Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

ksz...

Saj res. Profočk. Sem se v nedeljo peljal tam čez, pa je bilo na ovinku toliko "gledalcev", da mi je bilo kar malo nerodno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

listja sicer ne vidim:) kolesarjem pa tistim ki se vštric furajo, zapeljam pred njih, jih prvo mal zrinem pol pa sam gas nabijem, se bojo že navadli:)

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa blo to pred 17 mogoce, ko se na ovinku ni blo celega cirkusa, nas je blo ene 4.

Drugic se kr ustav na ovinku drugic pa mej kak prigrizek pa pijaco zravn :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sva bila dva, ampak saj veš kako je to, ko nobenega ne poznaš, gor pa cela klapa, ki se poznajo med seboj  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu sva bila dva, ampak saj veš kako je to, ko nobenega ne poznaš, gor pa cela klapa, ki se poznajo med seboj  :blush:

 

Tak je ja, pol pa je malo nerodno ne :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je se bols ce te noben ne pozna ker si pol v srediscu pozornosti sploh ce gres parkrat gor pa dol da mal predstave nardis:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res :P 

Drugače pa bi blo fajn kako slikco dobit od tistega fotografa, je tudi mene očitno slikal ko sem izvajal svojo "predstavo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj tut bil gor pa prav presenetljivo nobene svinjarije, peska, držalo kot mora pol pa km. pred domom moja skoraj nova supecorsa spusti motor je že bil v vodoravnem položaju na moji nogi in pol metra pred bankino...mi ga je uspel s kolenčkom dvignt tolk da je guma zagrabla:)

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj tut bil gor pa prav presenetljivo nobene svinjarije, peska, držalo kot mora pol pa km. pred domom moja skoraj nova supecorsa spusti motor je že bil v vodoravnem položaju na moji nogi in pol metra pred bankino...mi ga je uspel s kolenčkom dvignt tolk da je guma zagrabla:)

 

Dobro si se rešo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo je nekdo, par ovinkov od tribun naprej snemal v enmu ovinku, če je kdo od tu pa tut, če je bil policaj naj objavi ali posreduje kak posnetek v zameno za hladno pivo:))

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful dolg je snemu ja, dober je da se mu je dal tak dolg sedet tam v avtu :) Sm že študiru da bi se ustavu pa mu reku naj mi pokaže kak kj zgledajo posnetki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je ob taki uri bolj bogo, še vedno ko sem jaz bil gor okoli popoldneva in dopoldneva je reka samevala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazalost ja.....k sreci brez crne kronike...

Eni mislijo da so v angliji da se tk vozijo z afti

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!