Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

  • 5 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

FOČK včeraj!

 

prvič sem se peljal po tej cesti  in veste kaj vam povem:

 

da mi je VŠEČ  :D

 

sicer sem šel (smo šli) dopoldne in je bil asfalt vlažen in hladen, pa še "proti na dol" tko da počasi in z rezervo...

 

nism nikjer najdu take teme glih pa me zanima če kdo ve za marijo reko, do kolk stopinj je približno lahko zunaj pa da SAWINA guma še drži? Seveda govorim za polaganje.

S katero koli gumo... tudi SAWINO lahko položiš do konca..... če drži - drži... drugače pa gre čisto do "konca"

... glej... da ne bom preveč pameten, ko sem se prvič peljal po tej cesti (ampak mislim, da je moje mnenje ravno zaradi tega objektivno):

asfalt se mi zdi zelo v redu, tako da ta faktor lahko odkljukaš..

drugi faktor: če je asfalt "zašvican" v tem letnem času, glih ni pametno "polagat"

tretji faktor: če gumo dobro segreješ, drži tudi na hladnejšem asfaltu...

... pa še polno drugih faktorjev... samo ne bom pametoval preveč...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moj posnetek :P Sam škoda, ker imam ta telefon, ki ne spada ravno v to stoletje več, zato tudi slaba kvaliteta.

 

Je pa bil ta dan res svetovn, bi lahko bil gori 3 ure pa se ne bi naveličal, ker si res imel kaj za videt.

Popravljeno . Popravil whiteghost
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sa se vidi še kar dobro ;)
Sa ti rečem bomba je za vidat, še bolše bi pa blo v živo vidati, samo letos že vrjetno nebo več take gužbe gore, čeglih v nedelo jih je blo tudi dosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend jih bo pomoje neki gor, ko je ša zadn sončn, sam js ne bom šol, mam gumo že staro pa jo morm menjat pozim, tak da se bom za vikend rajš odpelo nekam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vikend jih bo pomoje neki gor, ko je ša zadn sončn, sam js ne bom šol, mam gumo že staro pa jo morm menjat pozim, tak da se bom za vikend rajš odpelo nekam.

 

 

vanucci kombinezon maš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons enkrat gor in dol .. full listja po cesti, ampak se da lepo pelat ... kr nekaj vas je bilo pri spomeniku .. opazil Pumo ker ima ninđo :OK:

 

Gor sm kawo spiu .. pol se je pa mudilo ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ninđo 12 sm pa jes tudi vidal
je pa blo nes dosti majn listja  na cesti ko prejšni kedn..samo je pa blo več nekega drobnega smetja, samo pelat se je dalo ..motoristov pa je tudi blo kr dosti...ker sm bil prepočasn več ne pridem haha :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nuben ni prepočasn.. ..vsak pelje kokr pač zna oziroma kot mu paše.. ;) ... če je bla črna .. pol je bla moja .. pri domu sem kawo spiu .. pol pa počas dol odpelu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm biu okol 14,00 gor ... nism se pri spomeniku ustavil

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!