Skoči na vsebino

Marija Reka


Priporočene objave

viden konkreten highsider, 2-3k€ škode, s fantom naj bi bilo sicer vse OK... lahko sam napiše kako je danes, ko je adrenalin popustil...

po tej šoli smo se še počasneje odpeljali kot smo se pripeljali...

Mene je ubrisal ja, zlomljen zapestje, v pondelk mam operacijo. Upam d bom potegnu neki od zavarovalnce k mam ao+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil gor ,ustavil pri križu pozdravu in šu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte obračat na zadnji ravnini, ne na vrhu, da jim ne bobni mim vikendov... Stari spet serje... :ninja:  :glare:  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si bil? Js sm biu mnde od ene 5-pol 7..glih tazadno rundo ko grem dol, se nasprot prpeleta dva gor in tazadn glih pred mano leti u maline :/

Nekaj malega skode na motorju, motoristu nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V SOBOTO sem speti doli..tak da če je kermu..naj uleti..sam še točno nevem ure..kr jutri nameni žur biti :P .tak da..če bo kdo tam....se Widimo!! :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sm se maričknu :P ... gor pa dol ... pa ni blo nobenega :P

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sm se maričknu :P ... gor pa dol ... pa ni blo nobenega :P

 

:krneki:

maus..pridi danes..kr zgleda da bo men danes šlo tudi skozi...po 17h namenim gori biti :P...ja saj ono krat sem tudi jaz tak bil..3je če so bli..al kolena več niso srbela :D:P

Popravljeno . Popravil NinjaRider04
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Fočk fočk :grim.

Danes bil po dolgem času gor, cesta iz trboul gor pa še vedno u k... oz. še bl. Drgač pa nekteri ste res norci kaj počnete po tej in drugih cestah.

A so kj ustavlal? :D Ko sem jaz šel dol, so šli teplavim z tuaregom gor. A jih to kdo posebej kliče od tistih stanovalcev tam gor, al to redno hodijo? Glede na to kaj se tam dogaja, se neb čudu če kdo kliče :D.

 

Iščem pa osebek z zelenim cestakom, ki sem ga danes gor vidu ob ca. 18:30, tablca LJ- CJ ...... . Ne ni blo nč narobe, samo nekaj bi ga rad prašu ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kličejo tut domačini ja..samo jaz še na srečo nisem nikol naleto na ta plave. Ko pa bom, bom pa mastno plačal, do takrat pa uživam, dokler lahko :D

Aja cesta iz trbovl gor pa je bol za une avanturiste, za nas rejserje je glavna pot iz smeri Prebolda pa do vrha haha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kličejo tut domačini ja..samo jaz še na srečo nisem nikol naleto na ta plave. Ko pa bom, bom pa mastno plačal, do takrat pa uživam, dokler lahko :D

Aja cesta iz trbovl gor pa je bol za une avanturiste, za nas rejserje je glavna pot iz smeri Prebolda pa do vrha haha :P

Ja precej so aktivni v popoldanskih urah... Tudi mene je že lepo pogrelo ko sem pripeljal v ovinek tam pa "kibla" v senci... In tistih 50 km/h kao celo pot gor?! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!