Skoči na vsebino

Maksimalna ŠIRINA motorja (100cm)


gift

Priporočene objave

pred 11 urami, KyoKon pravi:

A ni to ze kazen v Italiji?

(5) Na enoslednih vozilih tovor lahko sega največ pol metra preko sprednjega in zadnjega dela vozila, njegova širina pa ne sme presegati enega metra. Na enoslednih vozilih ni dovoljeno prevažati nezavarovanega nevarnega orodja (kose, vile ipd.).

(8) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila ali skupine vozil, ki opravlja prevoz, ali oseba, ki naloži tovor v nasprotju z določbami tega člena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

(5) Na enoslednih vozilih tovor lahko sega največ pol metra preko sprednjega in zadnjega dela vozila, njegova širina pa ne sme presegati enega metra. Na enoslednih vozilih ni dovoljeno prevažati nezavarovanega nevarnega orodja (kose, vile ipd.).

(8) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila ali skupine vozil, ki opravlja prevoz, ali oseba, ki naloži tovor v nasprotju z določbami tega člena.

Nekaj bi bilo tu potrebno narediti.

Skoraj vsi proizvajalci delajo kovčke, ko jih zmontiraš krepko preko enega metra - vsaj tisti v katere lahko nekaj spraviš. 

Ali pa bi bilo potrebno popraviti zakon, ki o tem govori. Po moje je že malo zastarel.

Naj še povem, da nisem imel nikjer težave s policijo in sem meril 112 cm v širino.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Nekaj bi bilo tu potrebno narediti.

Skoraj vsi proizvajalci delajo kovčke, ko jih zmontiraš krepko preko enega metra - vsaj tisti v katere lahko nekaj spraviš. 

Ali pa bi bilo potrebno popraviti zakon, ki o tem govori. Po moje je že malo zastarel.

Naj še povem, da nisem imel nikjer težave s policijo in sem meril 112 cm v širino.

Scarabeo

V tujini je zakon dober, pri nas pa ne. Kako to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem neki poznavalec zakonov, mi pa logika pravi, da bi pa proizvajalci motornih koles in njih dodatne opreme že morali upoštevati zakone in predpise pri načrtovanju izdelka. V nasprotnem primeru bi neke inšpekcijske službe morale preprečiti prodajo neustreznih izdelkov. V kolikor se pa taki izdelki legalno homologirano prodajajo z vsemi certifikati, pa kupec tu ni več kriv za kršenje in uporabo.

Seveda pa naši in tudi nekateri tuji uniformiranci (spomnim se kontrole italijanskih mož postave, ki so preverjali širino motornih koles na poti, ki vodi na Stelvijo in izločali preširoke) izkoriščajo kaos v predpisih.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

V tujini je zakon dober, pri nas pa ne. Kako to ?

Ne vem kje si videl V TUJINI - mislil sem povsod tam, kjer je ta zakon. Saj po vsej Evropi vozimo enake motorje in enako dodatno opremo. Za resno turo pa ne prideš pod meter, sploh v dvoje.

Niti ne vem, kje vse imajo takšen zakon ima pa ga verjetno vsa Evropa. Tu bi se morali izvajalci dodatne opreme dogovoriti s tistimi, ki sprejemajo zakone in nekaj spremeniti.

Brez veze je biti vseskozi v prekršku, na to pa kot motorist nimam nobenega vpliva, razen tega, da nabavim neke mini kufre, ki pa zame niso uporabni in večino, ki veliko vozijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jaz vem, originali pri BMW so homologirani in so lahko širši od 1m, popravite me če se motim.

pred 32 minutami, Borutt pravi:

V tujini je zakon dober, pri nas pa ne. Kako to ?

a si lubosumen, sej maš pri nas dovolj drugih cvetk :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jokcajte in ne nabijajte. Strah vas je kazni v tujini, pri nas se pa lahko počne, kar kdo želi. Zakon je jasen in veljaven. Kdor misli, da je proizvajalec dodatne opreme kriv za njihov prekršek, naj gre v vrtec in tam razlaga takšne otročarije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Ne jokcajte in ne nabijajte. Strah vas je kazni v tujini, pri nas se pa lahko počne, kar kdo želi. Zakon je jasen in veljaven. Kdor misli, da je proizvajalec dodatne opreme kriv za njihov prekršek, naj gre v vrtec in tam razlaga takšne otročarije. 

spet si brihten a?

