Skoči na vsebino

Kater skuter za mestno uporabo?


rookiee

Priporočene objave

Iščem nekaj za vožnjo po LJ, služba, dostava, itd. Ne bi ravno imel neke ogromne neokretne krave. Pojma nimam kako močno zadevo. Budget je 3-5 jurjev, vzel pa bi verjetno kako leto, dve, tri rabljeno zadevo. Iščem nekaj kar je bulletproof in si z njim ne delam nepotrebnih stroškov s servisi. MP3 varijanta odpade. Enako kakšne retro vespe. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem nekaj za vožnjo po LJ, služba, dostava, itd. Ne bi ravno imel neke ogromne neokretne krave. Pojma nimam kako močno zadevo. Budget je 3-5 jurjev, vzel pa bi verjetno kako leto, dve, tri rabljeno zadevo. Iščem nekaj kar je bulletproof in si z njim ne delam nepotrebnih stroškov s servisi. MP3 varijanta odpade. Enako kakšne retro vespe. :)

Ne bo ti žal če boš izbral med Burgman , Silver Wing 400-600, T-MAX 500.

Z lastnih izkušenj ti povem da sem imel in imam na teh motorjih najmanj popravila in imajo zelo dobre vozne lastnosti. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo ti žal če boš izbral med Burgman , Silver Wing 400-600, T-MAX 500.

Z lastnih izkušenj ti povem da sem imel in imam na teh motorjih najmanj popravila in imajo zelo dobre vozne lastnosti. Lp.

Sama vozim že tretje leto Piagio X7 250 in sem zelo zadovoljna z njim. Servis in gorivo in to je to. Ta skuter je za po mestu čisto dovolj. Dober nakup ti želim. lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za budget 3-5k € se najde že kar dosti konkretnega in novega predvsem, kot ti je že Mia povedala preglej kak Piaggio program naprimer X7 300, Beverly 300, XEVO 400, Nexus 300, razdred 300ccm je nekje zadosti za tvojo uporabo če misliš bolj za mesto, s temi skuterji lahko pa tudi za vikend skočiš do morja brez problema. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za budget 3-5k € se najde že kar dosti konkretnega in novega predvsem, kot ti je že Mia povedala preglej kak Piaggio program naprimer X7 300, Beverly 300, XEVO 400, Nexus 300, razdred 300ccm je nekje zadosti za tvojo uporabo če misliš bolj za mesto, s temi skuterji lahko pa tudi za vikend skočiš do morja brez problema. lp

Kako je pa z nakupom rabljenega? Na kaj biti pozoren, da se ne kupi mačka v žaklju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš takšen fond bi jaz gledal kar nove, je le zadeva nova garancija in vse točno veš kaj si kupil.. Pri rabljenemu je pa treba paziti da je slovenski saj kakšni uvoženi imajo ponavadi prevrtene kilometre ali pa so bili zaleteni ker ponavadi se to uvaža iz Italije in tam imajo skuter kot potrošen materijal uglaunem ne šparajo nič in vozijo se skoraj celo leto tako da iz tukaj izvira veliko kilometrov, potem je pa treba še splošno stanje motorja videti ali pa ga zapeljati na kakšen pooblaščen servis da se ga pregleda malo če se preveč ne spoznaš ali pa uzami sabo kakšnega kolega ki se spozna malo na zadeve. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zase pripeljal že tretjega maxija iz Italije, pa ne bom komentiral ohranjenosti, mislim da dovolj pove da v SLO nisem našel podobnega, kaj šele takšnega (razen novega), kdor me pa pozna pa tako ve kakšni so moji motorji, tako da prosim ne vse metati v en koš in gledat tiste motorje ko so iz Italije pripeljani za zelo nizke denarce ali iz odpada ! Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zase pripeljal že tretjega maxija iz Italije, pa ne bom komentiral ohranjenosti, mislim da dovolj pove da v SLO nisem našel podobnega, kaj šele takšnega (razen novega), kdor me pa pozna pa tako ve kakšni so moji motorji, tako da prosim ne vse metati v en koš in gledat tiste motorje ko so iz Italije pripeljani za zelo nizke denarce ali iz odpada ! Lp.

Jaz sem imel v mislih razne preprodajalce po avto.netu ki uvažaju iz IT. za prodajo naprej za "male pare" in ne takih kot si ti ki si gre po motor v IT. za sebe. Ker večinoma kar je uvoženih je takih kot sem jih jaz navedel zelo malo pa je takih kot jih ti uvažaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!