Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

js sm biu okol 14,00 gor ... nism se pri spomeniku ustavil

Sem te vidu gor na vrhu, jaz z GSom srebrnim mimo šibal.

Popravljeno . Popravil kucin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te vidu gor na vrhu, jaz z GSom srebrnim mimo šibal.

 

lokha bi se ustavu in za kawo dau :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ponosni GSovci se ne ustavljamo in primerjamo s kom drugim , niti ne pozdravljamo drugih ampak nas drugi pozdravljajo, sicer pa to itak veš.

 

HA HA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi ponosni GSovci se ne ustavljamo in primerjamo s kom drugim , niti ne pozdravljamo drugih ampak nas drugi pozdravljajo, sicer pa to itak veš.

 

HA HA

 

itak si morte med sabo izkušnje zamenjat :P .. da naumo še tlele zasvinjal, ti bom odgovoru v drugi temi :krneki:

 

škoda, pa drugič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

ko je z reko narobe?so jo razbili al kak?pa da nem 2x vprašao slučajno...kmet javi se pa povej v kakem stanji je  :grim

 

ko fantaziraš, gdau bo sredi hoste lamal ausfalt

pa če se mislite gore furat si vsaj novo temo ofnajte ne pa pisati v toto staro :fyou:

grem jes en krog vi pa čokolino frezat :bike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko fantaziraš, gdau bo sredi hoste lamal ausfalt

pa če se mislite gore furat si vsaj novo temo ofnajte ne pa pisati v toto staro :fyou:

grem jes en krog vi pa čokolino frezat :bike:

 

Daj piši ali vse po pohorsko ali vse slovensko, da te bomo tudi sami pohorci in drugi z drugih koncev vredu razumeli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko fantaziraš, gdau bo sredi hoste lamal ausfalt

pa če se mislite gore furat si vsaj novo temo ofnajte ne pa pisati v toto staro :fyou:

grem jes en krog vi pa čokolino frezat :bike:

v sloveniji bojo glih tam fse zlamali tak de se ne čudi če boš prišo gor pa bo fse razbito 

kak boš pisao f kako novo na takem idjotskem mrliškem forumi 

čokolinar ko se boš meno mi smo se že vozili te ko si se ti še zram peči treso  :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek sem bil gor in zgleda vse dokaj vredu. Polomlenega ni preveč, cesta je pa tudi dokaj ok na parih ovinkih še kar veliko peska in ponekod se še sneg topi čez cesto drugače se pa že da pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Admini dajte popravit naslov teme če se da, drugače bom pa res naredil novo temo. Aja pa ne pozabit spremenit reka v Reka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nova tema, da se ne bo pisalo v tisto 2012. Lahko bi administratorji spremenili samo naslov stare, ampak so neposlušni :P Pa Reka je po novem tudi z veliko :)

 

Tako, da pišite vtise, fočke, lepite slike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova tema, da se ne bo pisalo v tisto 2012. Lahko bi administratorji spremenili samo naslov stare, ampak so neposlušni :P Pa Reka je po novem tudi z veliko :)

 

Tako, da pišite vtise, fočke, lepite slike...

 

ne da so neposlušni zabiti so tak ko je zabit toti forum vse se piše v eno temo amaterji nesposobni...kmet pa tak misli da je to njegov privat forum...gamat 

Ok to je to :grim

nisem še bil nič gore,je veliko peska še pocesti? gume kaj držijo? se že gdo fura gore ?

 

te pa svojo sliko dao gor svojo  :BUA:  :eek:  :slap:  :nono:  :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še bil nič gor letos, šele v prvi polovici aprila bo možno, saj takrat šele delam izpita za višjo kategorijo, star motor je pa tudi že šel. Tako, da sedaj samo berem forum in se slinim za vsemi, ki se vozijo v teh lepih dneh :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako le: cesta čez Malo reko je polna peska in lubja ter zemlje od vlačenja dreves. Cesta na Marijo reko je polna peska, nekaj je zemlje. Naprej od cerkve se da do kapelice, kjer se zavije za Zajčjo kočo-cesta do Podmeje je ZAPRTA zaradi padlih dreves.

 

Glavna cesta Prebold-Podmeja je pa na našo Savinjsko stran normalno prevozna, pesek je samo po robovih asfalta. Na Trboveljsko stran se pa nisem peljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!