilo okrog sedme, ker je sonce v takem čudnem položaju, da ti direkt v gobec sveti (plus mušičast vizir, pa brez vode za spucat). Ravno sem se odpravljal, ko sem srečal črno/bakrenega Zja, malo prej je odšla celjska partija (dve ninje in CBRka), pa mislem, da tastara CBRka in en črn kwak sta šla parkrat gor in dol.

Slikca je malo slabša, ker je s kamero posneta...

post-20162-0-90669100-1340888249_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem še pa jaz ustavil pri "križu" (se mi zdi da okoli 16.00-16.30), ne vem pa če je bil kdo od "počivajočih" motosvetovec. Pretirane gužve ravno ni bilo.

tam okrog tiste ure sem jaz ravno odšel.. mogoče smo se pa srečali.. (če voziš moder fazer, črn kombinezon??) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je ze oni s ktm-om 660, trenutno se ne voz

Žiga 92, zadnič so rekl da je grdo padu in se je neki polomu, ne vam zdej kaj je res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga 92, zadnič so rekl da je grdo padu in se je neki polomu, ne vam zdej kaj je res

drži, včeraj sma čenčla na ms v klepetu.na pir že lahk gre :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kdo je bil prejšnjo nedeljo s fotičem gor (z alfo, pa spremljevalko), pa kje bi se dalo kakšno fotko videt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da ne bo sam tišina tuki: Še spomin na mojo ex :closedeyes:

post-5661-0-81004400-1343717459_thumb.jpg

ja tebe ze pa en cas ni blo videt na reki,no vsaj jst te nisn kaj pa te mas drug motor... to si prodal al razbil :D (sprasujem ker sem ravno tako videl vceraj ne netu razbito :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tebe ze pa en cas ni blo videt na reki,no vsaj jst te nisn kaj pa te mas drug motor... to si prodal al razbil :D (sprasujem ker sem ravno tako videl vceraj ne netu razbito :ninja: )

Ne, nasledno sezono bo šele drugi... Ja je tista bla moja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!