Mislim, da komot tule debatirajo o vsem. EU pa s svojo zakonodajo mora poskrbet, da so motorji skladni z vsem kar je predpisano. torej če kupim ror od Akrapoviča, pričakujem da ga je moč homologirat, oz vpisat v homologacijski kartonček. In ne, nikogar ni strah za tujino, verjamem da je vse bolj strah za kazni ki jih plačujemo v zaplankani, birokratski, skorumpirani Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

(5) Na enoslednih vozilih tovor lahko sega največ pol metra preko sprednjega in zadnjega dela vozila, njegova širina pa ne sme presegati enega metra. Na enoslednih vozilih ni dovoljeno prevažati nezavarovanega nevarnega orodja (kose, vile ipd.).

(8) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila ali skupine vozil, ki opravlja prevoz, ali oseba, ki naloži tovor v nasprotju z določbami tega člena.

Moje mnenje je da kovčki niso tovor ampak dodatna oprema motocikla!Tovor je to kar je v njih. Torej širina tovora ne presega 1m saj je to širina dodatne opreme. Enaka situacija je bila s pick-upom z naloženo kamp hišico(Bimobil,Tischer...).To ni avtodom ampak pik-up s tovorom!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

spet si brihten a?

Mislim, da komot tule debatirajo o vsem. EU pa s svojo zakonodajo mora poskrbet, da so motorji skladni z vsem kar je predpisano. torej če kupim ror od Akrapoviča, pričakujem da ga je moč homologirat, oz vpisat v homologacijski kartonček. In ne, nikogar ni strah za tujino, verjamem da je vse bolj strah za kazni ki jih plačujemo v zaplankani, birokratski, skorumpirani Sloveniji.

Ti se delaš brihtnega. Če še ne veš, si sam odgovoren za svoja dejanja. Zato je zelo otročje prelagati krivdo na proizvajalca dodatne opreme. Isto je z izpuhom. Ti moraš kupiti ustreznega in homologiranega, da ni sitnosti. Ali je po tvoje proizvajalec izpuhov kriv, ker si ti kupil nehomologiran izpuh, katerega ne moreš vpisati v homologacijo in ne smeš z njim na cesto ? In točno to je s kovčki. Sam moraš vedeti, kolikšna je širina in, kakšne kovčke v takšnem primeru potrebuješ. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od prodajalca se pričakuje, da ne bo prodajal nelegalne opreme.

Še v kitajski trgovini morajo imeti izdelki navodila in opravljene teste, ko gre za tehnično robo.

Tisti člen lahko razlagaš tudi drugače. In sicer ne govori o največji širini enoslednega vozila, ampak le o tovoru, ki ga namestiš in prevažaš.

Sicer bi verjetno napisali, da skupna širina ne sme presegati...

Po domače so spet pisarili zakon, kolkič je že bil spremenjen, 14x?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Ti se delaš brihtnega. Če še ne veš, si sam odgovoren za svoja dejanja. Zato je zelo otročje prelagati krivdo na proizvajalca dodatne opreme. Isto je z izpuhom. Ti moraš kupiti ustreznega in homologiranega, da ni sitnosti. Ali je po tvoje proizvajalec izpuhov kriv, ker si ti kupil nehomologiran izpuh, katerega ne moreš vpisati v homologacijo in ne smeš z njim na cesto ? In točno to je s kovčki. Sam moraš vedeti, kolikšna je širina in, kakšne kovčke v takšnem primeru potrebuješ. 

zate smo itak vsi objestneži in kriminalci. 

Če je vse urejeno uporabnik pričakuje, da bo primerno in urejeno tudi "vsaj pri ta glavnih trgovcih". Zato se sprašuje, ker nam je mar, ker ugotavljamo kako narediti, da bo v skladu z zakoni, ki si jih izmišlajo budale in izvajajo taki, ki jim velikokrat ni mar in nočejo razumeti, da v poplavi ponudbe in zakonov ter podzakonov, ne moremo vsega vedeti. 

