Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

Da bom še jaz pripomnil svojo resnico glede marija reke.....tisti stric s metanjem peska in javlanjem policiji, sploh ni vaščan ampak en žabar bogat, ki si je gor naredu vikend, ker baje se ga direkt pod triglavu ne sme postavit :D Zdaj pa, ker ni kot v raju, je veliko prometa in hrupa, ga pa seveda moti (ni več konjičkev in tišine). Je pa ena jokica stara ja. In v vasi največ tečnarijo na policijo in občino ti, ki so se iz blokov privlekli gor in kot najcenejša zemlja postavili bajto 2 metra od glavne ceste. Tudi samim domačim gredo policaji na živce (kontrole traktorjev, hitrosti, kakšen alkotest ...). So pa za občino veliko bolj v interesu kolesarji, ko mi. Oni so kao EKO. Saj so izsilili kolesarsko pot gor. Ne vem kako jim je ratal glavno cesto z omejitvijo 90 km/h narediti kolesarsko pot. In na začetku je bla vsa cesta omejena na 90 km/h, kar naekrat jim je pa kapnalo, da bi se dalo gor v hosti s 50 km/h lepo služit, vzrok so pa navedli divjanje motoristov. Je pa občina že hotela gor postavit prave ležeče policaje, kar jim ni ratalo (zato so ti beli trakci) in že o stacionarnih radarjih se je že tudi neki sanjalo....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO DANES POFUČKAl na Marički samo ovinek pri križu je bil malo moker vse ostalo super u nulo

Popravljeno . Popravil petek123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je softići, a se veverc bojite, da ni več nikogar gor? :P

ce si pa ti for zgleda tačas ko mi vsi ostali navadni smrtniki se delamo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, prepozn sem bil zgleda. Zebka vas po peti uri, če berem da se ob treh dobivate, takrat se jst lih odštemplam na šihtu in preden prletim gor je ura že pet, vi pa že vsi domov takrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, prepozn sem bil zgleda. Zebka vas po peti uri, če berem da se ob treh dobivate, takrat se jst lih odštemplam na šihtu in preden prletim gor je ura že pet, vi pa že vsi domov takrat :)

ti eni se ob 5h sele odstemplamo tko da....nc se nezgovarjej ponavad se skrivas, sam da mi neb za kufe dau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti eni se ob 5h sele odstemplamo tko da....nc se nezgovarjej ponavad se skrivas, sam da mi neb za kufe dau :P

Gangy...če pa tebe srečam gor ti dam pa js ne za eno...ampak za tri kave pa še sladoled častim. Tolkokrat sem gor, pa te še enkrat nisem srečal. Jutri oz. v nedeljo bom gor. Prideš??? :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po dolgem času telovadu na Reko in že na prvem ovinku iz Trboveljske strani mi je zagrablo stojalo, da sem se komaj ujel. Za mano je bil oranžen Z750 Z modrimi led diodami, kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Jaz pa že skoraj mesec nisem bil gor, že ornk pogrešam :/ 

Za naprej pa vreme tudi ni kaj spodbudno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!