Kasiranje za 1 cm in več preširoke kovčke je samo in zgolj kasiranje. Realno gledano, nikomur ne škoduje, niti ni bolj ali manj varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, bambi61 pravi:

Moje mnenje je da kovčki niso tovor ampak dodatna oprema motocikla!Tovor je to kar je v njih. Torej širina tovora ne presega 1m saj je to širina dodatne opreme. Enaka situacija je bila s pick-upom z naloženo kamp hišico(Bimobil,Tischer...).To ni avtodom ampak pik-up s tovorom!!

Mislim, isto... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motorinc je z originalnimi alu kufri, ki so oblikovno maximalno prilagojeni obliki motorja, širok natančno 105 cm!

Kaj pa zdaj? ... Aja vozim se po tujini pa pri nas in nisem objesten :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, vandrovec pravi:

Glavno vprašanje je, so kovčki tovor ali del enoslednega vozila?

Logično bi bilo, da so del enoslednega vozila ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

Od prodajalca se pričakuje, da ne bo prodajal nelegalne opreme.

Še v kitajski trgovini morajo imeti izdelki navodila in opravljene teste, ko gre za tehnično robo.

Tisti člen lahko razlagaš tudi drugače. In sicer ne govori o največji širini enoslednega vozila, ampak le o tovoru, ki ga namestiš in prevažaš.

Sicer bi verjetno napisali, da skupna širina ne sme presegati...

Po domače so spet pisarili zakon, kolkič je že bil spremenjen, 14x?

 

Kdo prodaja nelegalno opremo ? 

Sem že nekje napisal, kolikšna je širina motornega kolesa. In to je veliko več, kot je ta širina s tovorom. Ampak tukaj je govora o enoslednem motornem kolesu, kjer je širina s tovorom omejena na 1 meter. Kajti, kovčki so tovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

zate smo itak vsi objestneži in kriminalci. 

Če je vse urejeno uporabnik pričakuje, da bo primerno in urejeno tudi "vsaj pri ta glavnih trgovcih". Zato se sprašuje, ker nam je mar, ker ugotavljamo kako narediti, da bo v skladu z zakoni, ki si jih izmišlajo budale in izvajajo taki, ki jim velikokrat ni mar in nočejo razumeti, da v poplavi ponudbe in zakonov ter podzakonov, ne moremo vsega vedeti. 

Kasiranje za 1 cm in več preširoke kovčke je samo in zgolj kasiranje. Realno gledano, nikomur ne škoduje, niti ni bolj ali manj varno.

Ne zapletaj se preveč z zakonodajo. 

Kdo kasira za 1 cm ? Daj primer. Ali spet nabijaš ? Mogoče v tujini kasirajo za 1 cm ? Saj tam rad plačaš kazen, ker je tako majhna.

 

pred 9 minutami, boych pravi:

Logično bi bilo, da so del enoslednega vozila ... 

Potem so tudi kolesa na nosilcih na avtu del avta. Logično.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Ne zapletaj se preveč z zakonodajo. 

Kdo kasira za 1 cm ? Daj primer. Ali spet nabijaš ? Mogoče v tujini kasirajo za 1 cm ? Saj tam rad plačaš kazen, ker je tako majhna.

 

Potem so tudi kolesa na nosilcih na avtu del avta. Logično.  

Ne mene so v Italiji merili,ko sem imel motorje naložene na kesonar...saj sem vedel da sem pač kriv...lepa beseda lepo mesto najde in bilo je arividerci e grazzie...pa je bilo čez 10cm preveč!Oz zadnje gume naslonjene na stranico tako,da so kovčki bili preko...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Potem so tudi kolesa na nosilcih na avtu del avta. Logično.  

Se pravi, da sem z vso originalno navlako v prekršku, ker so kovčki tovor, ki je preširok.
In kaj predlagaš ti? Flexarco pa žagaj miško??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!